رفتن به مطلب

انتخاب مانیتور قیمت 850 هزار تا 1میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

کدوم مانیتور ارزش خرید بیشتری داره؟

ایسوس mx239

الجی 29mu65

سامسونگ 27d590

زیاد اهل گیم و بازی نیستم. بیشتر برای کار با نرم افزارها ویژوال استودیو و آفیس و اتوکد و پریمیر و ... و  دیدن فیلم و وبگردی و pdf

لینک به دیدگاه

من خودم مانیتور الجی 29mu65 رو دارم جدا بی نظیر هست 

2 تا بدی داره 

بعد از خرید و استفاده از این مانیتور دیگه استفاده از مانیتور های دیگه سخت می شه

و اگر فیلم با رزولوشن بالا پیدا نکنی 2 طرف چپ و راست فیلم سیاه می شه 

ولی کلا برای وب گردی و کار با نرم افزار بی نظیر هست من خودم با مکس کار می کنم و الان یه ستاپ 2 مانیتوره دارم که واقعا کارم رو راحت تر کرده 

من پیشنهاد می کنم همان lg رو تهیه کنید 

اگر خواستید می توانم براتون از نحوه ی باز شدن نرم افزار های مختلف و فیلم  عکس بگیرم 

کیفیت مانیتور هم بسیار بالاست من قبلا توی دفتر کار مانیتور 29 اینچ ایسوس داشتم که قیمتش 1800 هست ولی از لحاظ کیفیت خیلی با این مدل lg فرق نداره 

لینک به دیدگاه

من خودم مانیتور الجی 29mu65 رو دارم جدا بی نظیر هست 

2 تا بدی داره 

بعد از خرید و استفاده از این مانیتور دیگه استفاده از مانیتور های دیگه سخت می شه

و اگر فیلم با رزولوشن بالا پیدا نکنی 2 طرف چپ و راست فیلم سیاه می شه 

ولی کلا برای وب گردی و کار با نرم افزار بی نظیر هست من خودم با مکس کار می کنم و الان یه ستاپ 2 مانیتوره دارم که واقعا کارم رو راحت تر کرده 

من پیشنهاد می کنم همان lg رو تهیه کنید 

اگر خواستید می توانم براتون از نحوه ی باز شدن نرم افزار های مختلف و فیلم  عکس بگیرم 

کیفیت مانیتور هم بسیار بالاست من قبلا توی دفتر کار مانیتور 29 اینچ ایسوس داشتم که قیمتش 1800 هست ولی از لحاظ کیفیت خیلی با این مدل lg فرق نداره 

خیلی ممنون

رزولیشنهای  این مانیتور چیه؟ به غیر از رزولیشن اصلی خودش که 2560x1080 هست چه رزولیشنهایی ساپورت میکنه؟

از رزولیشنهای زیر کدومارو داره؟

1920x1080

1680x1050

1600x900

1440x900

1400x1050

1366x768

1360x768

1280x1024

1280x960

1280x800

1280x768

1280x720

1152x864

1024x768

برای تماشای فیلم اگر رزولیشن اصلی 2560x1080 رو تغییر بدیم بازم دو طرف چپ و راست فیلم سیاه هست؟

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

رزولیشنهای  این مانیتور چیه؟ به غیر از رزولیشن اصلی خودش که 2560x1080 هست چه رزولیشنهایی ساپورت میکنه؟

از رزولیشنهای زیر کدومارو داره؟

1920x1080

1680x1050

1600x900

1440x900

1400x1050

1366x768

1360x768

1280x1024

1280x960

1280x800

1280x768

1280x720

1152x864

1024x768

برای تماشای فیلم اگر رزولیشن اصلی 2560x1080 رو تغییر بدیم بازم دو طرف چپ و راست فیلم سیاه هست؟

خیلی ممنون

همه ی رزولوشن های بالا رو ساپورت می کنه 

اگر فیلم با کیفیت 1920x1080 دانلود کنید 2 طرف سیاه نمی شه 

ولی کیفیت 720 دو طرف سیاه می شه 

منظور از سیاه شدن هم این هست که 2 طرف چپ و راست مانیتور 2 نوار سیاه بوجود می اید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

با توجه به کار شما و اینکه مانیتور رو برای بازی نمیخواید من یکی از دو مدل پایین رو پیشنهاد میدم 

چون وسعت دیدتون بهتر و چشماتونم اذیت نمیشه لذا ، من هم مدل ال جی رو داشتم که کیفیت خوبی داره

و اصلا نیازی نیست در مور تماشای فیلم دچار تردیدی بشین شما موقع دیدن فیلم ( اگر کیفیت فیلمتون کم هست )

رزولوشن رو روی 1920 در 1080 تنظیم کنید ، این مورد حتی برای بازی ها هم صدق میکنه و میتونید کاربرد چند طرفه داشته باشین  

این مانیتور برای کارهای نرم افزاری عالی هست به دلیل داشتن وسعت دید زیاد

و البته مدل سامسونگ هم در نوع خودش بهتر هست و از پنل جدید PLS بهره میبره ولی ما چون عادت داریم اونچیزی رو که دیدیم

و تجربه کردیم رو بگیم الجی رو گفتیم بهتره .

لینک به دیدگاه

سلام 

من رفتم نقد کوتاهی از اون مانیتور الجی خوندم که اکثرا گفته بودند که خیلی عریض هست و واقعا کاربردی چون که قبلا از چند مانیتور استفاده میکردند و الان خیلی راحت شدند !

حالا یه سوال داشتم خدمت شما، آیا کیفیت تصویر خوبی داره و به قول معروف رنگ ها زنده هستند !؟ 

من مدل mx239h ایسوس رو در نظر داشتم اما با دیدن این مانیتوری که شما ازش تعریف کردید، نظرم کمی عوض شد...

لینک به دیدگاه

همه ی رزولوشن های بالا رو ساپورت می کنه 

اگر فیلم با کیفیت 1920x1080 دانلود کنید 2 طرف سیاه نمی شه 

ولی کیفیت 720 دو طرف سیاه می شه 

منظور از سیاه شدن هم این هست که 2 طرف چپ و راست مانیتور 2 نوار سیاه بوجود می اید 

خیلی ممنون

وقتی فیلم 1920x1080 رو تمام صفحه نشون میده چرا فیلم 1280x720 رو تمام صفحه نشون نمیده؟! 

عجیبه هر 2 رزولیشن 1920x1080 و 1280x720 نسبت 16:9 دارند در صورتیکه مانیتور 21:9 هست

لینک به دیدگاه

Asus VX239H

سلام

شما که مانیتور SAMSUNG S24D595P داری نسبت به مدل پیشنهادیتونAsus VX239H مشکلات و معایبش چیه؟

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

من رفتم نقد کوتاهی از اون مانیتور الجی خوندم که اکثرا گفته بودند که خیلی عریض هست و واقعا کاربردی چون که قبلا از چند مانیتور استفاده میکردند و الان خیلی راحت شدند !

حالا یه سوال داشتم خدمت شما، آیا کیفیت تصویر خوبی داره و به قول معروف رنگ ها زنده هستند !؟ 

من مدل mx239h ایسوس رو در نظر داشتم اما با دیدن این مانیتوری که شما ازش تعریف کردید، نظرم کمی عوض شد...

بله همونطور که عرض کردم خدمت استاتر عزیز 

من از این مانیتور در محل کارم داشتم و واقعا مانیتور عالی هست و عریض و زیبا و با کیفیت و مخصوص کارهای نرم افزاری و استودیو 

همنطور که دوست عزیزم علی جان هم گفتند مانیتور عالی هست و در خریدش شک و تریدید نداشته باشین 

لینک به دیدگاه

فیلم با کیفیت بالا این شکلی می شه 

qp6n83ulm3ofrpqjsw7e.jpg

با کیفیت پایین این شکلی 

js7h9si0mv0s7oi3yy5e.jpg

که یا باید از طریق خود مانیتور رزولوشن رو کم کنی یا از طریق خود پلیر ( من از kmp استفاده می کنم ) تصویر رو درست کنی که در 2 حالت تصویر بد می شه به همین دلیل من بهش دست نمی زنم 

لینک به دیدگاه

سلام

شما که مانیتور SAMSUNG S24D595P داری نسبت به مدل پیشنهادیتونAsus VX239H مشکلات و معایبش چیه؟

خیلی ممنون

بنده به علت کمبود بودجه این مانیتور رو خریدم مشکلی نداره ولی کیفیت ساخت ایسوس یه چیز دیگه زمان خرید من حدود 890 تومن اینا بود صفحه ah-ips و ریسپانس 5 میلی ثانیه یکی از ویژگی هاشه برین تو سایتای مطرح خارجی ریویوی ره مدلی که میخواین بگیرینو بخونین برین تو یوتیوب مقایسه های مانیتور ها رو ببینین و خودتنو تصمیم بگیرین که کدوم بهتر هس شاید من بگم ایسوس ولی شما از ظاهرش خوشت نیاد اینم بگم که ال جی و سامسونگ مونتاژ داخلی هستن و شاید شاید مشکلاتی داشته باشن ابلته من مشکلی ندیدم هر چند مونتاژ یه کمی غیر حرفه ای انجام شده ولی کارم را میوفته اگه بودجه هس مانیتور مونتاژی نگیرین این نظر من بود 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...