رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید هدست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یه هدست میخوام که گوش ها کاملا داخل حفره قرار بگیرن و کوچکترین فشاری بهشون وارد نشه.

ضمنا کیفیت صدای خوبی هم داشته باشه.

سقف هم تا حدود 70 تومن

لینک به دیدگاه

کاربریت چیه گیم یا موسیقی؟ اگه گیمه با این قیمت هدست درست حسابی برند گیر نمیاری الان هست یه چیزایی البته اما چیز بدرد بخور بخوای بودجتو باید ببری رو بالای ۱۵۰تومن لااقل

لینک به دیدگاه

کاربریت چیه گیم یا موسیقی؟ اگه گیمه با این قیمت هدست درست حسابی برند گیر نمیاری الان هست یه چیزایی البته اما چیز بدرد بخور بخوای بودجتو باید ببری رو بالای ۱۵۰تومن لااقل

هم موسیقی هم گیم اما نه با اون بودجه!

خودم نظرم روی A4tech HS-50 هست اما خواستم نظر دوستان رو هم بدونم.

لینک به دیدگاه

با سلام .

اگه کاربریتون گیم هست و هدست stereo کار راه انداز میخواین این مدل صدای مناسب و بلندی داره و برای صداگیری بخصوص صدای پا بسیار مناسب هست نسبت به قیمتش  و مدتی خودم استفاده کردم و برای دوستان هم پیشنهاد دادم هرچند حدود  20.000 تومان بود در آن زمان و البته قدیمی تر ها صدای بهتری داشتند! در هر صورت تفاوت بین 5.1 و stereo بسیار زیاد هست اما فقط درصورتی که قصد انجام مسابقات رو دارین و همونطور که آقا نیما فرمودن قیمت ها بسیار بالاتر هست اما به شخصه یقین دارم از این هدست پشیمان نخواهید شد ولی درمورد قیمتی که فرمودین حس خوبی ندارم . درمورد استفاده ی طولانی کمی گوشتون رو اذیت خواهد کرد که مدلی بود که قسمت دور گوش با حالتی نرم جایگزین میشد در صورت تمایل و کمی گرانتر بود.نزدیم 30 تومان اگر حافظه ام یاری کنه. 

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

دم دوستان گرم که این وقت به سوالات مردم پاسخ میدن

خودم یه مدل a4tech دارم کاملا راضی ام و کیفیت خوبی هم داره و چند سال پیش خریدم قیمت رو یادم نیست ....فقط مشکلش اینه توی استفاده طولانی مدت واقعا گوشتون خسته میشه

جدیدا هم سیمش مشکل پیدا کرده .....

با 300 تومن 5.1 یا 7.1 خوب برای موزیک گیر میاد ؟؟

لینک به دیدگاه

با احترام

برای موسیقی 5.1 و 7.1 نیازی نیست و در واقع stereo عملکرد بهتری داره

لینک به دیدگاه

با احترام

برای موسیقی 5.1 و 7.1 نیازی نیست و در واقع stereo عملکرد بهتری داره

@};- @};-

چون یکی از دوستان 7.1 داشت تاکید داشت با این موزیک چیز دیگه ای هست

خوب با stereo و بودجه 300 تومن چی پیشنهاد میدین

لینک به دیدگاه

با سلام .

اگه کاربریتون گیم هست و هدست stereo کار راه انداز میخواین این مدل صدای مناسب و بلندی داره و برای صداگیری بخصوص صدای پا بسیار مناسب هست نسبت به قیمتش  و مدتی خودم استفاده کردم و برای دوستان هم پیشنهاد دادم هرچند حدود  20.000 تومان بود در آن زمان و البته قدیمی تر ها صدای بهتری داشتند! در هر صورت تفاوت بین 5.1 و stereo بسیار زیاد هست اما فقط درصورتی که قصد انجام مسابقات رو دارین و همونطور که آقا نیما فرمودن قیمت ها بسیار بالاتر هست اما به شخصه یقین دارم از این هدست پشیمان نخواهید شد ولی درمورد قیمتی که فرمودین حس خوبی ندارم . درمورد استفاده ی طولانی کمی گوشتون رو اذیت خواهد کرد که مدلی بود که قسمت دور گوش با حالتی نرم جایگزین میشد در صورت تمایل و کمی گرانتر بود.نزدیم 30 تومان اگر حافظه ام یاری کنه. 

همین مدل HS-50 رو میفرمائید گوش رو اذیت میکنه؟!

آخه تو سایتش گفته شده اندازه گوش طراحی شده!

ضمنا کدوم مدل رو فرمودید که 30 تومن گرونتره؟

لینک به دیدگاه

بچه ها A4 tech تو اروپا و آمریکا به عنوان یه برند نه چندان مطرح و تولید کننده محصولات حد متوسط و عمدتا ارزونقیمت شناخته میشه البته این لزوما به این معنا نیست که کلا محصولات بد و بی کیفیتی میسازه تو رده خودش به عنوان یه برند تقریبا درجه ۲ چیزای خوبی هم داره برا عرضه اما من شخصا از ماوس و کیبورد فراتر سراغ این برند نرفتم ونمیرم موس و کیبورداشو داشتم چند مدل کار هم کردن برام بی انصافی نکرده باشم اما وقتی ساند کوآلیتی مطرحه در برابر برندهای بزرگ بنظرم نباید انتظار کیفیت خیلی بالایی از محصولاتش داشته باشین بهرحال بودجه این دوستمون هم محدودیت داره نمیتونه بره سراغ محصولات با کیفیت تر برندهای صوتی مطرح . فکر کنم مدل HS 800 گزینه بهتری باشه از HS 50 یمقدار گرونتره اما ظاهرا زیر ۵۰تومنه هرچند من از یه هدست باجت مثل این انتظار کیفیت صوتی خیلی خوبی ندارم شخصا. بهر حال وقتی شما صدای هدست های سطح بالا رو شنیده باشین استانداردهاتونم یمقدار عوض میشه...

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

یا احترام.

30 تومان گرونتر نیست. قیمتش 30 تومان بود. فکر میکنم hs60 بود البته یک بدی داشت که در مقابل راحت تر بودن گوشتون رو گرم میکرد.

درمورد hs800 هم  درصورتی که راحتی مد نظرتون هست گزینه ی بهتریست اما از نظر کارایی در گیمینگ به هیچ عنوان سمتش نرین تجربه ی تستش رو داشتم.

مورد دیگه هم این هست که شخصا تجربه ی کار با هد ست های بسیاری رو داشتم و واقعا زیر 150 تومان متاسفانه تفاوت محسوسی در بازی هایی مانند cs حس نمیکنین در اکثر افراد اینگونه هست. و با توجه به قیمتی که برای a4tech پرداخت میکنین در صورتی که نباید بیشتر از 30تومان شده باشه hs-50  در خریدش شک نکنین. فقط امکانش هست میکروفون درصورت استفاده ی نا صحیح زودتر دچار مشکل بشه .الیبته تجربه ی کار با philips رو نداشتم و با توجه به موجود شدن چند مدل در قیمت های پاییین شاید گزینه های مناسبی باشند. هرچند گمان کنم صدای بم تری داشته باشن که باعث دشوارتر شدن شنیدن صدا پا میشه. اما باید حضوری تست کنین.

و مقایسش با هدست های رده بالا و حتی موارد stereo با کیفیت steel series مانند برخی مدل های siberia اصلا منطقی نیست! این رو هم عرض کنم برای مقام آوردن نیازی به هدست razer tiamat 7.1 هم ندارین.حداقل برای ما اینگونه بود.اما اگه بحث موسیقی هست شخصا همچین مواردی رو ظلم در حق آهنگساز میبینم و درکل هدست گیمینگ ارزش هاش رو میبره پایین.

لینک به دیدگاه

به من هم یه 50 تا 70 تومنی  معرفی کنید   مهم  میکروفونش هست که میخوام حرف بزنم برای  صداش زیاد مهم نیست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بنده توی این رنج قیمتی این مدل رو پیشنهاد میکنم و خودم هم همینو دارم ولی قیمتش بیشتره :

http://www.digikala.com/Product/DKP-53298/Panasonic-RP-DJ-300-Headphone/%D9%87%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-RP-DJ-300

مطمن باشید راضیتون میکنه

البته هدفون هست و هدست نیست و میکروفون نداره

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

در زمینه ی میکروفن شخصا پیشتنهاد میکنم سمت کارهای a4tech نرین و اگه صرفا قصدتون استفاده از میکروفن هست مدل های جدا و ایستاده گزینه ی مناسب تری از هد ست هستند و صدای شفاف تر و طبیعی تری ارایه میدن 

لینک به دیدگاه

بچه ها A4 tech تو اروپا و آمریکا به عنوان یه برند نه چندان مطرح و تولید کننده محصولات حد متوسط و عمدتا ارزونقیمت شناخته میشه البته این لزوما به این معنا نیست که کلا محصولات بد و بی کیفیتی میسازه تو رده خودش به عنوان یه برند تقریبا درجه ۲ چیزای خوبی هم داره برا عرضه اما من شخصا از ماوس و کیبورد فراتر سراغ این برند نرفتم ونمیرم موس و کیبورداشو داشتم چند مدل کار هم کردن برام بی انصافی نکرده باشم اما وقتی ساند کوآلیتی مطرحه در برابر برندهای بزرگ بنظرم نباید انتظار کیفیت خیلی بالایی از محصولاتش داشته باشین بهرحال بودجه این دوستمون هم محدودیت داره نمیتونه بره سراغ محصولات با کیفیت تر برندهای صوتی مطرح . فکر کنم مدل HS 800 گزینه بهتری باشه از HS 50 یمقدار گرونتره اما ظاهرا زیر ۵۰تومنه هرچند من از یه هدست باجت مثل این انتظار کیفیت صوتی خیلی خوبی ندارم شخصا. بهر حال وقتی شما صدای هدست های سطح بالا رو شنیده باشین استانداردهاتونم یمقدار عوض میشه...

یا احترام.

30 تومان گرونتر نیست. قیمتش 30 تومان بود. فکر میکنم hs60 بود البته یک بدی داشت که در مقابل راحت تر بودن گوشتون رو گرم میکرد.

درمورد hs800 هم  درصورتی که راحتی مد نظرتون هست گزینه ی بهتریست اما از نظر کارایی در گیمینگ به هیچ عنوان سمتش نرین تجربه ی تستش رو داشتم.

مورد دیگه هم این هست که شخصا تجربه ی کار با هد ست های بسیاری رو داشتم و واقعا زیر 150 تومان متاسفانه تفاوت محسوسی در بازی هایی مانند cs حس نمیکنین در اکثر افراد اینگونه هست. و با توجه به قیمتی که برای a4tech پرداخت میکنین در صورتی که نباید بیشتر از 30تومان شده باشه hs-50  در خریدش شک نکنین. فقط امکانش هست میکروفون درصورت استفاده ی نا صحیح زودتر دچار مشکل بشه .الیبته تجربه ی کار با philips رو نداشتم و با توجه به موجود شدن چند مدل در قیمت های پاییین شاید گزینه های مناسبی باشند. هرچند گمان کنم صدای بم تری داشته باشن که باعث دشوارتر شدن شنیدن صدا پا میشه. اما باید حضوری تست کنین.

و مقایسش با هدست های رده بالا و حتی موارد stereo با کیفیت steel series مانند برخی مدل های siberia اصلا منطقی نیست! این رو هم عرض کنم برای مقام آوردن نیازی به هدست razer tiamat 7.1 هم ندارین.حداقل برای ما اینگونه بود.اما اگه بحث موسیقی هست شخصا همچین مواردی رو ظلم در حق آهنگساز میبینم و درکل هدست گیمینگ ارزش هاش رو میبره پایین.

موردی که برای من به شخصه مهم تر از کیفیته راحتیه گوشه.

من الان که چند هدست برتر فروشگاه رو میبینم واقعا حاضر نیستم فشار اونها روی لاله گوشم رو تحمل کنم ولو اینکه کیفیت صدا غیر قابل توصیف باشه.

.................

در مورد HS-800 اینطور که در عکس ها میبینم حفره گوش بیضی هست و ظاهرا گوش کاملا در اون قرار نمیگیره.

پس به نظر میاد HS-50 بهترین گزینه برای من باشه.

................

ناگفته نمونه من الان حدود 6-7 ساله یک هدست Havit مدل 860MV دارم که با وجود گمنامی , فوق العاده حفره گوش راحتی داره که به خاطر شکستگی یکی از دسته ها و عدم چسبندگی چسب قطره ای تو اون ناحیه مجبور شدم دنبال یک مدل دیگه باشم.

ویرایش شده توسط worldclass
لینک به دیدگاه

موردی که برای من به شخصه مهم تر از کیفیته راحتیه گوشه.

من الان که چند هدست برتر فروشگاه رو میبینم واقعا حاضر نیستم فشار اونها روی لاله گوشم رو تحمل کنم ولو اینکه کیفیت صدا غیر قابل توصیف باشه.

.................

در مورد HS-800 اینطور که در عکس ها میبینم حفره گوش بیضی هست و ظاهرا گوش کاملا در اون قرار نمیگیره.

پس به نظر میاد HS-50 بهترین گزینه برای من باشه.

................

ناگفته نمونه من الان حدود 6-7 ساله یک هدست Havit مدل 860MV دارم که با وجود گمنامی , فوق العاده حفره گوش راحتی داره که به خاطر شکستگی یکی از دسته ها و عدم چسبندگی چسب قطره ای تو اون ناحیه مجبور شدم دنبال یک مدل دیگه باشم

hs-50 کیپ گوشتون میشه و از 2 طرف فشار زیادی میاره به گوشتون.همچنین در قیاس با مدلی هم رده مانند hs-800 از نظر راحتی استفاده ضعیف تر هست و بسیار خشک بتظر میاد.حال که بحث گیم رو مدنظر ندارین به کل از a4tech فاصله بگیرین و نگاهی به مدل های philips بندازین که بیس مناسبی هم دارن بعضا در اون رنج قیمتی فقط درصورتی که موسیقی الکترونیک گوش میدین و نه موسیقی هایی که نیاز به تفکیک مناسب دارن.البته این دلیل نمیشه که مناسب بازی هم نباشند اما در کل هرچه صدا بم تر باشد تشخیص صدای پا سخت تر هست.

لینک به دیدگاه

شاید اگر استفاده حرفه ای داشتین و یا تمایل به پرداخت هزینه ی بالا داشتین تصمیم گیری راحت تر بود میتونین درصورتی که آسایش و راحتی استفاده مد نظرتون هست به این مورد هم نگاهی بندازین creative headphone HS-450 در حدود 100هزار تومان .اما پیشنهاد بنده این هست که همون هدستی که قبلا داشتین و راحت بودین رو تهیه کنین یا مدلی شبیه به اون که قالب گوشتون بوده و هزینه ی اضافی پرداخت نکنین چون در کل استفاده از هدست رو پیشنهاد نمی کنم با دلایل بسیار زیاد از جمله اینکه در صدای بالا فشاری که به گوش وارد میکنه برابر پرواز یک هواپیما در ارتفاع پایین هست

لینک به دیدگاه

نظرتون درباره این سه مدل هدفون پاناسونیک از نظر راحتی گوش چیه؟

RP-HT265 RP-HC200 RP-HT460
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...