رفتن به مطلب

PC دومین پلتفرم قوی در فروش بازی های ubisofts

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

منبع : http://www.pcgamer.com/the-pc-accounts-for-nearly-a-quarter-of-ubisofts-first-quarter-sales/

https://www.ubisoftgroup.com/comsite_common/en-US/images/d20150709034318ubisoft%20q1%20fy16%20english%20finaltcm99211244.pdf

سال پیش بود که CEO شرکت یوبی سافت گفت که 93 تا 95 درصد PC گیمر ها پایرت هستن و بازی های کرکی دانلود می کنن 

http://www.pcgamer.com/pc-gaming-has-around-a-93-95-per-cent-piracy-rate-claims-ubisoft-ceo/

ولی امروز مشخص شد که PC دومین پلتفرم قوی در فروش بازی های ubisofts 

acs-gi-bg1-new.jpg

یوبی سافت فروش بازی های خود را در 3 ماه اول سال های 2015 تا 2016 مشخص کرده است که  €96.6 million می باشد 

که با توجه به سال پیش با توجه به انتشار بازی watch dogs همراه بود کاهش بسیاری داشته است در امد یوبی در 2014 تا 2015 در همان مدت زمانی €360.1 million بوده هست 

که با کاهش 73 درصدی رو به رو بوده 

حال همه ی این ها به کنار درصد فروش یوبی بر روی هر پلتفورم به کنار 

درصد فروش برای ps4 در سال های 2014 تا 2015 

36 درصد 

و 2015 - 2016 

27 درصد 

بر روی xbox one در سال های 2014 تا 2015 

17 درصد 

و 2015 تا 2016 

11 درصد 

و اما pc در سال 2014 تا 2015 

14 درصد 

و 2015 تا 2016 

23 درصد 

post-14499-0-36503400-1436644924_thumb.jpg

این خود نشان دهنده ی محبوب شدن Pc gaming در این سال می باشد و در رتبه ی 2 با درصد خیلی کمی فاصله با ps4 قرار دارد و xbox one هم که هیچی کلا 

این برای تمام کانسول باز ها و یا افرادی که می گن pc پلتفرم نیست و فروش بازی های در pc کم هست و pc در حال مرگ است

من خودم جز افرادی هستم که واچ داگز رو اوریجینال تهیه کردم و بسیار هم لذت بردم 

و pc گیمینگ هر سال در حال محبوب تر شدن و فاصله گرفتن از کانسول ها می باشد که خود نشانه ای از محبوبیت این پلتفرم می باشد 

نمونه ی دیگر بازی witcher 3 هست که در  2 هفته ی اول 1.3 میلیون از 4 میلیون فروش را به خود اختصاص داده  بود به اندازه ی هر یک از کانسول ها است و در تخفیفات استیم فروش این عنوان از کانسول ها هم جلو زد 

لینک به دیدگاه

احسنت بر شما علی جان ممنون بابت خبر

سری دارکسولز 8 میلیون نسخه تا حالا فروخته که 40% فروش روی پی سی بوده و 60% باقیشون هم روی 4 تا پلتفرم دیگه

لینک به دیدگاه

pc گیمینگ داره میمیره و ...... یادمه از سال 2010 میگفتن...همش اسم این کنسولای نسل هشتم رو میوردن میگفتن بزارین حالا بیان.....اومدن و هیچ اتفاقی هم نیفتاد که هیچ تازه گیمرا بیشتر به قدرت برتر pc پی بردن.

لینک به دیدگاه

گیمینگ که نون شب نیست همه مجبور باشن انجامش بدن.خیلیا اگه شرایط اقتصادی مساعد بود میرن سمتش.در غیر این صورت ترکش میکنن.

اینجور نیست که بشه گفت اگه برای pc بازی منتشر نشه.همه میرن سمت کنسول.خیلیا گیمینگ رو به خاطر مشکلاتی مالی ترک میکنن.چون یکی از دلایل استفاده از pc همین بازی های کرکی هست.تو ایران که فک کنم فقط 2 درصد از گیمرا بمونن!!!هر چیزی باید روال طبیعیش رو طی کنه تمام کسانی که میتونن بازی های ارجینال میخرن و از بشخ انلاین بازی هم لذت میبرن.اونایی که نمیخرن چون بودجشو ندارن یا حاضر نیستن برای هر گیمی پول ارجینال بدن.اینو شرکتای بازی سازی خوب میدونن.پس در نتیجه انتشار ندادن بازی روی pc نه تنها هیچ فروشی بهشون اظاف نمیکنه بلکه ضربه سنگینی هم به پیکره صنعت گیمینگ و سخت افزار وارد میشه.در واقع همون 1 بازی هم که pc گیمرای کم بودجه در طول یک یا چند ماه میخریدن دیگه نمیخرن.

و این وسط شرکتای سخت افزاری بزرگترین ضربه رو میخورن.حتی خود ماکروسافت.

من مطمین هستم حتی اگه گروه هایی که بازی ها رو کرک میکنن وجود نداشتند.خود شرکتای سخت افزاری مخفیانه این کارو میکردن.بازارشون رو مدیونا اینا هستن.در واقع در جهت سود شرکتای سخت افزاری کار میکنن.

مثلا یه سایت شطرنج بازی جهانی هست که به همه اجازه بازی میده چه اکانتشو بخرین چه نخرین.ولی اگه بخرین یه سری امکانات بهتون میده.در واقع میدونن که اگه سایتو فقط پولی کنند قرار نیست درصد کسانی که اکانت میخرن رشد قابل توجهی کنه.چون تمام کسانی که میتونن و میخوان میخرن.

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

منم یادمه میگفتن بازی دیگه برایpcنمیاد ودلتونو به pcخوش نکنید الان برعکس همه بازیها شدن مولتی پلتفورم وتعداد خیلی خیلی بازم خیلی انگشت شمار برای انحصار کونسولاست که شاید به4یا5تا هم نرسه

پرچم pcبالاست

لینک به دیدگاه

عالی بود. @};-

من خودم زدم تو کار اورجینال لایسینس استیم.

توبه کردم. =))

لینک به دیدگاه

عالی بود. @};-

من خودم زدم تو کار اورجینال لایسینس استیم.

توبه کردم. =))

یک دفعه که بازی اوریجینال بگیری دیگه اصلا بازی های کرکی حال نمی ده  =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...