رفتن به مطلب

موس مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

ایام به کامتان.

می خواستم در مورد خرید موس من رو راهنمایی کنید.

تا سقف قیمت 100 و یکی هم تا سقف 170.

چیزهایی که برای من مهمه:

اگه وایرلس هست باطری خوب نگه داره.

سایز خیلی مهمه، چون تنها دلیلی که می خوام موس بگیرم درد مچ دست هست و حتما موس بزرگ که کل کف دست رو بگیره و دست روش سوار بشه به نوعی.

اگه موس دقتش بالا باشه که چه بهتر.

جنس موس خوب باشه نسبتا، پلاستیک خشک نباشه که دست روش حس بدی داشته باشه.

چیزهایی که مهم نیست:

رنگ و برند و سیمی یا وایرلس بودن و ... .

با تشکر از همه دوستان.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

ایام به کامتان.

می خواستم در مورد خرید موس من رو راهنمایی کنید.

تا سقف قیمت 100 و یکی هم تا سقف 170.

چیزهایی که برای من مهمه:

اگه وایرلس هست باطری خوب نگه داره.

سایز خیلی مهمه، چون تنها دلیلی که می خوام موس بگیرم درد مچ دست هست و حتما موس بزرگ که کل کف دست رو بگیره و دست روش سوار بشه به نوعی.

اگه موس دقتش بالا باشه که چه بهتر.

جنس موس خوب باشه نسبتا، پلاستیک خشک نباشه که دست روش حس بدی داشته باشه.

چیزهایی که مهم نیست:

رنگ و برند و سیمی یا وایرلس بودن و ... .

با تشکر از همه دوستان.

اگه کاربردتون گیم هست موس بیسیم پیشنهاد نمیشه.

Razer DeathAdder 4G 2013 6400dpi Gaming Mice قیمت حدود 220

Razer Abyssus 2014 Ambidextrous Gaming Mouse قیمت حدود 170

Logitech Wireless Mouse M560 قیمت حدود 160

Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse قیمت حدود 130

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام.

ماوس بیسیم در حدود قیمتی که فرمودین توصیه نمیشه .

سری bloody از a4tech هم تجربه ی استفاده داشتم و حس خوبی منتقل میکنه با توجه به قیمتش کارایی قابل اطمینانی داره.

logitech g400 شباهت هایی به mx518 داره که بین گیمر های حرفه ای قدیمی اعتبار خاصی داشت و میتونین بصورت palm grip استفاده کنین اگه دست بزرگی دارین.

razer deathadder هم به جرات میگم یکی از راحت ترین ماوس هایی هست که به دست گرفتم و تنها تفاوتش با mamba بی سیم نبودن هست. کاملا مناسب palm grip و ارگونومیک طراحی شده و میتونین دستتون رو کاملا روش بخوابونین .فقط توجه داشته باشین زود کثیف و چسبنده میشه.

cougar هم ظاهرا از rat9 مدل برداری کرده و امکان تغییر ارتفاع قسمت های مختلفش هست . اما شخصا تجربه ای ازش نداشتم و نمیتونم درموردش نظر بدم.

در پایان هم dpi بالاتر رو معیار خرید قرار ندین . بنده با mamba از dpi 2400 استفاده میکردم در بازی های مسابقاتی و در برخی موارد کمتر. و بسیاری از سایر بازیکنان حرفه ای نیز همینطور . 

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان عزیزم.

با احترام به نظرات دوستان.

باید بگم سمت موس Razer Deathadder ‎2013 نرو چون از چند نفر از دوستان این فروم که یکی داشت زیر قیمت و دیگری این موس رو برده بود گارانتی برای تعویض شنیدم بعد از مدتی استفاده چپ کلیک یا راست کلیک این موس هرز میشه و به سختی قابل استفاده میشه!

قبلا خودم هم قصد خریدش رو داشتم ولی بعد از متوجه شدن مشکلش دورشو خط کشیدم!

لینک به دیدگاه

دوستان لطف کنید بگید موس razer ourboros چطور هست؟؟؟؟؟

چون قصد خریدش رو داشتم میخواستم بدونم چجوریاس؟؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان لطف کنید بگید موس razer ourboros چطور هست؟؟؟؟؟

چون قصد خریدش رو داشتم میخواستم بدونم چجوریاس؟؟؟؟

ممنون

کسی نیس یه جوابی به من بده  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

deathadder 2013 فکر نکنم بتونی پیدا کنی مدل chroma هم چند وقت پیش گرفتیم 260 بود که در مورد کارایی و راحتی خوبن ولی به شخصه دیدم مدل 2013 بعد از مدتی قسمت روییش از بین رفت و دست روش عرق می کرد مدل chroma هم یکی در میون کلیداش مشکل داشته که البته میشه درستش کرد.....

اگر بخوای توی رنج deathadder chroma بگیری به شدت cougar 700m رو پیشنهاد می کنم ما حدود 215 خریدیم من خودم باورم نمیشد کیفیت و کارای این موس اینقدر خوب باشه اصلا یه چیز خفنیه نرم افزارشم خوبه.... 

همین 700m رو به کسی که ما هر کاریش کردیم رفت death adder chroma خرید نشون دادیم باورش نمیشد اینقدر خوبه ..... در کل موسه خوبیه توصیه مشه.....

لینک به دیدگاه

دیده شده بعضی از دوستان عزیز از ماوس برای تنبیه برادر کوچک تر و یا کیسه بکس هنگام fail شدن در بازی ها استفاده میکردن.واقعا نمیدونم با ماوس چکار انجام میدن دوستان عزیز .اما به شخصه logitech mx518 دارم که قلبش بعد از چندین سال میتپه و همچنین چند سالی هست razer mamba دارم بدون کوچکترین مشکلی و باید عرض کنم که زیاد هم lan میبردم اینها رو در گذشته اما هنوز مشکلی براشون پیش نیومده. پیشنهاد میکنم در انتخاب دوست تجدید نظر بفرمایین. 

لینک به دیدگاه

دیده شده بعضی از دوستان عزیز از ماوس برای تنبیه برادر کوچک تر و یا کیسه بکس هنگام fail شدن در بازی ها استفاده میکردن.واقعا نمیدونم با ماوس چکار انجام میدن دوستان عزیز .اما به شخصه logitech mx518 دارم که قلبش بعد از چندین سال میتپه و همچنین چند سالی هست razer mamba دارم بدون کوچکترین مشکلی و باید عرض کنم که زیاد هم lan میبردم اینها رو در گذشته اما هنوز مشکلی براشون پیش نیومده. پیشنهاد میکنم در انتخاب دوست تجدید نظر بفرمایین. 

دوست عزیز نظرتون راجع به Razer Ouroboros چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نظرتون راجع به Razer Ouroboros چیه؟؟؟

متاسفانه تجربه ی شخصی نداشتم و نمیتونم نظر تخصصی بدم اما بصورت کلی میتونم عرض کنم با فرم دستتون بسنجین و ببینین اگه قالب هست (palm grip هست این ماوس و دست باید روش بخوابه) از دید فنی هیچ مشکلی نمیبینم در این ماوس. تنها مشکل این هست که اگر مانند دوستان دوستان عزیزمون باهاشون برخورد بشه گارانتی قدرتمندی پشتیبانتون نخواهد بود(نظر شخصی) البته حتما از فروشنده ی معتبر خرید بفرمایین. واین رو هم اضافه کنم قابل تنظیم بودنش میتونه perk مناسب و برای بعضی واقعا مناسب باشه . از لحاظ شارژ تا بحال مشکلی نداشتم با mamba و یقین دارم با این مدل هم مشکلی نخواهید داشت. به همان میزان که اعلام شده دوام خواهد آورد.شب ها میتونین بزارینش تو charging dock بسیار جذابش و روزها استفاده کنین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

متاسفانه تجربه ی شخصی نداشتم و نمیتونم نظر تخصصی بدم اما بصورت کلی میتونم عرض کنم با فرم دستتون بسنجین و ببینین اگه قالب هست (palm grip هست این ماوس و دست باید روش بخوابه) از دید فنی هیچ مشکلی نمیبینم در این ماوس. تنها مشکل این هست که اگر مانند دوستان دوستان عزیزمون باهاشون برخورد بشه گارانتی قدرتمندی پشتیبانتون نخواهد بود(نظر شخصی) البته حتما از فروشنده ی معتبر خرید بفرمایین. واین رو هم اضافه کنم قابل تنظیم بودنش میتونه perk مناسب و برای بعضی واقعا مناسب باشه . از لحاظ شارژ تا بحال مشکلی نداشتم با mamba و یقین دارم با این مدل هم مشکلی نخواهید داشت. به همان میزان که اعلام شده دوام خواهد آورد.شب ها میتونین بزارینش تو chargin dock بسیار جذابش و روزها استفاده کنین.

بسیار ممنونم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

اگه کاربردتون گیم هست موس بیسیم پیشنهاد نمیشه.

Razer DeathAdder 4G 2013 6400dpi Gaming Mice قیمت حدود 220

Razer Abyssus 2014 Ambidextrous Gaming Mouse قیمت حدود 170

Logitech Wireless Mouse M560 قیمت حدود 160

Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse قیمت حدود 130

موفق باشید.

با سلام.

ماوس بیسیم در حدود قیمتی که فرمودین توصیه نمیشه .

سری bloody از a4tech هم تجربه ی استفاده داشتم و حس خوبی منتقل میکنه با توجه به قیمتش کارایی قابل اطمینانی داره.

logitech g400 شباهت هایی به mx518 داره که بین گیمر های حرفه ای قدیمی اعتبار خاصی داشت و میتونین بصورت palm grip استفاده کنین اگه دست بزرگی دارین.

razer deathadder هم به جرات میگم یکی از راحت ترین ماوس هایی هست که به دست گرفتم و تنها تفاوتش با mamba بی سیم نبودن هست. کاملا مناسب palm grip و ارگونومیک طراحی شده و میتونین دستتون رو کاملا روش بخوابونین .فقط توجه داشته باشین زود کثیف و چسبنده میشه.

cougar هم ظاهرا از rat9 مدل برداری کرده و امکان تغییر ارتفاع قسمت های مختلفش هست . اما شخصا تجربه ای ازش نداشتم و نمیتونم درموردش نظر بدم.

در پایان هم dpi بالاتر رو معیار خرید قرار ندین . بنده با mamba از dpi 2400 استفاده میکردم در بازی های مسابقاتی و در برخی موارد کمتر. و بسیاری از سایر بازیکنان حرفه ای نیز همینطور . 

سری BLOODY از شرکت A4TECH اگه درست نوشته باشم.دی

کلا موس های محشری هستن و خوش قیمت به بودجه ی شما میخوره

واقعا ممنون از همه دوستان گل.

من تنها دلیلی که مجاب به خرید موس شدم اینه که موس فعلی کوچیکه و مچ دستم التهاب پیدا کرده و درد می کنه و تنها دنبال مدل های palm grip  هستم.

من خودم این رو مد نظر داشتم:

A4tech XL-747H GAMING Mouse

در اصل بنده گیمر نیستم و برای دی پی آی رو برای کارای طراحی نیاز دارم، البته که گیم هم روی شاخشه، مگه می شه گیم نزد؟ :x  :x  :D  :D

با توجه به چیزی که شم دوستان گفتید:

نظرم کاملا به سری بلاد فورتک جلب شد، اما حقیقتا، تنها دلیلی که این موس رو به بلاد ترجیح می دم:

اینه که سری بلاد ظاهر خوبی داره، می ترسم کاراییش و موندگاریش زیاد نباشه.

از دوستان کسی هست که از سری بلاد استفاده کرده باشه؟

اگه آره کدوم مدل، چون یه دونه مدل بی سیم هم داهر حدود 120 تومن هست گویا.

مدل Logitech G302 هم بنظر جذاب میاد.

دوستان هم از سری بلاد هم مدل Logitech G302 لینک خرید معتبر دارید؟

متاسفانه توی سری فورتک توی لیون یکم کم لطفی شده، ندارن یه مدل هایی رو.

دوستان اگه بشه بازم از تجربیاتتون بهره ببرم ممنون میشم. ^_^  :x

آپدیت:

مدل لاجیتک رو بررسی کردم متاسفانه به طور کامل برای پالم گریپ سازگاری نداره. ولی ماوس زیبایی است.

با این حساب تنها می مونه ای فورتک ها.

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

من موس تو امضا رو دارم راضی هستم .

به شما هم همین رو پیش نهاد میدم.

قیمتش هم 95 هست.

لینک به دیدگاه

واقعا ممنون از همه دوستان گل.

من تنها دلیلی که مجاب به خرید موس شدم اینه که موس فعلی کوچیکه و مچ دستم التهاب پیدا کرده و درد می کنه و تنها دنبال مدل های palm grip  هستم.

من خودم این رو مد نظر داشتم:

در اصل بنده گیمر نیستم و برای دی پی آی رو برای کارای طراحی نیاز دارم، البته که گیم هم روی شاخشه، مگه می شه گیم نزد؟ :x  :x  :D  :D

با توجه به چیزی که شم دوستان گفتید:

نظرم کاملا به سری بلاد فورتک جلب شد، اما حقیقتا، تنها دلیلی که این موس رو به بلاد ترجیح می دم:

اینه که سری بلاد ظاهر خوبی داره، می ترسم کاراییش و موندگاریش زیاد نباشه.

از دوستان کسی هست که از سری بلاد استفاده کرده باشه؟

اگه آره کدوم مدل، چون یه دونه مدل بی سیم هم داهر حدود 120 تومن هست گویا.

مدل Logitech G302 هم بنظر جذاب میاد.

دوستان هم از سری بلاد هم مدل Logitech G302 لینک خرید معتبر دارید؟

متاسفانه توی سری فورتک توی لیون یکم کم لطفی شده، ندارن یه مدل هایی رو.

دوستان اگه بشه بازم از تجربیاتتون بهره ببرم ممنون میشم. ^_^  :x

آپدیت:

مدل لاجیتک رو بررسی کردم متاسفانه به طور کامل برای پالم گریپ سازگاری نداره. ولی ماوس زیبایی است.

با این حساب تنها می مونه ای فورتک ها.

درود

747H یه مزیت داره نسبت به اکثر موسهای اری Bloody اون هم داشتن وزنه برای تنظیم وزن موسه. ولی سری Bloody بعضا با کفشک های خاص ضد سایش که به اون Metal X'Glide میگن ارائه میشه. همینطور سری Bloody در بعضی مدلها دارای Core3 و Core4 فعال شده از کارخانه هست که برای بازی یک سری امکانات از طریق برنامه مخصوص رو به شما میده

If you have the Bloody Gaming Mouse "Activated" version, you are able to access the Headshot option tab in Bloody software which allows you to choose the presets for [N] and [3] key.  There will be a list of factory presets you may choose to use.  To get more defined, you may create a personal profile and create presets that are more suitable to your gaming needs. 

1. To just 5-way trajectory  "A-Burst, B-Strafe, C-Machine, D-In_Game,  E-Macro", open the "Headshot" tab on the top.

بیشتراینجا

لینک به دیدگاه

این موس دارم چند روز خریدم هنوز بهش عادت نکردم کمی سنگینه وزنش برا من چون موس ها 90 گرمی استفاده میکردم

کیفیت ساخت خیلی خوبی داره این برند

http://lioncomputer.ir/product/3933/A4Tech+Bloody+V3M+3200Dpi+Gaming+Mouse/

%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%

%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B1%DB%B4%DB%B2%DB%

5566655656.jpg

67767676.jpg

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من موس تو امضا رو دارم راضی هستم .

به شما هم همین رو پیش نهاد میدم.

قیمتش هم 95 هست.

درود

747H یه مزیت داره نسبت به اکثر موسهای اری Bloody اون هم داشتن وزنه برای تنظیم وزن موسه. ولی سری Bloody بعضا با کفشک های خاص ضد سایش که به اون Metal X'Glide میگن ارائه میشه. همینطور سری Bloody در بعضی مدلها دارای Core3 و Core4 فعال شده از کارخانه هست که برای بازی یک سری امکانات از طریق برنامه مخصوص رو به شما میده

If you have the Bloody Gaming Mouse "Activated" version, you are able to access the Headshot option tab in Bloody software which allows you to choose the presets for [N] and [3] key.  There will be a list of factory presets you may choose to use.  To get more defined, you may create a personal profile and create presets that are more suitable to your gaming needs. 

1. To just 5-way trajectory  "A-Burst, B-Strafe, C-Machine, D-In_Game,  E-Macro", open the "Headshot" tab on the top.

بیشتراینجا

این موس دارم چند روز خریدم هنوز بهش عادت نکردم کمی سنگینه وزنش برا من چون موس ها 90 گرمی استفاده میکردم

کیفیت ساخت خیلی خوبی داره این برند

http://lioncomputer.ir/product/3933/A4Tech+Bloody+V3M+3200Dpi+Gaming+Mouse/

%D8%B9%DA%A9%D8%B3%DB%B1%DB%B4%DB%B2%DB%

5566655656.jpg

67767676.jpg

ممنون از همه.

از این سری های بلاد؛ کدومشون رو پیشنهاد می دید؟

حسی که منتقل می کنه.

این موسی دوست عزیز واقعا لطف کردن عکس گرفتن گذاشتن چقدر خوش استایله، یه جورایی شبیه CopperHead هست. 

ممنون می شم اگه دوستان بازم دارن از این سری تجربشون رو با من در میون بزارن.

پ ن : نکته جالب اینه که سری بلاد چقدر توی روسیه و ... معروفن.

تعداد بسیار زیادی از برررسی ها به روسیه.

جاب بود در واقع.

لینک به دیدگاه

ممنون از همه.

از این سری های بلاد؛ کدومشون رو پیشنهاد می دید؟

حسی که منتقل می کنه.

این موسی دوست عزیز واقعا لطف کردن عکس گرفتن گذاشتن چقدر خوش استایله، یه جورایی شبیه CopperHead هست. 

ممنون می شم اگه دوستان بازم دارن از این سری تجربشون رو با من در میون بزارن.

پ ن : نکته جالب اینه که سری بلاد چقدر توی روسیه و ... معروفن.

تعداد بسیار زیادی از برررسی ها به روسیه.

جاب بود در واقع.

من کارم تا حدودی فتوشاپ هست دستم کمی کوچیک هست برای این موس و البته وزن موس 140 گرمی هست من اصلا باهاش راحت نیستم 

نه اینکه موس بدی باشه ولی طراحی کردن باهاش خسته کنندس برای گیم حرف نداره

من دوباره باید یک موس بخرم برای طراحی استفاده کنم با این موس نمی تونم تمرکز کنم  :) وزنش برای من زیاده سرعت عمل کمه تو طراحی

ولی داخل بازی خیلی خوبه 

لینک به دیدگاه

من کارم تا حدودی فتوشاپ هست دستم کمی کوچیک هست برای این موس و البته وزن موس 140 گرمی هست من اصلا باهاش راحت نیستم 

نه اینکه موس بدی باشه ولی طراحی کردن باهاش خسته کنندس برای گیم حرف نداره

من دوباره باید یک موس بخرم برای طراحی استفاده کنم با این موس نمی تونم تمرکز کنم  :) وزنش برای من زیاده سرعت عمل کمه تو طراحی

ولی داخل بازی خیلی خوبه 

عزیز عوض کردید موس رو؟

موس جدیدی نگرفتی؟

:)  :)  :D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

خب سلام مجدد به همه دوستان.

بعداز کلی زد و خورد و خون ریزی موس 

A4Tech Bloody V8M

http://lioncomputer.ir/product/4308/A4Tech+Bloody+V8M+3200Dpi+Gaming+Mouse/

رو تهیه کردم و الانم حدود دو هفتست که دارم باهاش کار می کنم.

+:

-موس خوش دستیه.

-کیفیت سیمش فوق العاده خوب.

-ظاهرش بسیار خوب.

-کیفیت بدنه خوبه و برخلاف انتظار من از جنس پلاستیکش که یه حالت نرمی داره، روش رد عرق نمی شینه، خیلی کم میشنیه در واقع که یه دستمال نمدار مشکل رو حل می کنه.

البته که بنده تا الان نیاز نشده روش دستمال بکشم و مثل روز اولش هست.

-دقت خوبی داره.

-وزن مناسبی داره.

-ترکیب رنگش جذابه.

-:

-من دنبال یه موس پالم گریپ بودم و بر خلاف تصورم این موس صد در صد برای پالم گریپ راحت ترین انتخاب نیست اما من بازم پالم گریپ ازش بهره می برم و اذیتی نمی کنه.

به نظر من موس فراسو مدل 

Farassoo Stylish Wired Mouse FOM

http://lioncomputer.ir/product/5449/Farassoo+Stylish+Wired+Mouse+FOM-1375/

بسیار برای پالم گریپ بهتره.

- جنس بنده یک مقدار لیز تشریف داره. اذیت نمی کنه اما پیش میادمواقعی که پیش خودتون بگید ای کاش چسبندگی دست بیشتر بود روی بنده.

- وقتی که  استفاده از دکمه ها پروفایل رو عوض می کنید و رنگ اسکرول ویل عوض می شه، خیلی بهتر بود رنگ کل موس عوض می شد نه تنها رنگ اسکرول ویل.( مشکل نیست، نظر شخصیه)

نتیجه:

با توجه به استفاده من از این موس در طی این دو هفته، و با توجه به این که بیشتر نکات منفی ای که ذکر کردم مشکل زا نیستن به نظرم موس خوبی انتخاب شده و به بقیه هم پیشنهاد می دم.

پ ن : توی عکس های داخل سایت های، جایی که دست می شینه به نظر میاد که از جنسی متفاوت با سایر قسمت های بدنه است که توی موسی که من گرفتم این جوری نیست و همه قسمت های بدنه از جنس پلاستیک نرم مانندی ساخته شدن.

به غیر از دکمه ها.

post-8872-0-14222600-1439105374_thumb.jpg

post-8872-0-26320300-1439105385_thumb.jpg

post-8872-0-98716200-1439105948_thumb.jpg

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

عزیز عوض کردید موس رو؟

موس جدیدی نگرفتی؟

:)  :)  :D

سلام نه عوض نکردم اما هنوز بهش عادت نکردم  :) طراحی فتوشاپ دست درد میگیرم  :D

لینک به دیدگاه

خب سلام مجدد به همه دوستان.

بعداز کلی زد و خورد و خون ریزی موس 

A4Tech Bloody V8M

http://lioncomputer.ir/product/4308/A4Tech+Bloody+V8M+3200Dpi+Gaming+Mouse/

رو تهیه کردم و الانم حدود دو هفتست که دارم باهاش کار می کنم.

+:

-موس خوش دستیه.

-کیفیت سیمش فوق العاده خوب.

-ظاهرش بسیار خوب.

-کیفیت بدنه خوبه و برخلاف انتظار من از جنس پلاستیکش که یه حالت نرمی داره، روش رد عرق نمی شینه، خیلی کم میشنیه در واقع که یه دستمال نمدار مشکل رو حل می کنه.

البته که بنده تا الان نیاز نشده روش دستمال بکشم و مثل روز اولش هست.

-دقت خوبی داره.

-وزن مناسبی داره.

-ترکیب رنگش جذابه.

-:

-من دنبال یه موس پالم گریپ بودم و بر خلاف تصورم این موس صد در صد برای پالم گریپ راحت ترین انتخاب نیست اما من بازم پالم گریپ ازش بهره می برم و اذیتی نمی کنه.

به نظر من موس فراسو مدل 

Farassoo Stylish Wired Mouse FOM

http://lioncomputer.ir/product/5449/Farassoo+Stylish+Wired+Mouse+FOM-1375/

بسیار برای پالم گریپ بهتره.

- جنس بنده یک مقدار لیز تشریف داره. اذیت نمی کنه اما پیش میادمواقعی که پیش خودتون بگید ای کاش چسبندگی دست بیشتر بود روی بنده.

- وقتی که  استفاده از دکمه ها پروفایل رو عوض می کنید و رنگ اسکرول ویل عوض می شه، خیلی بهتر بود رنگ کل موس عوض می شد نه تنها رنگ اسکرول ویل.( مشکل نیست، نظر شخصیه)

نتیجه:

با توجه به استفاده من از این موس در طی این دو هفته، و با توجه به این که بیشتر نکات منفی ای که ذکر کردم مشکل زا نیستن به نظرم موس خوبی انتخاب شده و به بقیه هم پیشنهاد می دم.

پ ن : توی عکس های داخل سایت های، جایی که دست می شینه به نظر میاد که از جنسی متفاوت با سایر قسمت های بدنه است که توی موسی که من گرفتم این جوری نیست و همه قسمت های بدنه از جنس پلاستیک نرم مانندی ساخته شدن.

به غیر از دکمه ها.

مبارک باشه  @};-

بهش عادت شاید بکنی 

لینک به دیدگاه

یه زمان فکر میکردم موش زیاد هم نیست. وقتی کار حرفه ایی با کامپیوتر شروع کردم فهمیدم مهمه ولی قیمتش معقول باید باشه. بعد از اینکه مچ درد گرففتم فهمیدم هیچی مهمتر از مچ دست نیست و باید موس عالی(فقط و فقط از نظر ارگونومیکی) با هر قیمتی تهیه کرد.  بهترین موسی که دارم و میتونم پیشنهادبدم logitech  performanc MX

یه موس بزرگ که تمام گودی کف دستو پر میکنه وحالت کلی مچ را تو بهترین شکل نگه میداره. و دکمه هایی که قابل برنامه ریزی هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مبارک باشه  @};-

بهش عادت شاید بکنی 

پیشنهاد می کنم موس فراسو رو در نظر بگیری حتما، خیلی سبک وزن و خوش قیمت و خوش دسته.

اما اما من بی سیمش رو داشتم و خراب شد برای من.

شما حتما با سیمش رو بگیر اگه خواستی بگیری.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم موس فراسو رو در نظر بگیری حتما، خیلی سبک وزن و خوش قیمت و خوش دسته.

اما اما من بی سیمش رو داشتم و خراب شد برای من.

شما حتما با سیمش رو بگیر اگه خواستی بگیری.

برای تست یکی میخرم ببینم چی میشه  :)  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...