رفتن به مطلب

فروش هدست Razer KRAKEN 7.1 CHROMA(انصراف از فروش لطفا بسته شود)

faster
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

عزیز این رنگش چجوری تغییر میکنه ؟

لینک به دیدگاه

عزیز این رنگش چجوری تغییر میکنه ؟

نرم افزار داره  از طریق نرم افزار عوض میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نرم افزار داره  از طریق نرم افزار عوض میشه .

توی ps4 یا ایکس باکس چجوری عوض میشه ؟‌ همینجوری رندم تغییر میکنه یا اونم برنامه داره؟

لینک به دیدگاه

توی ps4 یا ایکس باکس چجوری عوض میشه ؟‌ همینجوری رندم تغییر میکنه یا اونم برنامه داره؟

فکر نکنم توی اون دستگاه ها عوض بشه .

چون رابط نرم افزاری نیازداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خیلی جستجو کردم این هدفون usb  هست پس چرا استارتر نوشته 3.5mm ?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی جست و جو ام نمیخواد تا بشه فهمید که این هدست usb ایه نه 3.5.من کی گفتم که 3.5؟؟؟؟حتی من عکس و لینک محصولم گذاشتم که usb ایه.به جای جست و جوی خیلی زیاد فقط کافی بود این 6.7 صفحه رو میخوندین.لطفا اول کل صفحات نگاه کنین بد نظر بدین.ولی کلا هدفتون چیه اونو نفهمیدم ولی میدونم قطعا خریدار نیستین و از اونجاییکه من قبلا چندین بار گفتم و تاکید کردم که فقط خریدار واقعی بیاد و اصلا بحث در مورد این کالا و کیفیت و امکانات و چونه زدن در مورد قیمت ممنوعه لذا شما و کساییکه تو چند پیام آخر بحث کارشناسی کردن و به جای من جواب سوال دادن حتما گزارش میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نخیر دوست عزیز usb نیست جک 3.5 میلی متریه.البته من گفتم که میشه همینجوریم استفاده کرد ولی مطمئن باشین صداش در حد انتظارتون نخواهد بود مگه اینکه کارت صدای حرفه ای یا مادربورد حرفه ای که روش کارت صدای گیمینگ حرفه ای باشی .نه من چند ماهی میشه که دارمش چون می خواستم دوباره سیستم جم کنم ولی چون برا دکترا دارم از ایران میرم برا همین منصرف شدم.

عزیز چرا دعوا داری ؟‌ سوال پرسیدم !‌

لینک به دیدگاه

من دعوا ندارم ولی فرم برخورد و سوال شما و اینکه بدون مطالعه ی کامل  صفحات من و زیر سوال میبرین خیلی بد بود.میتونستین تو پیام خصوصی مطرح کنین.

لینک به دیدگاه

شرح پیام خصوصی این اقا .

شما حق ندارین در مورد کالایی که فروشندش نیستین نظر کارشناسی بدین و جواب سوال بدین مخصوصا که بار اولتون نبوده و من اخطار داده بودم و چندین بار تاکید کرده بودم.حالاام هر جوابی دارین بعد گزارش به آقای حسینی میدین.

من

من نظر کارشناسی ندادم .

جواب کاربر رو دادم .

و فکر نکنم اشتباه هم جواب داده باشم .

شاید این بحث شما چند دلیل داره .

1.میخوایید جنسی که قابلیتی رو نداره به مردم بندازید و بهش دروغ بگید .

2.اگر هم این قابلیت رو داشته باشه  خیلی راحت میتونید  بگید بله به این صورت هست .

در کل فکر نکنم شما معنی انجمن رو بدونید .

موفق باشید .

من وقتی به سوالای بیجا و مزخرف  شما کامل پاسخ دادم و لینک کالا و عکس ام گذاشتم و به همه ی سوالا جواب دادم و تاکید کردم نظر دادن کلا ممنوعه پس این شمایین که تخلف کردین.بهتره اول قوانین و بخونین.من گزارش تخلف و شمارو حتما به آقای حسینی میدم .اونوقت میبینیم کی تخلف کرده.تا اون موقع خوش باش.من در مورد چیزی که نمیدونم نظر نمیدم نه مثل شما که نخود هر آشی میشین.قبلا تو بحثا و سوالاتتون نشون دادین.

شما فرق نظر دادن با پاسخ  کاربر دادن رو نمیفهمید !!!!

نمیدونم شما چی فکر میکنید پیش خودتون دوست عزیز .

اما با این همه خشونتی که شما به خرج میدید ادم   نه دلش میاد سوال بپرسه و نه  جواب بگیره .

من میخواستم بگیرم هدست ولی به این رفتار شما اصلا  شده میرم نو میگیرم ولی از شما نه .

موفق باشید  و کالا خودتون رو خوب بفروشید  ولی خرید نا اگاهانه  بعدا  برای خودتون دردسر میشه . طرف میاد میگه چرا دروغ گفتی !!!!

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

دوست عزیز هرکس کل صفحاتو با سوال جواباش بخونه کاملا مشخصه که کی دروغ گفته کی فقط قصد اذیت داشته من هیچ دروغی نگفتم فقط گفتم که در مورد چیزی که اطلاع ندارم نظر نمیدم تا از چیزی مطمئن نباشم به زبون نمیارم.و همیشه گفتم که اول تحقیق کنین.ولی وقتی یجوری برخور میشه و یجوری حرف زده میشه که انگار نکته ی مبهمی هست یا دروغی هست اونم بدون مطالعه همه مطالب قبول کنین که بهتر از این نمیشه برخورد کرد.والا من نمیفهمم وقتی من هزار بار گفتم این یو اس بی ایه و حتی عکس گذاشتم این یعنی چی من خیلی جست و جو کردم و دیدم یو اس بی ایه و چرا استارتر گفته 3.5؟؟؟؟؟؟؟؟یا وقتی میگم دوستان خواهشا اصلا بحث.نظر غیر از قیمت.سوال.جواب مطرح نشه فقط قیمت پیشنهادی در اینجا نوشته بشه پس این همه حرفا و بحثا یعنی چی؟؟؟؟؟چرا به حق و حقوق هم احترام نمیذارید چرا به جای عذر خواهی از اشتباهی که کردین سری جبهه میگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

خود شما دوست عزیز چند بار سوال پرسیدین من جواب دادم حتی عکسم گرفتم چرا بی انصافی میکنین

لینک به دیدگاه

دوستان من قبلا گفته بودم که عجله ای برا فروش ندارم و واقعا 200 300 تومنم پولی نیست که آدم بخواد به خاطرش اعصابشو خورد کنه و بحث کنه اصلا پول ارزش این کارارو نداره.برا همین من از فروش منصرف میشم برای هزارمین بار خیلی چیزا بهم ثابت شد واقعا به خاطر وضعیت موجود متاسفم و خیلی ناراحتم ولی امید وارم که خیلی سریع همه چیز درست شه و یکمم که شده نرمال شه.ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی خوب شخصیتتونو نشون دادین این کارتون تخلفه.من جواب این کارتونو میدم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من شمارو حتما به آقای حسینی گزارش خواهم کرد.

این پیام اول من بود تو پیام خصوصی که از اسمش معلومه که خصوصیه نه عمومی

لینک به دیدگاه

loool

شما هنوز فرق نظر دادن با  جواب سوال دادن رو نمیدونید .

موفق بشاید  :D

لینک به دیدگاه

فکر کنم فقط بدنت رشد کرده  از ناحیه عقل هیچی .

پسر خوب من 3 جا مدیر هستم  بیش از  200  انجمن ایرانی و خارجی هم عضو .

تنها چیزی که ادم  میتونه داشته باشه توی فضای مجازی ادب و معرفت  هست که شما بویی ازش نبردید

لینک به دیدگاه

داداش یه مشکلی هست .

شما خیلی زر میزنی .

سعی کن مشکلت رو حل کنی .

از روان پزشک هم میتونی استفاده کنی .

خدا شفات بده

لینک به دیدگاه

دوستان من به جای ایشون از همه معذرت میخوام.موفق باشین.یا علی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...