رفتن به مطلب

سوال درباره کیبور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

می خواستم یک کیبورد بگیرم ولی به مشکل برخوردم.

دانشجوی نرم افزار هستم و زیاد تایپ می کنم. ولی دلیل نمیشه 24 ساعت بازی هم نکنم :)

یه کیبور می خوام که در استفاده طولانی دست خسته نشه و عرق نکنه. همینطور سر انگشت ها درد نگیره.

مکانیکی بهتره یا Chiclet ؟

قیمت هم زیاد بالا نباشه. کمتر از 300-200 در بیاد.

پیشنهادتون چیه؟

نظرتون درباره razer deathstalker expert چیه؟ ارزش داره؟ ( یه خرده گرونه ، با قیمت کمتر چیز بهتر می شه خرید؟)

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

می خواستم یک کیبورد بگیرم ولی به مشکل برخوردم.

دانشجوی نرم افزار هستم و زیاد تایپ می کنم. ولی دلیل نمیشه 24 ساعت بازی هم نکنم :)

یه کیبور می خوام که در استفاده طولانی دست خسته نشه و عرق نکنه. همینطور سر انگشت ها درد نگیره.

مکانیکی بهتره یا Chiclet ؟

قیمت هم زیاد بالا نباشه. کمتر از 300-200 در بیاد.

پیشنهادتون چیه؟

نظرتون درباره razer deathstalker expert چیه؟ ارزش داره؟ ( یه خرده گرونه ، با قیمت کمتر چیز بهتر می شه خرید؟)

ممنون

با سلام.

کیبورد هایی که ارتفاع کلید هاشون پایینه و ارتفاع کمی داره  بخصوص برای گیمینگ حرفه ای و مسابقاتی پیشنهاد نمیشه.به عنوان مثال یک بازی استراتژیک رو در نظر بگیرین که به اشتباه دستتون به یک کلید میخوره و دوباره اکتیو شدن یک magic spell ممکنه بیش از یک دقیقه زمان ببره. برای تایپ و استفاده ی multimedia هم کیبوردهای مکانیکال لذت استفادشون بسیار بالاتر هست. اما در گیمینگ حرفه ای تنها ایرادی که به کیبورد مکانیکالی مثل blackwidow ultimate میشه گرفت اینه که بدلیل پایین قرار داشتن سطحی که کلید عمل میکنه درصورتی که لازم باشه چند بار پشت سر هم با سرعت یک کلید رو بفشارین رفلکستون پایین میاد.

کیبوردهای cougar هم روی کاغذ و با در نظر گرفتن بررسی های موجود خوب عمل کردن ولی به گفته ی دوستان که نمیدونم تا چقدر صحت داره , اینکه دست گرین بهشون میخوره از دید شخصی باعث میشه از پیشنهادشون امتنا کنم علی رقم عملکرد خوبشون.microsoft sidewinder هم امتحانش رو پس داده و کیبورد دوست داشتنی ای هست.کیبورد های a4tech هم با توجه به قیمتشون کارایی و عمل کرد خوبی دارند و تجربه ی کار با یکیشون رو داشتم و راضی بودم . و پیشنهاد میکنم اگه قصد هزینه ی زیاد رو ندارین نگاهی به a4tech بندازین.

لینک به دیدگاه

اگه بتونی cougar 700m یا 500m با کلیدای brown پیدا کنی راست کارته حتی میتونی بعدا keycap های کاستوم بگیری بزاری روش.....

اون مدل ریزرم بی خیال شو به جاش یه corsair k70 با کلید brown  بگیری بهتره....

+

گرین داره کی بوردای کوگارو با قیمت خوبم وارد می کنن ملت چشم ندارن ببینن؟؟؟  منم بودم روی اون کلید space حتما اسم شرکتمو می زدم ..... مثل varizon یا At@T که روی گوشی هایی که تحت contract می فروشن گنده علامت برندشونو می زنن....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

اگه بتونی cougar 700m یا 500m با کلیدای brown پیدا کنی راست کارته حتی میتونی بعدا keycap های کاستوم بگیری بزاری روش.....

اون مدل ریزرم بی خیال شو به جاش یه corsair k70 با کلید brown  بگیری بهتره....

+

گرین داره کی بوردای کوگارو با قیمت خوبم وارد می کنن ملت چشم ندارن ببینن؟؟؟  منم بودم روی اون کلید space حتما اسم شرکتمو می زدم ..... مثل varizon یا At@T که روی گوشی هایی که تحت contract می فروشن گنده علامت برندشونو می زنن....

:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...