رفتن به مطلب

بوت نشدن سیستم از روی cd کمک فوری

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

رفتم کیس رو از خدمات کامپیوتری گرفتم.

اشکال از بایوس بوده دوباره بایوس پروگرام شده.راست و دروغش پای خودش.

ویندوز هم عوض کرده.

و 45 تومن ازم گرفتم .

ممنون از تمام دوستانی که برای رفع مشکل کمک کردن و نظر خودشون رو گفتن.

لینک به دیدگاه

• 6 سال بعد...
  • ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام وقت بخیر من میخوام ویندوز نصب کنم مراحل بوت رو هم انجام میدم منتهی بعد ازتنظیمات بوت باید press any key بیاد که بره برای نصب ولی کلا نمیاد و ویندوز قبلی بالا میاد

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، رویاء شعبانپور سلیمی گفته است:

سلام وقت بخیر من میخوام ویندوز نصب کنم مراحل بوت رو هم انجام میدم منتهی بعد ازتنظیمات بوت باید press any key بیاد که بره برای نصب ولی کلا نمیاد و ویندوز قبلی بالا میاد

از دی وی دی برا بوت استفاده میکنید یا فلش بوتیبل؟

از این حالت ها خارج نیست یا ویندوزتون مشکل داره بهتره از سایت soft98 دانلود کنید و با برنامه Rufus روی فلش بوتیبل کنید

یا تنظیمات بوت رو ب درستی انجام ندادین

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام  من همین مشکل رو دارم   سیستم من مشکل پیدا کرده ارور بوت منیجر میده  میخوام ویندوز رو تعمیر کنم  

سی دی ویندوز رو داخل  سی دی  رام میذارم سیستم  رو از f12  روی بوت از دی وی دی میذارم ولی سیستم بازم روی حافظه دوباره میرم تو منو بوت میبینم روی هارد هستش از تو بایوس هم رفتم گذاشتم بازم نشد  اصلا  press any key  رو نشون نمیده میشه راهنمایی کنید ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان مشکل من آینه  که DVD رایتر من cd  رو باز میکنه ولی DVD  رو نه    ویندوز ها هم روی DVD  هست سیستم هم گیر پاچه کرده ارور بوت منیجر میده  باید ویندوز تعمیر کنم اگه کمک کنین ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در ۱۳۹۴/۴/۲۹ در 12:43، ali seyyedlar گفته است:

یعنی تو قسمت press any key ...

شما میزنید ولی بالا نمیاد ویندوز؟

اگه این طور باشه که کیبرد شناسایی نمی شه که باید از بایوس usb legacy یا همچین چیزی رو enable کنین

اگه کیبرد و ماوس هم داشت که اونارم enable کنین

اگه مشکل اینه که کلا سی دی رو نمی خونه که قضیه فرق داره

خدا خیرتون بده واقعا دوسه روز بود روانی شده بودم اما با راه کار شما مشکلم حل شد.متشکرم

در ۱۳۹۴/۴/۲۹ در 11:49، mohsen.dehvari گفته است:

بسیار هوشمندانه.

خدا خیرتون بده واقعا دوسه روز بود روانی شده بودم اما با راه کار شما مشکلم حل شد.متشکرم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام 

لبتاپ ام مدل hp هست موقع نصب ویندوز میرم داخل بایوس قسمت بوت می‌خوام تیک رو از روی سیستم بردارم بزارم روی سی دی درایور ENTER میکنم بوق میزنه 

فک  کنم یه جوری غیر فعال هست 

اگه کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم.

ممنون از سایت خوب تو 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام ببخشید میشه یه راهنمایی بکنید

سی دی ویندوز سالمه و توی کامپیوتر بالا میاره 

سیستم ریستارت میکنم و بایوس first boot میزارم cdrom و press key هم میاد میزنم تمام دکمه هارو ولی باز میره رو ویندوز قبلی و اونو بالا میاره چرا؟

لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، Allli3 گفته است:

سلام ببخشید میشه یه راهنمایی بکنید

سی دی ویندوز سالمه و توی کامپیوتر بالا میاره 

سیستم ریستارت میکنم و بایوس first boot میزارم cdrom و press key هم میاد میزنم تمام دکمه هارو ولی باز میره رو ویندوز قبلی و اونو بالا میاره چرا؟

احتمالا یو اس بی کیبورد تون غیر فعاله برید توی تنظیمات بایوس اونجا یه گزینه برای فعال کردن کیبورد یو اس بی باید باشه

درواقع توی حالت press any key شما کیبوردتون غیر فعاله

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام من یه کمکی لازم داشتم 

من زمانی که لپتاپ رو میخام ویندوز بزنم سیدی رو میزارم تو دیوی دی رایتر بعد ریستارت میکنم بعد توی منوی بوت درایو اول رو میزارم رو سی دی که بوت شه و وقتی ری استارت میکنم یکم وای می ایسته بعد وقتی رایتر سی دی رو خوند میره تو ویندوز نمیره تو نصب کمک کنید 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۱۶ در 22:47، عرفان فرهنگی گفته است:

من زمانی که لپتاپ رو میخام ویندوز بزنم سیدی رو میزارم تو دیوی دی رایتر بعد ریستارت میکنم بعد توی منوی بوت درایو اول رو میزارم رو سی دی که بوت شه و وقتی ری استارت میکنم یکم وای می ایسته بعد وقتی رایتر سی دی رو خوند میره تو ویندوز نمیره تو نصب کمک کنید 

سلام دوست عزیز

زمانی که داره سی دی رو میخونه پیغامی نمایش داده میشه که برای بوت شدن از روی سی دی یکی از کلیدهای کیبورد را فشار دهید بنابراین وقتی که هیچکاری نکنید از روی هارد بوت میشه و میره توی ویندوز

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۱۶ در 22:47، عرفان فرهنگی گفته است:

درود

توصیه  جناب مهران عزیز رو در نظر بگیرید و انجام بدید و درصد زیادی از موارد بوت همینه

اگر نشد و لپ تاپ اگر نسل جدیده و بایوس در حالت uefi باشه از روی هر دیسکتی بوت نمیشه(دیسکت هم بایت uefi ساپورت باشه)

دو راه دارید یا در بایوس lgacy/csm رو فعال کنید که پیشنهاد نمیشه

یا اینکه یه فلش بوتیبل gpt بسازید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...