رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک M SI GTX 760 Gaming TF IV 4GB GDDR5 برای مدت محدود فقط 800 هزار تومان!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام با gtx 750 ti برند gigabyte  تعویض نداری ؟

سلام

کدوم مورد مدنظرتون هست؟

مشخصات دقیق و میزان گارانتی کارتتون به همراه مبلغ مدنظر برای مابه التفاوت رو پ.خ کنید

یاعلی

لینک به دیدگاه

من گرافیکم خریده شده از amazon  هستش . گرافیک صد در صد تا یوانیه و چینی نیست . من قبل از عید خریدمش ، اونموقع طرف میگفت که فقط یک هفته از گارانتیش می گذره . گارتش هنوز نویه و اور هم نشده . میخوام با 7950 تعویضش کنم . نیازس هست که سر چیزی بدم یا نه ؟

لینک به دیدگاه

راستی بگم کارتایی که از amazon خریداری شده برای گارانتیش فقط یه کد روش داره که میتونین تستش کنین ببینین اصل هست یا نه . بعلاوه کارت من ، بدون جعبه هست . یا علی مدد. . . . . .

لینک به دیدگاه

من گرافیکم خریده شده از amazon  هستش . گرافیک صد در صد تا یوانیه و چینی نیست . من قبل از عید خریدمش ، اونموقع طرف میگفت که فقط یک هفته از گارانتیش می گذره . گارتش هنوز نویه و اور هم نشده . میخوام با 7950 تعویضش کنم . نیازس هست که سر چیزی بدم یا نه ؟

سلام

دوست عزیز گارانتی داخلی نداشته باشه نمیتونم تعویض کنم چون فروشش سخت میشه ولی قاعدتا بخواید تعویض کنید باید سر بدید

گرافیک شما با گارانتی اصلی 650 هست که حدودا 450 قیمت میخوره اونم میگم باید گارانتی داشته باشه

یاعلی

ویرایش شده توسط Alinajafi_q
لینک به دیدگاه

سلام و درود

قمت نهایی رو لطفا پخ کنید.

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

پ.خ ارسال شد

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

پ.خ ارسال شد

سلام

پاسخ داده شد.

یاعلی

لینک به دیدگاه

Akharin qeimate 7950... Ba 6870 taviz darid?

سلام

اول اینکه لطفا فارسی تایپ کنید @};-

دوم اخرین قیمت 550 تومن میباشد

تعویض ندارم

یاعلی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...