رفتن به مطلب

فروش DFI UT 790FX-M2R به همراه یک عدد PhenomII X4 965 BE

Arman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان...

این دو تا قطعه به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه...پردازنده تقریبا نو هست و حیتی خمیر سلیکون خنک کننده Stock یا بهتره بگیم اصلا فن استکش از داخل جعمه در نیومده...مادربرد هم کاملا سالم هست ...مادربرد تا اواسط 2011 و پردازنده تا سال 2012 گارنتی دارند...پردازنده گارانتی ماتریکس هست و مادربرد گارانتی گلسان..

فکر نمیکنم که لازم به اشاره باشه ولی این مادربرد یکی از حرفه ای ترین مادربرد های DFI هست که از جمله ساپورت 3Way CrossFire همچنین کارت صدای حرفه که به طور جداگانه روی مادربرد نصب میشه همراه به یک تیکه Heatpipe که روی سینک مادربرد پیچ میشه و از پشت کیس بیرون میاد و نکته جالب دیگر استفاده از PMW های Digital در این مادربر....اشاره میکنم که تمام جزئیات مادربرد مثلا کابل های IDE و حتی پنل پشت کیس .....از پلمپ باز نشدند و کاملا نو هستند....

تصویر ای این قطعات:

i30013_DFI.jpg

تصاویر واضح تر :

خنک کننده ای که از روی سینک ماردبرد پیچ میشه:

DFI%20790FX%20025%20copy.jpg

تصویر کامل از برد:

board-3s.jpg

لطفا قیمت معقول بدید و از ارسال هر گونه اسپم خودداری کنید..

با تشکر...

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز لطف میکنید یه قیمت واسه پردازنده تعیین کنید .

قیمت رو شما اعلام کنید..

قیمت پلمپ شده این پردازنده بازار رضا 184 هست...

لینک به دیدگاه

قیمت رو شما اعلام کنید..

قیمت پلمپ شده این پردازنده بازار رضا 184 هست...

میشه بفرمایید دقیقا چند وقت کار کرده ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پردازنده 21/4 خریداری شده و حدودا یک هفته بعد رفته روی سیستم...و بعد از اون مدت هم پردازنده زیاد کار نکرده...(فاکتور خریدش هم موجود دارم) در رابطه با تاریخ..

لینک به دیدگاه

خوب شما یک قیمت بدین که اگر واسه ما مناسب باشه بریم پای معامله ، اگر هم گرون باشه باهاتون چونه بزنیمredface.gif

به هر حال جنس مال شماست Rose.gif

لینک به دیدگاه

خوب شما یک قیمت بدین که اگر واسه ما مناسب باشه بریم پای معامله ، اگر هم گرون باشه باهاتون چونه بزنیم

به هر حال جنس مال شماست

150 خوبه؟ (پایین دادم چون چونه نزنیم :دی) پردازنده هم اگر مشکلی خدایی نکرده بعدا که هیچ وقت تا حالا همچین چیزی ندیدم براش به وجود بیاد میبرید ماتریک 2 روز بعد یک نوء بهتون میدن حال کنید :دی

مین رو 70 برمیدارم

برادر 20 بیا بالاتر معامله کنیم

ممنونم..

لینک به دیدگاه

150 خوبه؟ (پایین دادم چون چونه نزنیم :دی) پردازنده هم اگر مشکلی خدایی نکرده بعدا که هیچ وقت تا حالا همچین چیزی ندیدم براش به وجود بیاد میبرید ماتریک 2 روز بعد یک نوء بهتون میدن حال کنید :دی

ممنونم..

من میتونم 130 ازتون بردارم

یه شماره تماس به من میدین

ویرایش شده توسط Green Day
لینک به دیدگاه

پردازنده 135 هستم.

هزینه ارسال هم به عهده خودم.

ویرایش شده توسط master_xcard
لینک به دیدگاه

برادر 20 بیا بالاتر معامله کنیم

ممنونم..

داداش رم ddr3 که نمیخوره تازه رم ddr2 هم تا باس 800 میره سی پی یو هم که فقط phenom || x4 میخوره و .... در کل بالاتر نمی ارزه ولی سی پی یو رو 135 بر میدارم id تون را باسم پیام شخصی کن

لینک به دیدگاه

هر دو را میخام.

بالاترین قیمت چند بوده تا الان ؟؟؟برام پ خ بذار...

تـــــــــــــشکر

بالاتر میخرم.

لینک به دیدگاه

داداش رم ddr3 که نمیخوره تازه رم ddr2 هم تا باس 800 میره سی پی یو هم که فقط phenom || x4 میخوره و .... در کل بالاتر نمی ارزه ولی سی پی یو رو 135 بر میدارم id تون را باسم پیام شخصی کن

دوست عزیز قرار نیست تو سر مال زده بشه . من خودم طرفدار این مادربورد و پردازنده هستم. خیییلی توپه

آرمان جان لطفا برام قیمتی مناسب که دیگه حرف چک و چونه نباشه بدین تا فردا واریز کنم....:-?

post-6793-084219300 1281082206_thumb.jpg

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قرار نیست تو سر مال زده بشه . من خودم طرفدار این مادربورد و پردازنده هستم. خیییلی توپه

آرمان جان لطفا برام قیمتی مناسب که دیگه حرف چک و چونه نباشه بدین تا فردا واریز کنم....:-?

post-6793-084219300 1281082206_thumb.jpg

موفق باشی.

دوست عزیز مزایده بود من و سایر دوستان هم این همه وقت گذاشتیم قیمت دادیم I%20Do%20not%20Know.gif

اخرین قیمت هم من بودم 136 واسه سی پی یو

ویرایش شده توسط Green Day
لینک به دیدگاه

آرمان جان اگه مادربورد AM3 هستش و برای سی پی یو مشتری خوب داری بده بره...

من لا اقل مادربورد رو میخام . 80 خریدارم.

در ضمن فکر نمیکنم با پیشنهاد این دوستان در مورد سی پی یو بتونم رقابت کنم...

لینک به دیدگاه

کارت صوتیش رو هم میدین دیگه ؟

تصویرش رو ندیدم !

لینک به دیدگاه

در ابتدا تشکر میکنم از دوستان که نظم تاپیک رو رعایت میکنند..

آرمان جان اگه مادربورد AM3 هستش و برای سی پی یو مشتری خوب داری بده بره...

من لا اقل مادربورد رو میخام . 80 خریدارم.

ببینید این مادربرد 100% از X6 هم پشتیبانی میکنه فقط هنوز BIOS براش عرضه نشده...مگه میشه یک همچین مادربردی از این سری پشتیبانی نکنه وقتی که یک مادربرد 50 تومنی Asus از این مدل پشتیبانی میکنه؟!!

کارت صوتیش رو هم میدین دیگه ؟

تصویرش رو ندیدم !

بله البته این رو هم بگم کارت صوتیش اصلا روی سیستم نرفته یعنی اصلا کارت صوتیش توسط خوده بنده تست نشده ولی اینطور که به نظر میاد باید کارت حرفه ای باشه...

در رابطه با مادربرد 85 میدم..(اگر هم خریدار تهران باشه برد رو خودم شخصه براشون میارم) (قیمت برد رو پایین دادم چون ددیگه جای چونه زدن این حرفا نباشه وقت هم نگیره)

دوست عزیز مادربرد تا 1066MHZ پشتیبانی میکنه....چرا میگید 800MHZ ؟

و اما در رابطه با CPU به بالاترین قیمت که پیشنهاد بهش تا امشب میدم.ولی خدا وکیلی اگر شما جای بنده بودید پردازنده ای با این ویژگی (تاریخ کارکرد و وضعیت فن و این حرفا) با این قیمت حاضر بودید بدید بره؟!

با تشکر..

لینک به دیدگاه

اینم تصویر از کارت صدای حرفه این مادربرد چون اندازه تصویر بزرگ هست به صورت لینک قرار میدم

http://www.clunk.org.uk/images/reviews/dfi-ut-p45-t3rs/mobo/soundcard-l.jpg

موفق باشید..

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...