رفتن به مطلب

**** گفتگو در مورد بازی ( مسابقه ) عکس کیسها و اسمبلهای داغون ***

Recommended Posts

يعني چي ؟

مگه قرار نبود سيستم هاي قوي حدف بشن اين كه اصلا با مال ما قابل مقايسه نيست 

core i5 

4gb ram

.........

ولي چون ميدونم اقاي حسيني نظرشون عوض نميشه منم به دوستمون تبريك ميگم 

يه تعريف كوچيك هم از اين شانس ميخوام بكنم:

شانس چيست؟ شانس همون چيزيه كه من و بيشتر ادم هاي دنيا اصن كل فقير فقرا ندارنش  :(  :D  =))  :crying:

لینک به دیدگاه

عجله نکنید اصل مطلب و سورپرایز اصلی برای شما و تمام دوستان مونده هنوز ;)

:sigh:

لینک به دیدگاه

انشالا تو مسابقات بعدي با دقت بيشتري قرعه كشي ميكنن

لینک به دیدگاه

با تشکر از آقای حسینی و تبریک به دوست عزیز  @};-

تو زندگیم یکبار اسمم تو قرعه کشی در اومد اون هم پنجم ابتدایی سر صف بود ...اسمم از بین 10 نفر در اومد :)

ویرایش شده توسط mohsen19x
لینک به دیدگاه

يعني چي ؟

core i5 

4gb ram

.........

شانس چيست؟ شانس همون چيزيه كه من و بيشتر ادم هاي دنيا اصن كل فقير فقرا ندارنش  :(  :D  =))  :crying:

kamelaan moafegham vaghti migim daghun yani inke ye cor i5 ivy bridge nabayad madde nazar bashe , vali bazam mobarakesh bashe 

kariam k hads mizanam mikhan bokonan kare jadidie hadeaghal tu iran , b mahbubiate chanell jadid lion ham komak khahad kard  ;)

لینک به دیدگاه

تبریک

البته قرعه کشی کاملا اشتباه هست سیستم ایشوت قدیمی نیست منم که قبول ندارم قرعه کشی  ^_^

طبق معمول برنده نشدم   :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

يعني چي ؟

core i5 

4gb ram

.........

درود

افشین جان این مسابقه ادامه داره و اینو بدونید که هر پستی در اون تاپیک باقی بمونه یعنی توی قرعه کشی شرکت میکنه و اگر دیدیم سیستخم قوی هستش از توی تاپیک حذف میشه و در نتیجه ایشون هم مثل شما حق دارن و داشتن که توی این قرعه کشی حضور داشته باشن .

در اینده نزدیک ( حدودا سه تا چهار هفته دیگه ) متوجه هدف اصلی ایجاد این تاپیک خواهید شد پس صبور باشید

لینک به دیدگاه

درود

افشین جان این مسابقه ادامه داره و اینو بدونید که هر پستی در اون تاپیک باقی بمونه یعنی توی قرعه کشی شرکت میکنه و اگر دیدیم سیستخم قوی هستش از توی تاپیک حذف میشه و در نتیجه ایشون هم مثل شما حق دارن و داشتن که توی این قرعه کشی حضور داشته باشن .

در اینده نزدیک ( حدودا سه تا چهار هفته دیگه ) متوجه هدف اصلی ایجاد این تاپیک خواهید شد پس صبور باشید

:( سلام

اقای حسینی قرار بود مسابقه باشه نه قرعه کشی. اگه اینجوریه منم عکس سیستم پروفایلمو میزاشتم که هم شلوغه هم جدیدتر و بقیه دوستان هم که سیستم قوی داشتن و شرکت  نکردن حقشون ضایع شد.  :( منم میخوام برنده شم  :crying:

یادم رفت تبریک بگم به دوستمون. مبارک باشه . واقعا حس خوبی داری میدونم.

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

درود دوستان

لطفا از گله و شکایت دست بردارید

این بار چندمه که یه بازی و یا مسابقه میگذاریم مطالب کودکانه مینویسید . میخواید شرکت کنید بر طبق قوانین شرکت کنید و اگر شرکت نکردید لطفا هیچ گونه اعتراضی نکنید ..

این بازی و یا مسابقه فقط و فقط قرعه کشی میشه حالا منطقی هست و یا نیست همینه دوستان @};-

لینک به دیدگاه

باز هم تشکر میکنم از دوستان

من چون عنوان تاپیک اسمبل های داغون بود شرکت کردم اینم اولین اسمبل من بود که توش یک هارد تلفات دادم

لینک به دیدگاه

:( سلام

اقای حسینی قرار بود مسابقه باشه نه قرعه کشی. اگه اینجوریه منم عکس سیستم پروفایلمو میزاشتم که هم شلوغه هم جدیدتر و بقیه دوستان هم که سیستم قوی داشتن و شرکت  نکردن حقشون ضایع شد.  :( منم میخوام برنده شم  :crying:

یادم رفت تبریک بگم به دوستمون. مبارک باشه . واقعا حس خوبی داری میدونم.

درود

با شما چنین قراری گذاشته بودیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی به شما گفت شرکت نکن ؟؟؟؟؟؟

یاد اون جکه میفتم :

طرف میره امام رضا هر روز میگه یا امام رضا اون بنز بانک صادرات رو برنده شم و هر روز اینو تکرار میکنه . یه شب امام رضا میاد به خوابش میگه مرد حسابی تو یه حساب باز کن تو بانک صادرات بعد بیا دعا کن

:D

مجبور شدم اینو بنویسم :x

لینک به دیدگاه

باز هم تشکر میکنم از دوستان

من چون عنوان تاپیک اسمبل های داغون بود شرکت کردم اینم اولین اسمبل من بود که توش یک هارد تلفات دادم

مبارکت باشه دوست من .حالشو ببر بابا. اتفاقا این بهترین خاطرت از سیستمت و هم لیون کامپیوتر میشه. همیشه ما ها یه انتقادی میکنیم. ولی یه گردگیری بکن سیستمتو . دلت میاد اینجوری ازش استفاده میکنی 8-}

لینک به دیدگاه

درود

یاد اون جکه میفتم :

طرف میره امام رضا هر روز میگه یا امام رضا اون بنز بانک صادرات رو برنده شم و هر روز اینو تکرار میکنه . یه شب امام رضا میاد به خوابش میگه مرد حسابی تو یه حساب باز کن تو بانک صادرات بعد بیا دعا کن

درود اقای حسینی حالا از حق نگذاریم 

شما به قوانین خودتون پایبند نیستید یعنی ؟ 

شما گفتید قدیمی پس زیرش نزنید یا قوانین از اول عوض میکردید  :D تا کسانی که سیستم خوب دارن هم شرکت کنن 

در کل هدف دور هم بودن هست اما خوب گاهی باید نظر هم داد که دوستان نظر منطقی خودشون دادن 

موفق باشید

قوانین :

1 - عکسها حتما نام کاربری و تاریخ داشته باشند و حتما یکی از عکسها از نمای کلی کیس باشه

2 - کیسی که عکس گرفته میشه حتما باید وجود خارجی داشته باشه چون در غیر اینصورت شخص از بازی خارج خواهد شد و جایزه بهش تعلق نمیگیره

3 - در صورت برنده شدن , شخص برنده کیس رو برای ما ارسال میکنه و حدودا بین 7 تا 14 روز کیس مورد نظر در لیون کامپیوتر خواهد بود

4 - عکس کیسهای جدید و نو و تمیز از این بازی حذف خواهند شد و فقط کیسهای قدیمی و داغون با اسمبلهای ضعیف در بازی خواهند موند

لینک به دیدگاه

درود

یاد اون جکه میفتم :

:laughing:  اقا حسینی دوست داریم . به دل نگیرین بخدا @};- ما یه انتقادی کردیم حالا.  شما ناراحت نشو . بازم معذرت میخوام  :x  @};-

لینک به دیدگاه

درود اقای حسینی حالا از حق نگذاریم 

شما به قوانین خودتون پایبند نیستید یعنی ؟ 

شما گفتید قدیمی پس زیرش نزنید یا قوانین از اول عوض میکردید  :D تا کسانی که سیستم خوب دارن هم شرکت کنن 

در کل هدف دور هم بودن هست اما خوب گاهی باید نظر هم داد که دوستان نظر منطقی خودشون دادن 

موفق باشید

قوانین :

1 - عکسها حتما نام کاربری و تاریخ داشته باشند و حتما یکی از عکسها از نمای کلی کیس باشه

2 - کیسی که عکس گرفته میشه حتما باید وجود خارجی داشته باشه چون در غیر اینصورت شخص از بازی خارج خواهد شد و جایزه بهش تعلق نمیگیره

3 - در صورت برنده شدن , شخص برنده کیس رو برای ما ارسال میکنه و حدودا بین 7 تا 14 روز کیس مورد نظر در لیون کامپیوتر خواهد بود

4 - عکس کیسهای جدید و نو و تمیز از این بازی حذف خواهند شد و فقط کیسهای قدیمی و داغون با اسمبلهای ضعیف در بازی خواهند موند

بیخیال دوست من. 

اقا حسینی تاپیکو قفل کنی بهتر فکر کنم . الانه که دعوا بشه  =))

لینک به دیدگاه

بیخیال دوست من. 

اقا حسینی تاپیکو قفل کنی بهتر فکر کنم . الانه که دعوا بشه  =))

نه اتفاقا دعوا نمیشه اقای حسینی منطقی هستن  :D

لینک به دیدگاه

نه اتفاقا دعوا نمیشه اقای حسینی منطقی هستن  :D

نادر جان. اصلا مهم نیست. بهتره که ادامه ندیم. این یه جنبشی در ما بوجود اورد که یادی از سیستمایی زیر خاکیمون بکنیم که کلی باهاشون خاطره داریم (واسه من که اینطوره) . من سیستم خودمو که باز کردم به گرد گیریش کردم. خمیر سیلیکونشو عوض کردم . اخه کمک دستمه تو کارام.

حتی دادشم که میگفت چیه این قراضه رو نگه داشتی وقتی این تاپیکو دید خیلی خوشحال شد وقتی کمکم میکرد که عکس بگیریم بارها میگفت یادش بخیر چقدر مکس پین بازی کردیم

لینک به دیدگاه

نادر جان. اصلا مهم نیست. بهتره که ادامه ندیم. این یه جنبشی در ما بوجود اورد که یادی از سیستمایی زیر خاکیمون بکنیم که کلی باهاشون خاطره داریم (واسه من که اینطوره) . من سیستم خودمو که باز کردم به گرد گیریش کردم. خمیر سیلیکونشو عوض کردم . اخه کمک دستمه تو کارام.

حتی دادشم که میگفت چیه این قراضه رو نگه داشتی وقتی این تاپیکو دید خیلی خوشحال شد وقتی کمکم میکرد که عکس بگیریم بارها میگفت یادش بخیر چقدر مکس پین بازی کردیم

نه من ادامه ندادم فقط نظرم گفتم   @};-

بله منم یاد سیستم زیر خاکیم افتادم فن پاورش خودم درست کردم  =))  :D

لینک به دیدگاه

نه من ادامه ندادم فقط نظرم گفتم   @};-

بله منم یاد سیستم زیر خاکیم افتادم فن پاورش خودم درست کردم  =))  :D

پس بدون ارزش این مسابقه چیز دیگه بود. تو خاطره پاور درست کردنو داری من خاطرات بازی هامو یه هو سوختن مادربردو سیستم مخفی من موقعه کنکورم که بابام تحریمم کرده بود از اون کامپیوتر من اینو رو جعبه منتاژ میکردمو باش کار میکردم دوباره جمعش میکردم. اخرم لو رفتمو جاتون خالی حسابی کتک خوردم! :D

لینک به دیدگاه

پس بدون ارزش این مسابقه چیز دیگه بود. تو خاطره پاور درست کردنو داری من خاطرات بازی هامو یه هو سوختن مادربردو سیستم مخفی من موقعه کنکورم که بابام تحریمم کرده بود از اون کامپیوتر من اینو رو جعبه منتاژ میکردمو باش کار میکردم دوباره جمعش میکردم. اخرم لو رفتمو جاتون خالی حسابی کتک خوردم! :D

بله سیستم قدیمی من خیلی بازی باهاش انجام دادم درهای کیس هم گم کردم یک مدت ناراحت بودم  :laughing: البته قدیم تازه خریده بودم  :D

:laughing:  :laughing:

من یک آرزو دارم دوست دارم در اینده بتونم همچین مسابقه هایی با جایزه در لیون ترتیب بدم 

به نظرم حرکت جالبی هست فعلا که اوضا مالیم خوب نیست برای اینجور حرکت ها ایشالا منم بتونم روزی این کار در اینده انجام بدم 

موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

ولی من برام سواله چرا سیستم ها باید برن لیون؟....یعنی اون سیستم رو بر میدارن کیسش رو مود می کنن بعد با قطعات نو پس می دن؟....(هیجان الکی! ولی ممکن هم هست...)

لینک به دیدگاه

ولی من برام سواله چرا سیستم ها باید برن لیون؟....یعنی اون سیستم رو بر میدارن کیسش رو مود می کنن بعد با قطعات نو پس می دن؟....(هیجان الکی! ولی ممکن هم هست...)

نه کیس می برن اونجا قطعات خفن تعویض میکنن بعد برگشت میدن به صاحب کیس 

یا یک کیس جدید تر میدن به طرف و قطعات طرف داخلش اسمبل میکنن

مزش گرفتم خخخخخخخ  ^_^

لینک به دیدگاه

نه کیس می برن اونجا قطعات خفن تعویض میکنن بعد برگشت میدن به صاحب کیس 

یا یک کیس جدید تر میدن به طرف و قطعات طرف داخلش اسمبل میکنن

مزش گرفتم خخخخخخخ  ^_^

شاید. باید صبر کنیم ببینیم چه میشه .

لینک به دیدگاه

آفرین برشما آقای حسینی

ببخشید که زود قضاوت کردم من الان به نیت واقعیتون پی بردم

ايشالا موفق باشی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...