رفتن به مطلب

فروش کیس با قیمت عالی ThermalTake Case Versa G1 و سه عدد فن enermax Magma Advance 12cm (كاهش قيمت )

saeed110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

قصد فروش کیس به همراه تعدادی فن رو دارم تماما یکجا به صورت حضوری در مترو کرج معامله خواهد شد.

شرایط کیس ThermalTake Case Versa G1 :

قیمت آک کیس بین 170 تا 180 هستش. خط و خش نداره و در حد آکه تمام پیچ و کارتن موجود هست. فقط اینکه قسمت شفاشش روش سلفون چسبونم خط نیوفته بعد یه مدت که کندم . اثرات سلفون روی تلق باقی مونده بود . (انگار واکنش شیمایی بین سلفون و قسمت شفاف کیس اتفاق افتاده و کمی از شفافیتش کم کرده). یه فن به صورت فابریک همراه کیس هستش.

http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001942

شرایط فن های enermax Magma Advance 12cm :

سه عدد فن با کیفیت که قیمت هر کدومش 45 تومنه همراه کیس تقدیم میشه. یکیش کاملا سالمه . یکیش یکم نویز داره (چون من حساسم رو صدا وگرنه باید گوشت رو نزدیک کنی بفهمی اونم در دور 1500 و 1800 دور نه در دور 1000) یکیش هم تنظیم سرعتش شکسته و رو یه سرعت کار میکنه (فکر کنم دور 1000).

http://www.enermax.co.uk/fans/magma-adv/

ضمنا سه عدد فن معمولی هم همراه کیس داده میشه . دو عدد فن ال ای دی دار به قیمت 8 هزار تومن و یه عدد فن ساده به قیمت 6 تومن. دو عدد فیلتر هم تقدیم خریدار میشه.

چون تمام قطعات رو فروختم و همین مونده قیمت رو بسیار مناسب قرار میدم و معامله فقط و فقط حضوری مترو کرج . ضمنا یونولیتای که وقتی کیس رو تو کارتن میزاری دورش قرار میگیرن نیست که خودم محکمش می کنم تو کارتن پس از این بابت خیالتون راحت باشه.

قیمت پایه 130

قیمت فوری 150

گام افزایش 10 تومن و پایان مزایده 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد.

قیمت بسیار عالی هست و جای بحث وجود نداره و فقط چون دیگه این قطعات به دردم نمیخوره می خوام ردش کنم.

در اینکه قطعات رو به چه کسی بفروشم مختار هستم.

عکس خود کیس سه عدد فن اینرمکس و فن های معمولی به همراه فیلتر

tl275rgvy7s05qg9qe9q_thumb.jpg rjmal7vj11i53y62xjcf_thumb.jpg aqysiyhi07z9twgvhnx1_thumb.jpg rpfcob80ktdq1177y8cb_thumb.jpg 7k3wrocb8vkfkt2cp52w_thumb.jpg 33z12ndjqwph83qs4iis_thumb.jpg

2ulzdidcf2yhl62i9cr3_thumb.jpg cr0zuka5cttgda2yvz23_thumb.jpg chqidesyysglbvggzbyr_thumb.jpg

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

اگه قیمت پایه با فن ها 140 هست

پایه واسه من.

بله این قیمت واسه تمام قطعات هست. خود کیس هم یه فن با کیفیت متوسط داره که اونم تقدیم میشه.( عکسش رو نذاشتم) شرایط کیس و فن های اینرمکس دقیق عنوان شده. بقیه قطعات هم کنار گذاشته بودم اونا رو هم با کیس تقدیم می کنم. معامله حضوری و فقط مترو کرج.

قیمت رو هم عالی گذاشتم تا هم زود فروش بره هم خریدار راضی بشه بیاد مترو کرج.

تا ۲۴ ساعت اگه کسی بالاتر پیشنهاد نده .به شما جهت هماهنگی پخ داده میشه. ۱۲ ساعت وقت دارید پاسخ بدید . در غیر این صورت فروش از سر گفته میشه.

لینک به دیدگاه

گویا برای آقای اسماعیلی مشکلی پیش اومده. فروش همچنان ادامه داره.

لینک به دیدگاه

سلام داداش فن ها رو جداگانه میفروشید . اگه کیس رو هم تعویض داشتید من ی کیس پرفکت زنون دارم باهم بزنیم

لینک به دیدگاه

سلام داداش فن ها رو جداگانه میفروشید . اگه کیس رو هم تعویض داشتید من ی کیس پرفکت زنون دارم باهم بزنیم

ترجیح میدم . فن ها رو با کیس با هم بفروشم . (چون به هر حال به جز فن فابریک کیس ، پنجتا فن دیگه کیس لازم داره و این فن های اینرمکس عالی هستند) ضمنا تمام سیستم رو فروختم همینا مونده پس تعویض ندارم. قیمت رو هم عالی گذاشتم حرف و حدیثی نباشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

قصد فروش کیس به همراه تعدادی فن رو دارم تماما یکجا به صورت حضوری در مترو کرج معامله خواهد شد.

شرایط کیس ThermalTake Case Versa G1 :

قیمت آک کیس بین 170 تا 180 هستش. خط و خش نداره و در حد آکه تمام پیچ و کارتن موجود هست. فقط اینکه قسمت شفاشش روش سلفون چسبونم خط نیوفته بعد یه مدت که کندم . اثرات سلفون روی تلق باقی مونده بود . (انگار واکنش شیمایی بین سلفون و قسمت شفاف کیس اتفاق افتاده و کمی از شفافیتش کم کرده). یه فن به صورت فابریک همراه کیس هستش.

http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001942

شرایط فن های enermax Magma Advance 12cm :

سه عدد فن با کیفیت که قیمت هر کدومش 45 تومنه همراه کیس تقدیم میشه. یکیش کاملا سالمه . یکیش یکم نویز داره (چون من حساسم رو صدا وگرنه باید گوشت رو نزدیک کنی بفهمی اونم در دور 1500 و 1800 دور نه در دور 1000) یکیش هم تنظیم سرعتش شکسته و رو یه سرعت کار میکنه (فکر کنم دور 1000).

http://www.enermax.co.uk/fans/magma-adv/

ضمنا سه عدد فن معمولی هم همراه کیس داده میشه . دو عدد فن ال ای دی دار به قیمت 8 هزار تومن و یه عدد فن ساده به قیمت 6 تومن. دو عدد فیلتر هم تقدیم خریدار میشه.

چون تمام قطعات رو فروختم و همین مونده قیمت رو بسیار مناسب قرار میدم و معامله فقط و فقط حضوری مترو کرج . ضمنا یونولیتای که وقتی کیس رو تو کارتن میزاری دورش قرار میگیرن نیست که خودم محکمش می کنم تو کارتن پس از این بابت خیالتون راحت باشه.

قیمت پایه 150

قیمت فوری 170

گام افزایش 10 تومن و پایان مزایده 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد.

قیمت بسیار عالی هست و جای بحث وجود نداره و فقط چون دیگه این قطعات به دردم نمیخوره می خوام ردش کنم.

در اینکه قطعات رو به چه کسی بفروشم مختار هستم.

عکس خود کیس سه عدد فن اینرمکس و فن های معمولی به همراه فیلتر

tl275rgvy7s05qg9qe9q_thumb.jpg rjmal7vj11i53y62xjcf_thumb.jpg aqysiyhi07z9twgvhnx1_thumb.jpg rpfcob80ktdq1177y8cb_thumb.jpg 7k3wrocb8vkfkt2cp52w_thumb.jpg 33z12ndjqwph83qs4iis_thumb.jpg

2ulzdidcf2yhl62i9cr3_thumb.jpg cr0zuka5cttgda2yvz23_thumb.jpg chqidesyysglbvggzbyr_thumb.jpg

دوتا انرمکس خریدارم

لینک به دیدگاه

دوتا انرمکس خریدارم

دوست عزیز ترجیح میدم همه کیس رو باهم بفروشم. اما اگه قرار باشه فن ها رو رد کنم . سه تا رو باهم رد می کنم. اکه خریدار هستی ، مبلغی که خریدار هستی پخ کنن ، ببینم میرزه تا پست برم برات بفرستم یا نه. پست رو هم سفارشی می کنم ، پنج تومن برات بیشتر نشه یا حضورا مترو کرج.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...