رفتن به مطلب

مسابقات G1 Gaming گیگابایت به مناسبت عید سعید فطر

Recommended Posts

با سلام و درود.

امروزه کیس ها و قطعات کامپیوتری نقش به سزایی در زندگی ما دارند، که ما انسان ها  بدون توجه به آن ها از کنارشان می گذریم.نقش آن ها در انجام فعالیت های روزمره ما ، زمانی آشکار تر می شود که متوجه می شویم زندگی بدون کامپیوتر ها در دنیای امروزی امکان پذیر نخواهد بود. شاید اگر کامپیوتر را از دنیای امروزی حذف کنیم زندگی از جریان اصلی خود به طور کامل خارج  و یا بسیار کند و خسته کننده شود.آیا تا به حال آن ها را از پشت لنز دوربین خود نظاره کرده اید؟ شما می توانید تصاویر کیس خود ( مادربرد و کارت گرافیک گیگابایت) را با سایر افراد مشتاق فناوری در صفحه اینستاگرام G1Gaming به اشترک بگذارید و جایزه های با ارزش برنده شوید. شرکت کنندگان عکسی از محصولات را با استفاده از ویژگی دایرکت در اینستاگرام به پیج G1Gaming ارسال و یا با استفاده از هشتگ (#) Gigabyte_g1Gaming# آن را در اینستاگرام خود قرار دهند.شرکت کنندگانی که قصد استفاده از هشتگ را دارند هنگام آپلود حریم خصوصی پروفایل خود را در حالت Public قرار داده تا برگزار کنندگان و سایر افرادتوانایی مشاهده عکس های ارسالی را داشته باشند.تاریخ شروع دور اول مسابقه : شنبه 27 تیر ماه مصادف با عید فطر ساعت 00:001  تاریخ پایان آن جمعه 9 مرداد ساعت 23:59  میباشد.

zri3fv5evsd323r2ztkl.jpg

قوانین مسابقه :

1-عکس ارسالی الزاما توسط شخص شرکت کننده گرفته شده باشد.  

2-عکس های ارسالی پس از بررسی و تایید نهایی بر روی صفحه اصلی قرار خواهد گرفت.

3-تعداد لایک ها و افرادی که عکس های شرکت کنندگان را لایک می کنند بررسی خواهد شد ، افرادی که از یوزر های قلابی برای افزایش تعداد لایک ها خود استفاده کنند بدون هیچگونه اخطار حذف خواهد شد.

جوایز دور اول مسابقات :

نفر اول :  SSD Crucial M550 256GB

نفر دوم :  Alcatel Pop7 Tablet

نفر سوم : Alcatel Pop7 Tablet

لینک صفحه اینستاگرام :

https://instagram.com/G1Gaming

با تشکر.

post-18659-0-98730400-1436937567_thumb.jpg

ویرایش شده توسط G1 Infinity
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D :D :D

آقا ما که گیگا نداریم چیکار کنیم

البته یدونه گرافیک 6200 توربو کش دارم زده روش 64 مگ ولی با برنامه های مختلف تست زدم دیدم فلان شده همش 32 مگ رم داره

میشه جز مسابقه راه بدید ما رو ؟ یا نه فقط سیستم خفن ها و جدید ها هست

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

:D :D :D

آقا ما که گیگا نداریم چیکار کنیم

البته یدونه گرافیک 6200 توربو کش دارم زده روش 64 مگ ولی با برنامه های مختلف تست زدم دیدم فلان شده همش 32 مگ رم داره

میشه جز مسابقه راه بدید ما رو ؟ یا نه فقط سیستم خفن ها و جدید ها هست

با سلام و درورد.

نوع قطعه و سخت افزار اصلا مهم نیست ، شما میتونید حتی با استفاده از عکس یک کارت گرافیک ضعیف تر و قدیمی تر اول بشید.فقط کافیست عکس شما نسبت به عکس سایر شرکت کنندگان لایک بیشتری دریافت کند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

فکر میکنم از اونجایی که اسم مسابقه G1 gaming هست عکسها فقط باید از قطعات این سری باشه یعنی کارت ها و برد های gaming

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

فکر میکنم از اونجایی که اسم مسابقه G1 gaming هست عکسها فقط باید از قطعات این سری باشه یعنی کارت ها و برد های gaming

Sent from my C6602 using Tapatalk

با درود.

خیر.

از تمامی محصولات گیگابایت (مادربرد - کارت گرافیک) میتوان برای شرکت در این مسابقه استفاده کرد.

با تشکر.

ویرایش شده توسط G1 Infinity
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب پس واجب شد اکانت اینستا بسازیم 

منظتز همچین بهانه ای بودم  :laughing:

لینک به دیدگاه

من یکبار خاستم یک اکانت اینتسا بسازم ولی با اینترنت مخابرات هر کاری کردم نشد.من گراف و مینم گیگا هست.میشه یک ایمیل قرار بدین تا عکسهارو ایمیل کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایول من برم ببینم چیکار میشه کرد 

بسیار سپاسگزارم از پاسختون @};-

لینک به دیدگاه

من یکبار خاستم یک اکانت اینتسا بسازم ولی با اینترنت مخابرات هر کاری کردم نشد.من گراف و مینم گیگا هست.میشه یک ایمیل قرار بدین تا عکسهارو ایمیل کنیم.

سلام.

خوب اگر اکانت ایستاگرام نداشته باشید چطوری میخواید برای عکستون تبلیغات کنید و لایک جمع کنید؟ چون برای اینجور مسابقه ها معمولا افراد از طریق دوستان خودشون که اینستاگرام دارند لایک جمع می کنند و برنده میشن ، تقریبا تمامی مسابقات عکاسی که روی اینستاگرام برگزار میشه به همین شکل هست.

ویرایش شده توسط Arman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از کجا بفهمیم که عکسمونو درست ارسال کردیم و به مقصد رسیده؟ منم زیاد با اینستاگرام آشنایی ندارم. Direct to g1gaming رو زدم بعدش یه صفحه سفید اومد.

لینک به دیدگاه

از کجا بفهمیم که عکسمونو درست ارسال کردیم و به مقصد رسیده؟ منم زیاد با اینستاگرام آشنایی ندارم. Direct to g1gaming رو زدم بعدش یه صفحه سفید اومد.

با درود.

اینستاگرام یک قابلیت به نام Direct داره که به کاربران این امکان را می دهد تا عکس مورد نظر را به صورت خصوصی برای یک کاربر دیگر ارسال کنند.

همانطور که در تصویر زیر می بینید :

post-18659-0-66211500-1437369291_thumb.jpg

در قسمت Direct To اسم G1Gaming رو می نویسید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود.

اینستاگرام یک قابلیت به نام Direct داره که به کاربران این امکان را می دهد تا عکس مورد نظر را به صورت خصوصی برای یک کاربر دیگر ارسال کنند.

همانطور که در تصویر زیر می بینید :

attachicon.gifphoto_2015-07-20_09-42-51.jpg

در قسمت Direct To اسم G1Gaming رو می نویسید.

موفق باشید.

ممنون.

من این مراحل انجام دادم ولی نشونی از تایید ارسالی نیومد. امیدوارم ارسال شده باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...