رفتن به مطلب

نمایش فریم,دما و لود پردازنده و گرافیک,لود و دمای رم,مشخصات سیستم و .... همگی در نرم افزار Cam

Ali_amani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام حجمش 33 مگابایته بسیار بسیار نرم افزار مفید و جالبی هست انصافا دست استارتر تایپک درنکنه برام عالی بود برا مصرفی cpu و Gpu هست بسیار برنامه عالی هست برای دریافتش باید ثبت نام کنی بیاد ایمیلت بعد دانلودش کنی و بعد نصبش کنی موقع اجرای نرم افزار هم ایمیل و پسورد ازت میخواد که باید لاگین کنی نرم افزار انلاین هست.

مرسی دوست عزیز وظیفه بود گفتم نرم افزار خوبیه برای دوستان هم گذاشتم

لینک به دیدگاه

سلام من دانلود کردمش و نصبش کردم الان هرچی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه ؟ اشکالش چیه

لینک به دیدگاه

سلام من دانلود کردمش و نصبش کردم الان هرچی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه ؟ اشکالش چیه

شاید پیش ساعت کامپیوتر کوچی شده ببین یا روی برنامه کلیک راست کن و چهارمی رو بزن اگه نشد روی کلیک راست کن و properties رو بزن و اون بالا برو قسمت compatibility و اون پایین تیک run رو بزن و روی ویندوز XP Service pack 3 بزار و اون پایین Apply کن و ok رو بزن اجرا کن اگه اجرا نشد برنامه رو پاک و دوباره نصب کن

لینک به دیدگاه

همه کارایی رو که گفتی انجام دادم بازم همونجوریه اجرا نمیشه؟ البته بار اول که نصب کردم یه بار اجرا شد بعد از اون دیگه مشکل پیدا کرده .

لینک به دیدگاه

همه کارایی رو که گفتی انجام دادم بازم همونجوریه اجرا نمیشه؟ البته بار اول که نصب کردم یه بار اجرا شد بعد از اون دیگه مشکل پیدا کرده .

ریست کن دوباره اجرا کن

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

خیلی ممنون دوست عزیز. :)

واقعا عالی بود. @};- :x (*)

لینک به دیدگاه

بفرما داداش اینم محیط بازی

درود

ممنون از پست خوبتون

این عکس مربوط به چه بازی هست؟

خیلی آشناست

برای من فریم رو در بازی نمایش نمیده...

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین برنامه در این زمینه Msi Afterburner  است وقتی با یک سوئیت میشه هم اور کرد هم کپچر کرد هم مانیتورینگ کرد هم  کنترل کامل داشت روی ولتاژ روی دما روی همه بخش ها دیگه به هیچ نرم افزاری احتیاج نیست

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز. :)

واقعا عالی بود. @};- :x (*)

خواهش میکنم امیداورم به خوبی استفاده کنی.

فوق العاده ست

ممنونم

خواهش میکنم عزیز امیداورم به دردتوت بخوره

بهترین برنامه در این زمینه Msi Afterburner  است وقتی با یک سوئیت میشه هم اور کرد هم کپچر کرد هم مانیتورینگ کرد هم  کنترل کامل داشت روی ولتاژ روی دما روی همه بخش ها دیگه به هیچ نرم افزاری احتیاج نیست

درسته عزیز ولی برای اونایی که از Msi afterburner خسته شدند و یا کار نمیکنه براشون این برنامه خوبه.

لینک به دیدگاه

داداش عزیز مرسی دان کردیم عالی بود با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

msi afterburner تحت همه شرایط کار میکند امکان نداره  کار نده - تا حالا روی بیش از هزاران مدل و  چندین نوع سیستم عامل تست شده و روی هزار ورژن  درایور  کارت گرافیک تست شده است اگر جواب نمیده  100%  کاربر با هاش آشنا نیست- یک بخشی به اسم riva tunerدر afterburner وجود دارئد که تمام قدرتش  رومدیون همین ریوا تونر قدیمی است

لینک به دیدگاه

داداش عزیز مرسی دان کردیم عالی بود با تشکر از شما

خواهش میکنم عزیز

msi afterburner تحت همه شرایط کار میکند امکان نداره  کار نده - تا حالا روی بیش از هزاران مدل و  چندین نوع سیستم عامل تست شده و روی هزار ورژن  درایور  کارت گرافیک تست شده است اگر جواب نمیده  100%  کاربر با هاش آشنا نیست- یک بخشی به اسم riva tunerدر afterburner وجود دارئد که تمام قدرتش  رومدیون همین ریوا تونر قدیمی است

بله عزیز میدونم من خودمم اتفاقا با افتر بورنر کار میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام 

ممنون برای معرفی این نرم افزار @};-  :x

خواهش میکنم عزیز

لینک به دیدگاه

آیا این گونه نرم افزار ها بر اساس الگوریتم های خاص خودشون عمل نمیکنند؟ 

من با چند برنامه مختلف در این زمینه تست نکردم هرکدام هر عددی رو که خودشون میپسندن نشون میدن:) 

لینک به دیدگاه

عالی بود...

دمت گرم پسرم

خواهش میکنم عزیز امید وارم به خوبی استفاده کنی @};-

لینک به دیدگاه

فقط تووی بازی جزییات مربوطه رو نمیاره

تنظیمات مختلف رو اعمال کردم بازم نشد.

لینک به دیدگاه

بنظر نمیشه اسکرین شات هم گرفت با برنامه و این خیلی بده

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.واقعا برنامه ی مفیدی بود :)

تشکر فراوان از شما @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوست عزیز.واقعا برنامه ی مفیدی بود :)

تشکر فراوان از شما @};-  @};-

خواهش میکنم @};- @};-

لینک به دیدگاه

دوستان دقت داشته باشن این برنامه تمام وقت به اینرتنت وصل هست و به مقدار خیلی کمی در حال مصرف حجم هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...