رفتن به مطلب

فروش کیس X6 Green کارکرد کم

Ali G1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز کیس فوق به فروش میرسد 

من این اگهی فروش رو یک بار به صورت مزایده ای قرار دادم متاسفانه کاربر عزیز>>>از قم دبه کردن یه بار گفتن اینترنتی واریز نمیشه یه بارم امروز شنبه 20 تیرماه فرمودن که عابر بانک کارتشونو خورد خلاصه ایشون کاملا فریبکار و کلک به من زدن دراین معامله

به همین منظور با اجازه مدیریت و به خاطر اینکه نظم تایپک به هم نخوره بنده برای ایشون امتیاز منفی ثبت کردم تا درسی برای ایشون بشه که خلق الا رو سرکار نزارن

1111111.jpg

X6.jpg

این شد که دوباره کیس و میزارم برا فروش

قیمت پایه:220 و فروش فوری 230 هست

بنده استان کرمانشاه هستم و ارسال با پست پیشتاز و هزینه هم با خریدار هست

زیر قیمت پایه نمیفروشم

با تشکر

1.jpg

222.jpg

333.jpg

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

عکس با تاریخ و نام کاربری قرار بدین اگر همونجوری که گفتین بود با سیستم واسط خریدارم

لینک به دیدگاه

عکس با تاریخ و نام کاربری قرار بدین اگر همونجوری که گفتین بود با سیستم واسط خریدارم

عکس با نام کاربری قرار دادم داداش فروش در پرشین برقراره>>>نگاهی به امتیازات بنداز

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%DB%8C%D8%B3-green-x6-chalenger-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D8%B1%D8%AF-1-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%87.707814/

درضمن شما خودت یک امتیاز منفی داری رفتم خوندم اتفاقا چیز بدی هم طرف نوشته بود :D  :D  :D

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

عکس با نام کاربری قرار دادم داداش فروش در پرشین برقراره>>>نگاهی به امتیازات بنداز

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%DB%8C%D8%B3-green-x6-chalenger-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D8%B1%D8%AF-1-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%87.707814/

درضمن شما خودت یک امتیاز منفی داری رفتم خوندم اتفاقا چیز بدی هم طرف نوشته بود :D  :D  :D

اون چیزی که ایشون نوشتن و تاپیک منو خراب کردن در حال پیگیری هستیم ایشالا امروز مشخص میشه و نباید همیشه آدم زود تصمیم بگیره

لینک به دیدگاه

اون چیزی که ایشون نوشتن و تاپیک منو خراب کردن در حال پیگیری هستیم ایشالا امروز مشخص میشه و نباید همیشه آدم زود تصمیم بگیره

بحث زود تصمیم گرفتن نیست ادم تا اونجایی که براش امکان داشته باشه نباید سابقه خودشو خراب کنه من تو پرشین کارت G1 به قیمت 1700 هم فروختم تا حالا کسی رو هم ناراضی نکردم داداشی

لیست معامله های بنده در پرشین

کیس رو هم از اقای سعید حسینی خریدم اونم امتیاز ایشون هست به من

Fokahi110.jpg

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

کیس به دوست خوبم علیرضای عزیز فروخته شد انشالا مبارکشون باشه فردا 1شنبه 21 تیرماه براشون ارسال خواهم کرد.ایشون بسیار خوش حساب وخوش قول بودن موقع واریز افرین به ایشون :)  @};-  :x 

ختم تایپک لطفا بسته بشه @};- 

1.jpg

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

کیس به دوست خوبم علیرضای عزیز فروخته شد انشالا مبارکشون باشه فردا 1شنبه 21 تیرماه براشون ارسال خواهم کرد.ایشون بسیار خوش حساب وخوش قول بودن موقع واریز افرین به ایشون :)  @};-  :x 

ختم تایپک لطفا بسته بشه @};- 

1.jpg

مرسی از شما فروشنده منصف

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...