رفتن به مطلب

فروش هدست Razer KRAKEN 7.1 CHROMA(انصراف از فروش لطفا بسته شود)

faster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

این هدست و برای ps4 خریدم ولی بعد تست فهمیدم که روی ps4 به صورت 7.1 کار نمیکنه.هدست کاملا سالمه و استفاده نشده در حد تست کار کرده گارانتیم داره.قیمت پایه 300.زیر قیمت پایه ممکن نیست ممنون.

هزینه ارسال با خریدار

انصراف از فروش

post-16269-0-53812500-1437642971_thumb.jpg

post-16269-0-89107700-1437643859_thumb.jpg

post-16269-0-14166600-1437643885_thumb.jpg

post-16269-0-63722800-1437644114_thumb.jpg

post-16269-0-89399200-1437644152_thumb.jpg

ویرایش شده توسط faster
لینک به دیدگاه

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان لطفا زیر قیمت پایه پیشنهاد ندین نه اینجا نه تو پیام خصوصی چون واقعا هدست نو و زیر این رقم ممکن نیست.ممنون

لینک به دیدگاه

عزیز کیفیت در حالت 7.1 کدوم بهتره؟

Tiamat 7.1 دارای 5 کابل مجزا و1 عدد یو اس بی

kraken 7.1 usb

??

لینک به دیدگاه

راستش تیامات 10 تا درایو داره 5 تا برا گوش چپ 5 تا برا گوش راست از نظر کیفیتم حرف نداره ولی حتما یه کارت صدای حرفه اییم باید رو سیستم ببندی تا واقعا بتونین از کیفیتش استفاده کنین و قدرت 10 تا درایو و احساس کنین در غیر این صورت اصلا صداش اون چیزی نخواهد بود که شما انتظار داشتین و راضیتون نمیکنه و از کراکن پایین تره بزرگ ترین مزیت تیامات همون 10 درایو جدا از همه که فقط با کارت صدای حرفه ای میشه ازش کار کشید

لینک به دیدگاه

قیمتت عالیه داداش گرامی

من دقیقا دنبال هدفون با قیمت 300 بودم !!!

میگم من کاربرد اصلیم موزیک هست و کارت صدا ندارم و ان برد هست { مادر برد asus z87c }

اولویت من موزیک هست ... و گیمر هم هستم ولی میخوام با بهترین کیفیت موزیک گوش کنم و گیم برام اهمیت نداره ....

به نظرتون به دردم میخوره این هدست شما ؟؟

لینک به دیدگاه

راستش تیامات 10 تا درایو داره 5 تا برا گوش چپ 5 تا برا گوش راست از نظر کیفیتم حرف نداره ولی حتما یه کارت صدای حرفه اییم باید رو سیستم ببندی تا واقعا بتونین از کیفیتش استفاده کنین و قدرت 10 تا درایو و احساس کنین در غیر این صورت اصلا صداش اون چیزی نخواهد بود که شما انتظار داشتین و راضیتون نمیکنه و از کراکن پایین تره بزرگ ترین مزیت تیامات همون 10 درایو جدا از همه که فقط با کارت صدای حرفه ای میشه ازش کار کشید

مگه رابط کابلش USB نیست؟ پس دیگه کار صدا می خواد چیکار وقتی اصلا از خروجی کارت صدا استفاده نمی کنه؟

و یه سوال دیگه مگه شما حدودا 10-15 روز پیش نو نخریدید؟

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

نخیر دوست عزیز usb نیست جک 3.5 میلی متریه.البته من گفتم که میشه همینجوریم استفاده کرد ولی مطمئن باشین صداش در حد انتظارتون نخواهد بود مگه اینکه کارت صدای حرفه ای یا مادربورد حرفه ای که روش کارت صدای گیمینگ حرفه ای باشی .نه من چند ماهی میشه که دارمش چون می خواستم دوباره سیستم جم کنم ولی چون برا دکترا دارم از ایران میرم برا همین منصرف شدم.

لینک به دیدگاه

درود

با این مدل استیل سریز تعویز دارین؟ مبلغ سر میدم

جند ساعت بیشتر کار نکرده

http://lioncomputer.ir/product/4955/SteelSeries+SIRBIA+RAW+Prism+Gaming+Headset/

usb هم هست که مخصوص ps4 هست

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

سلام.دوست عزیز تعویض ندارم چون می خوام هدست astro a50 بخرم بهترین هدست برای گیمه هم برای ps4 هم برای pc.هدست شمام خوبه ولی 3.5 هست و اینکه گیمینگ نیست.100% ps4 ساپورت نمیکنه مشکل منم با هدست خودم ساپورتش نیست چون به طور کامل ساپورت میکنه و میکروفونشم کار میکنه ولی رو ps4 به صورت 7.1 کار نمیکنه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...