رفتن به مطلب

قیمت گذاری کارت گرافیک MSI 770 2G

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان کارت تو پروفایل منو یک قیمت گذاری کنید

به نظرتون چند فروش میره زمان کار کرد 

زمان خرید 1 سال نیم پیش بود

به دلیل نداشتن پول 5 ماه تو جعبش دست نخورده بود :(  :D

در هفته 4 روز و هر روز 3 الی 4 ساعت بازی کردم باهاش

گارانتیم هم داره گارانتی اصلی 

از لیون کارت خریداریی شده به قیمت 1.280 

ممنون از دوستان

http://ic.tweakimg.net/ext/i/1369922454.jpeg

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

درود

اگر نظر بر فروش دارید تاپیک و انتقال بدم.این قسمت برای مشاورست.

با توجه به قیمت 780 خیلی ارزش داشته باشه؛550 نهایت 600 

لینک به دیدگاه

درود

اگر نظر بر فروش دارید تاپیک و انتقال بدم.این قسمت برای مشاورست.

با توجه به قیمت 780 خیلی ارزش داشته باشه؛550 نهایت 600 

درود 

نه اتفاقا مشاوره میخام بگیرم ببینم ارزش داره یا نه بیخیال بشم همین سر کنم  :)

لینک به دیدگاه

ارزش نداره . قیمت 780ti رو دیدی تو سایت ؟ 1099 سری AMP . خودت برو تا تهش . بدجور خورده تو سر کارتهای سری 7 . مخصوصا با این قیمتهای جدید ، الان دیگه کسی نمیخره . مگر اینکه بی اطلاع باشه یا نیاز شدید داشته باشه . الان کارتهای 760 رو مدت زیادی هست که میبینیم برای فروش گذاشت . ولی کسی نگاه هم نمیکنه . اگر بفروشی ، باید با قیمت خیلی پایینی بدی که اصلا ارزش نداره . همون طور که جناب رضایی گفتن حدود 550-600 . تازه اگر این قیمت بخرن .

لینک به دیدگاه

ارزش نداره . قیمت 780ti رو دیدی تو سایت ؟ 1099 سری AMP . خودت برو تا تهش . بدجور خورده تو سر کارتهای سری 7 . مخصوصا با این قیمتهای جدید ، الان دیگه کسی نمیخره . مگر اینکه بی اطلاع باشه یا نیاز شدید داشته باشه . الان کارتهای 760 رو مدت زیادی هست که میبینیم برای فروش گذاشت . ولی کسی نگاه هم نمیکنه . اگر بفروشی ، باید با قیمت خیلی پایینی بدی که اصلا ارزش نداره . همون طور که جناب رضایی گفتن حدود 550-600 . تازه اگر این قیمت بخرن .

سلام حامد جان 

بله گویا باید نگهش دارم 500 تا 600 پولی نیست حداقل باید 700 تا 800  بذارم روش یک 970 بتونم بگیرم اصلا ارزشش به نظرم نداره چون کارت 770 کارت خوبی هست

یکم دیر اقدام کردم برا فروش 6 ماه پیش بود بهتر بود

لینک به دیدگاه

سلام حامد جان 

بله گویا باید نگهش دارم 500 تا 600 پولی نیست حداقل باید 700 تا 800  بذارم روش یک 970 بتونم بگیرم اصلا ارزشش به نظرم نداره چون کارت 770 کارت خوبی هست

دقیقا ، ارزشش رو نداره . کارت 770 ایسوس 2 ماه پیش 720 تومان اینجا فروخته شد . لیون فروخت . سری DCII . اون موقع قیمت خیلی بهتر بود . حساب الان رو بکن خودت . کارت خوبیه . تا 1-2 سال دیگه هم راحت جواب میده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام حامد جان 

به این قیمت به هیچ عنوان نفروش که ضرر میکنی

اون کارتهای 780ti  هم به صورت محدود وارد بازار شده

اگر بر کسر قیمت سری 700 هست پس چرا کارتهای 750 و 750ti  چیزی از قیمتشون کسر نشده

با کاهش قیمتی که 780ti  داشته پس کارت 750ti  قیمتش باید حدود 300 تومن بشه

لینک به دیدگاه

به این قیمت به هیچ عنوان نفروش که ضرر میکنی

اون کارتهای 780ti  هم به صورت محدود وارد بازار شده

اگر بر کسر قیمت سری 700 هست پس چرا کارتهای 750 و 750ti  چیزی از قیمتشون کسر نشده

با کاهش قیمتی که 780ti  داشته پس کارت 750ti  قیمتش باید حدود 300 تومن بشه

سلام روز بخیر

بله از فروش منصرف شدم یک کارت جدید 970 بگیرم بهتر هست تا اینو بفروشم این 770 هم نگهش میدارم یک سیستم دیگه جم میکنم باهاش :)

اینجوریی با این قیمت نزدیک 700 تا 800 ضررر میکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من دنبال این باش دوتاش کنی تا اینکه اینو رد کنی...  :D

لینک به دیدگاه

بله از فروش منصرف شدم یک کارت جدید 970 بگیرم بهتر هست تا اینو بفروشم این 770 هم نگهش میدارم یک سیستم دیگه جم میکنم باهاش :)

اگر واقعا قصد فروش دارید به نفع تونه که بفروشید چون هر چی کارت و نگه دارید ارزون تر میشه و بیشتر ضرر میکنید.پس الان وقت خوبیه برای فروش (البته طبق تجربه ای که بنده دارم بهتون میگم) بازم هر جور که دوست دارید.

لینک به دیدگاه

عزيز نظر تمام دوستان محترمه . فقط بنده اينو بگم ، هر چقدر بمونه قيمت بايينتر مياد ، بيشتر بمونه قطعات جديدتر مياد و باز مجددن بايينتر مياد .

اگه شما قصدتون اينه كه تا اخر عمر نگه داريد براي اينكه ضرر نكنيد ، درست .

اما

اگه ميدونيد روزي بايد رد كنيد از نظر بنده همين الان با 200 .زير قيمت بديد بره .

770 حدود 750 تا 800 في ميخورد . الان شما 600 هم بديد 150 تا 200 ضررتون نسبت به چند ماهه قبله نه 700 ،800 تومن .

لینک به دیدگاه

داداش این کارت رو تو پرشین فروختن 750 تومن همین 3 روز پیش، شما اونجا قیمت بزاری طرفا 730 میره، درضمن میتونی داخل سایت دیوار شهر خودتون هم بزاریش که حتی ممکنه 800 تومن هم فروش بره

لینک به دیدگاه

عزیز شما قیمت پایه کارت رو ۷۰۰ بذار ، بعد قیمت فوری ۷۲۰ ، احتمالا بتونی ۶۸۰ تا ۷۰۰ بفروشی، ۸۰۰ رو فراموش کن :) واقع بین باش ، قبل از این که خبر ۱۰۵۰ تومنی کارت 780ti به گوش همه برسه. این کار رو بکن. خودم قرار باشه این کارت رو بخرم بین ۵۵۰ تا ۶۰۰ میخرم. باز خودت میدونی این یه توصیه بود.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

شما ميخواى 700-800 تومن بزارى روش 970 بگيرى 700 بده يکي ديگه بخر بزار کنارش ميشه در حد 980 البته پاور بالاى 800 ميخواد

اگه هم نميخواى اونقد هزينه کني کلا نفروش و به نظرم همين کارتت خيلي خوبه. يادش بخير قبل عيد امسال يکي داشتم 850 فروختم :)

لینک به دیدگاه

به نظرم شرایط SLIمهیا  کن  یه 770 بزار کنارش بصرفه تر میشه

لینک به دیدگاه

پوزش می خوام دوست ارجمند

مگر کارت 770 چه کم و کاستی داره که می خوای بفروشی، صرف این که قدیمی یا از رده خارج هست که نشد دلیل. ببین نیازت چی هست و آیا کارت 770 اون رو برآورده می کنه دلیلی نداره بفروشی ش.

شوربختانه توی بازار ما افت و خیز قیمتها هیچ منطقی نداره، حتی سازوکار عرضه و تقاضا که با همه ی کاستی هاش مانند یک لنگرگاه عمل می کنه اینجا بسیاری مواقع صادق نیست. گذشته از افت قیمت سری 7 الان به دلیل خربد فصلی تابستان واردکننده ها چون می خوان جنس جدید بیارن جنسهای قدیمی رو دارن با قیمتهای پایین رد می کنن و بعید می دونم کارت رو بشه بالای هفتصد فروخت. کارتهای پرطرفداری مانند 970 هم به این زودی ها ارزان شدنی نیستند. در نتیجه بدترین زمان برای ارتقاء کارت به 970 هست. اگر بدونی دقیقا چه انتظاری از رایانه ت داری مشکلات خیلی کمتر خواهند شد، اگر هم ندونی با خرج کردن بیشتر و بیشتر آسوده خیال نحواهی شد.

لینک به دیدگاه

به این لینک توجه کنید:

http://lioncomputer.ir/product/2453/GIGABYTE+GTX+770+OC+WF+3X+2GB+GDDR5/ 

این کارت با توجه به قیمت نوش باید حداقل 800 تومن فروخته بشه. MSI هم احتمالا باید شرایط مشابهی داشته باشه

لینک به دیدگاه

به این لینک توجه کنید:

http://lioncomputer.ir/product/2453/GIGABYTE+GTX+770+OC+WF+3X+2GB+GDDR5/ 

این کارت با توجه به قیمت نوش باید حداقل 800 تومن فروخته بشه. MSI هم احتمالا باید شرایط مشابهی داشته باشه

حمید جان به این لینک نگاه کن http://lioncomputer.ir/product/4487/Zotac+GTX+780+Ti+OC+3GB+GDDR5/ کارت 780ti داره ۱۰۵۰ فروخته میشه. کسی که قیمت بازار دستش باشه به هیچ وجه کارت ۷۷۰ رو ۱۲۰۰ نمیخره. این قیمت کاذبه و زیاد جدیش نگیر. مگه کسی که از دنیا بی خبر باشه بره بخره.

لینک به دیدگاه

سلام روز بخیر

یعنی واقعا راه شایسته تری نداری پولت رو خرج کنی که می خوای یک دستگاه دیگه جمع کنی؟ دست عیال یا د.خ رو بگیر برو سیاحت کن.
لینک به دیدگاه

به نظرم اگه یک 770 خوش قیمت گیرتون اومد sli کنید .

ویرایش شده توسط RISING
لینک به دیدگاه

یعنی واقعا راه شایسته تری نداری پولت رو خرج کنی که می خوای یک دستگاه دیگه جمع کنی؟ دست عیال یا د.خ رو بگیر برو سیاحت کن.

سعید خان مثل اینکه باید غم امت رو بخوری و موعظه کنی همه رو ! این  یک نوع اعتیاد به تکنولوژی هست ! بابا شاید س ، د  دارن بعضی ها اون رو که نمیشه ببرن سیاحت   :D

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان

زن که ندارم با دخترها هم میونه خوبی ندارم خسته کننده هستن  :laughing:

راستش مسافرتم علاقه ندارم زیاد :(

چی میمونه ؟ جز سیستم ارزش نداره بفروشم بمونه والا بهتر هست باز یاد ضررش نمی افتی میگی ازش استفاده کردم :laughing:   :D اما بفروشی هم ضرر کردی هم 1 سالم ازش استفاده نکردی

در مورد کارت 780 TI این کارت  محدود هست فکر نکنم تو بازار پیدا بشه مدل زوتاک با این قیمت ماه دیگه 

قیمت 770 هنوزم 800 تومن کمتر نیست برای مصرف کننده 

هروقت مدل 750TI و مدل های پایین تر زیر 400 بیان اون زمان 770 هم 600 تومن خرید فروش میشه 

لینک به دیدگاه

به نظرم اگه یک 770 خوش قیمت گیرتون اومد sli کنید .

اینم پیشنهاد خوبیه 

تشکر از شما

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان

زن که ندارم با دخترها هم میونه خوبی ندارم خسته کننده هستن :laughing:

راستش مسافرتم علاقه ندارم زیاد :(

چی میمونه ؟ جز سیستم ارزش نداره بفروشم بمونه والا بهتر هست باز یاد ضررش نمی افتی میگی ازش استفاده کردم :laughing: :D اما بفروشی هم ضرر کردی هم 1 سالم ازش استفاده نکردی

در مورد کارت 780 TI این کارت محدود هست فکر نکنم تو بازار پیدا بشه مدل زوتاک با این قیمت ماه دیگه

قیمت 770 هنوزم 800 تومن کمتر نیست برای مصرف کننده

هروقت مدل 750TI و مدل های پایین تر زیر 400 بیان اون زمان 770 هم 600 تومن خرید فروش میشه

با عرض پوزش نادر جان باید از جلد آخوند بیرون بیام و برم تو فاز روانکاوی!

شواهد نشان می ده که افسردگی داری، نترس دکتر و دارو نیاز نداری، 970 و sli 770 هم وضع رو بدتر می کنه، چون بخشی از علت ه. مسافرت و بقیه ی رو هم فعلا بی خیال.

یک کتاب عکس دار شفا بخش هست به نام شازده کوچولو، نوشته آنتوان دو سنت اگزوپری. اون رو بخون. اگر خوندی و نتیجه نداد موردت خیلی حاده و نیاز به اقدام عاجل داره. مثلا پاشی بری روژاوا.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سعید خان مثل اینکه باید غم امت رو بخوری و موعظه کنی همه رو ! این  یک نوع اعتیاد به تکنولوژی هست ! بابا شاید س ، د  دارن بعضی ها اون رو که نمیشه ببرن سیاحت   :D

با عرض پوزش نادر جان باید از جلد آخوند بیرون بیام و برم تو فاز روانکاوی!

شواهد نشان می ده که افسردگی داری، نترس دکتر و دارو نیاز نداری، 970 و sli 770 هم وضع رو بدتر می کنه، چون بخشی از علت ه. مسافرت و بقیه ی رو هم فعلا بی خیال.

یک کتاب عکس دار شفا بخش هست به نام شازده کوچولو، نوشته آنتوان دو سنت اگزوپری. اون رو بخون. اگر خوندی و نتیجه نداد موردت خیلی حاده و نیاز به اقدام عاجل داره. مثلا پاشی بری روژاوا.

درود

این بنده خدا یه سوال در مورد کارت گرافیک پرسید ببین بحث به کجاها کشید!!!  :eek:  :D

استارتر بیا این تایپیک رو ببند تا ملت حقایق!!! جدیدی از گذشته تلخت در نیاوردن  :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...