رفتن به مطلب

چطوری مانیتور خودمو مستقیم به player ها وصل کنم؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه سوال دارم من یه مونیتور دارم مدل LG FLATRON W2252TQ

این مونیتور 2 تا پورت DVI و VGA داره من میخوام بدونم ایا تبدیلی وجود داره که player ها رو مستقیم بهش وصل کنم

یعنی دراصل این تبدیل

DVI OR VGA) To Video and sound input)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

این بستیگ به plaer شما داره که چه خروجی داشته باشه

مثلا اگه خروجیDVIداشته باشه فقط کافیه کابل DVIرو به ماتیتور وصل کنید ولی صدا رو نمیتویند انتقال بدید

یا اگر Player خروجیS-Videoیاcomposite داره ناچارید یک کارت Captureاکسترنال بخرید که بدون نیاز به PC میتونه سینگال های تلویزیونی دریافت کنه و همچنین ازانواع کنسول ها و Playerپشتیبانی می کند

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

تو سوالم من گفتم منظورمو میخوام تبدیل به همون سیم های صدا و تصویر معمول بشه پلیر فقط یک نوع پورت داره اونم همون سیم های سفید و زرد هست که سفید صدا هستو زرد تصویر

سوال اینه کارت کپچر اکسترنال مگه با یو اس بی وصل نمیشه خوب اونم باید به کامپیوتر وصل شه دیگه من میخوام فقط مونیتور به لوازمی مثل پلیر یا رسیور مستقیم وصل شه

لینک به دیدگاه

تو اینترنت خود چیزی که میخواستمو پیدا کردم میخوام ببینم این تو بازار موجوده یا نه

http://www.amazon.com/VGA-Adapter-S-Video-Cable-Video/dp/B000Y7T5UU/ref=pd_cp_e_1

416jjSIj-wL._SL500_AA300_.jpg

ویرایش شده توسط Direct I
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...