رفتن به مطلب

مشکل عجیب با گرافیکه GIGA 960 WF2 OC و مادربورد H97-Pro ASUS

atisoc0936
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان 
برای یکی از دوستان این سیستم رو خریدم 
4460
H97-Pro 
8GB hyperx
GF GTX 960 WF2 OC GIGA
Power 650 Gold green

حالا بدبختی اینه که رو سیستم خودش با این گرافیک مادربورد بوق سلامت رو میزنه ولی تصویری نمیاد روی مانیتور (با HDMI و DVI تست زدم) 
ولی رو مادربورد خودم بدون هیچ مشکلی کار میکنه 

بایوسه مادربوردش رو آپدیت کردم و لی حل نشد 
بایوسه خوده کارت رو هم از Techpower Up گرفتم یه نسخه و تست زدم که باز هم تفاوتی نکرد 
دیگه عقلم به جایی قد نمیده 
یه کارت R9 285 Strix هم هست که رو سیستم ایشون تصویر میده و مشکلی نیست 

دیگه عقلم به جایی قد نمیده 
کسی چیزی به ذهنش میرسه ؟؟

لینک به دیدگاه

درود

جناب با اینکه پاور نو هست ولی شاید مشکل از خروجی پاور باشه که ولتاژ به کارت نمیده و تصویر ندارین . شما با پاور خودتون امتحان بفرمایید. چند مورد داشتم که مشکل از پاور بود

البته نفرمودید کارت 2 گیگ هست یا 4 گیگ . چون 4 گیگ یه هشت پین یه شش پین میخواد

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
لینک به دیدگاه

درود

جناب با اینکه پاور نو هست ولی شاید مشکل از خروجی پاور باشه که ولتاژ به کارت نمیده و تصویر ندارین . شما با پاور خودتون امتحان بفرمایید. چند مورد داشتم که مشکل از پاور بود

البته نفرمودید کارت 2 گیگ هست یا 4 گیگ . چون 4 گیگ یه هشت پین یه شش پین میخواد

285اگه رو سیستم مشکل نداره پس از پاور نیست چون مصرفش خیلی از 960 بیشتره.

من احتمال رو فقط و فقط از مادربرد میدونم حالا میخواد از اسلت pciexpres باشه یا میخواد مشکل از چیپست یا هرچیز دیگش باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خوب اینکه دیگه معلوم شده خودتون میگید که با یک کارت دیگه تصویر میده و مشکل نداره پس صد در صد از کارت 960 خودشون هست

شما کارت 960 رو رویه یه سیستم دیگه هم تست بزن

به قول دوستمون که بالا عرض کردن شاید مشکل از پاور هم باشه

مثلا بنده یک کارت 6870 از یکی از دوستان با پاور خودش که گرین 635 B-US هست ارور stop working درایور میده ولی همون کارت رو با یک پاور 435 گرین دیگه تست کردیم الان 2ماهه مثل ساعت کار میکنه

شما زحمت بکش با یک پاور دیگه غیر گرین تست کن

لینک به دیدگاه

درود

خوب اینکه دیگه معلوم شده خودتون میگید که با یک کارت دیگه تصویر میده و مشکل نداره پس صد در صد از کارت 960 خودشون هست

شما کارت 960 رو رویه یه سیستم دیگه هم تست بزن

به قول دوستمون که بالا عرض کردن شاید مشکل از پاور هم باشه

مثلا بنده یک کارت 6870 از یکی از دوستان با پاور خودش که گرین 635 B-US هست ارور stop working درایور میده ولی همون کارت رو با یک پاور 435 گرین دیگه تست کردیم الان 2ماهه مثل ساعت کار میکنه

شما زحمت بکش با یک پاور دیگه غیر گرین تست کن

درود

جناب ایشون ذکر کردند که کارت روی سیستم خودشون جواب میده

حالا بدبختی اینه که رو سیستم خودش با این گرافیک مادربورد بوق سلامت رو میزنه ولی تصویری نمیاد روی مانیتور (با HDMI و DVI تست زدم) 

ولی رو مادربورد خودم بدون هیچ مشکلی کار میکنه

لینک به دیدگاه

بعضی مواقع پیش میاد پاور با سیستم یا مادربورد یه تداخلی داره برا خودم پیش اومده دقیقا چنین مشکلی شبیه شما .با تعویض پاور مشکل حل شد اما نمیشد گفت پاور مشکل داشته چون پاور خودم با کارت خودم روی سیستم پرمصرفتر داییم تصویر میداد احتمال داره با تعویض پاور یا تعویض مادربورد یا حتی تعویض کارت (یک ۹۶۰از یه مدل دیگه) مشکل حل شه هر کدوم براش مقدورتره بگو امتحان کنه من پاورو عوض کردم حل شد هر چند واقعا خودمم نفهمیدم آخرش مشکل از چی بود دقیقا یجورایی بنظر مشکل چند وجهی بود بنظر تداخل قطعات با هم میومد نمیشد گفت دقیقا کدوم ایراد داشت از این مشکلات عجیب غریب هست تو PC

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

یه سوال قبلش این دوستتون داشت با intel hd کار میکرد و تازه این 960 رو نصب کردید؟

لینک به دیدگاه

بحث اینتل اچ دی نیست من قبلا یه B75 ایسوز داشتم مکافات بود کلا مینهای ایسوز دردسرشون زیاده باگرافیک گاها مچ نمیشن فروختم گیگا خریدم از این جنگول بازیا نداره گیگا یادمه یکی از دوستامم یه رده بالای ایسوز داشت اونم گرافیک باهاش مچ نمیشد.

لینک به دیدگاه

سلام و درود

شما مینبرد خودتون چی هست؟

لینک به دیدگاه

روی همون سیستمی که تصویر نمیده یه پاور دیگه تست کنین

لینک به دیدگاه

سلام ممکن هست کابلهای تغذیه برق قطعی داشته باشن با تبدیل امتحان کنید!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

کارت برای گارانتی فرستاده شد ولی جوابی ندادن 

در کل یه مادربورد ازراک براش گرفتیم و بستیم رفت 

و میشه گفت گرافیک GTX 960 W2 OC با مادربورد H97 PRO ایسوز مشکل داره 

*dry#

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...