رفتن به مطلب

درخواست قیمت گذاری GTX 750 TI

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

asus GTX750TI-OC-2GD5 کارکرده سالم با گارانتی تا 2016 چقد ارزش داره؟

msi gtx 750 2g Oc سالم گارانتی چطور؟

P_setting_fff_1_90_end_500.png

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

با توجه به قدرت و قیمت کارتهای بالاترش یعنی 660ti و 960، این کارت تا 420 تومن کاملاً ارزش خرید داره.

بیشتر از اون بخواید هزینه کنید به نظرم 660ti بگیرید حدود 500 تومن بعد اونم که 960 وR9 280X هست

با حدود قیمت  600 برای دست دوم... من نظرم اینه درگیر تمیزی و اسیک وگارانتی و... نباشید

دنبال کارت خوش قیمت باشید که بعدنم حدوداً همون قیمت بتونید بفروشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه به قدرت و قیمت کارتهای بالاترش یعنی 660ti و 960، این کارت تا 420 تومن کاملاً ارزش خرید داره.

بیشتر از اون بخواید هزینه کنید به نظرم 660ti بگیرید حدود 500 تومن بعد اونم که 960 وR9 280X هست

با حدود قیمت  600 برای دست دوم... من نظرم اینه درگیر تمیزی و اسیک وگارانتی و... نباشید

دنبال کارت خوش قیمت باشید که بعدنم حدوداً همون قیمت بتونید بفروشید.

سلام دوست عزیز

از نظر انتخاب کردن و اینکه چه کارتی بهتره مشکلی نیست، بحثم فقط سر تعین قیمت این دو بود

سپاس از شما

لینک به دیدگاه

معمولا 450 فروخته ميشه و من خودم بخوام بخرم 400-450 بيشتر جاش نميدم. يکم از 660 ضعيفتره و اگه ميخواين بخرين با اين پول ميتونين 660 يا 660ti که تغريبا دوروبر 760 هستش بخرين بهتره.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

اگر موجوده خریدارم

فقط قولش رو به کسی نده

اگر هم که فقط قیمت گیری هست که ...

ممنونم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز

اگر موجوده خریدارم

فقط قولش رو به کسی نده

اگر هم که فقط قیمت گیری هست که ...

ممنونم .

سلام

ایسوس مدل اورکلاک موجوده 480 تومن

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معمولا 450 فروخته ميشه و من خودم بخوام بخرم 400-450 بيشتر جاش نميدم. يکم از 660 ضعيفتره و اگه ميخواين بخرين با اين پول ميتونين 660 يا 660ti که تغريبا دوروبر 760 هستش بخرين بهتره.

سلام

قیمت خرید که میان همه میگن 400 تا 430 تومن بعدش که میخان بفروشن میگن 450 تومن!!!! معمولا قیمت فروش رو درنظرمیگیرن که مثلا اینقدرارزش داره.قیمت خرید فقط برای مغازه دارا ودلال ها بیشترکاربرد داره تا مصرف کننده درسته اقامیلاد؟ :)

لینک به دیدگاه

سلام

ایسوس مدل اورکلاک موجوده 480 تومن

ممنونم خبات عزیز 

جسارت نباشه قیمت کمی معقول تر بشه خریدارم

@};-

لینک به دیدگاه

با trident x 2400 دو تا 8 هم تعویض میکنم و مابقی رو سر میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم خبات عزیز 

جسارت نباشه قیمت کمی معقول تر بشه خریدارم

@};-

سلام عزیز

اتفاقاً کارت یکی از دوستانه که میگه کمتر از 480 را نداره برا همین تاپیک زدم که دوستان قیمت گذاری کنن :D @};-

لینک به دیدگاه

ممنونم .

در هر صورت شما استاد ما هستید و بهتر قیمت معقول و به روز کارت رو خبر دارید

بنده تا 420 حاضر به پرداخت هستم .

لینک به دیدگاه

بسته به کار کرد و قیمت روزش متفاوته...من کارت خودم رو که یکی دو هفته ی قبل فروختم نوش 650-670 بود و کارت منم کم کار بود و هنوز 2 سال 5 ماه گارانتی داشت. بین 20 تا 25 درصد از قیمت نوش کم کنید...قیمت کارت Asus داخل بازار اصفهان 660 تومنه(فکر کنم تهران 640-650 باشه)...من باشم می گم 475 به بالا ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم .

در هر صورت شما استاد ما هستید و بهتر قیمت معقول و به روز کارت رو خبر دارید

بنده تا 420 حاضر به پرداخت هستم .

عزیزی، @};-

لینک به دیدگاه

دقیقا مشابه این رو برای یکی از دوستان گرفتیم 470 گارانتی و جعبه و متعلقات و اینا هم داشت

لینک به دیدگاه

بسته به کار کرد و قیمت روزش متفاوته...من کارت خودم رو که یکی دو هفته ی قبل فروختم نوش 650-670 بود و کارت منم کم کار بود و هنوز 2 سال 5 ماه گارانتی داشت. بین 20 تا 25 درصد از قیمت نوش کم کنید...قیمت کارت Asus داخل بازار اصفهان 660 تومنه(فکر کنم تهران 640-650 باشه)...من باشم می گم 475 به بالا ..

قیمت به روز کارت 595 هست 

میتونید تماس بگیرید:

88982397

لینک به دیدگاه

قیمت به روز کارت 595 هست 

میتونید تماس بگیرید:

88982397

اون مدلی که روی 590-610 هستش مدل PH هستش نه این مدل که 2 تا فن داره ...داخل لیون هم موجوده PH ...فکر کنم 605 تومن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایسوس 750 تای یه کولر خیلی معمولی بدون لوله ناقل حرارت و فن پیشرفته داره یعنی کولر 2 تومنی،مگه مدل استرایکس که کولر دیرکت سی یو داره.

لینک به دیدگاه

ایسوس 750 تای یه کولر خیلی معمولی بدون لوله ناقل حرارت و فن پیشرفته داره یعنی کولر 2 تومنی،مگه مدل استرایکس که کولر دیرکت سی یو داره.

حالا جدا از بحث توانایی هاش قیمت گذاری بر اساس قیمت روز همون کالا هستش.من بعید می دونم قیمت روز مدل 2 فنه ی این کارت 600 تومن باشه وقتی این قیمت مدل تک فنه ی اون هستش...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

سلام

قیمت خرید که میان همه میگن 400 تا 430 تومن بعدش که میخان بفروشن میگن 450 تومن!!!! معمولا قیمت فروش رو درنظرمیگیرن که مثلا اینقدرارزش داره.قیمت خرید فقط برای مغازه دارا ودلال ها بیشترکاربرد داره تا مصرف کننده درسته اقامیلاد؟ :)

100% :D
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام بنده یه کارت gigabyte gtx 750 ti windforce

در حد اک واقعی دارم واقعا چن ساعت بیشتر کار نکردم باهاش همراه با قوطی 

میخوام بفروشم و یه مدل قوی تر بگیرم کسی خواست عوض کنیم حاظرم روش هم پول بدم با مدل های قویتر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...