رفتن به مطلب

gtx460 3way-sli

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اول سلام

من قصد خرید 3 تا gtx460 رو دارمتا حدود دی ماهاما تو یه مقاله ای خوندم برای این که سه کارت gtx460 رو sli کنید و از قدرتش استفاده کنید حتما باید پردازنده ای قوی داشته باشید و تا 4.5gh اورش کنید تا محدودیت کمی برای کارت گرافیک ایجاد کنه.

آیا این درسته

لطفا زودتر جوابمو بدید.

لینک به دیدگاه

اول سلام

من قصد خرید 3 تا gtx460 رو دارمتا حدود دی ماهاما تو یه مقاله ای خوندم برای این که سه کارت gtx460 رو sli کنید و از قدرتش استفاده کنید حتما باید پردازنده ای قوی داشته باشید و تا 4.5gh اورش کنید تا محدودیت کمی برای کارت گرافیک ایجاد کنه.

آیا این درسته

لطفا زودتر جوابمو بدید.

می شه این طور گفت. به هر حال اگه شما حتی 1 کارت 460 داشته باشید و cpuتون رو اور کنید خیلی خیلی تاثیر داره. :-?

وقتی 3 تا کارت نصب می کنید این محدودیت بیشتر هم می شه پس توصیه می کنن که اور کنید. @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اول سلام

آیا این درسته

لطفا زودتر جوابمو بدید.

سلام:

دوست عزیز ، لطف کنید توضیح دهید که چگونه می خواهید GTX460 را به صورت سه 3 تایی SLI کنید؟

به عکسهایی که از سایت اصلی NVIDIA و سایتهای دیگر دانلود کردم ، توجه کنید.

با تشکر...

post-6927-029072900 1281906129_thumb.jpg

post-6927-038223600 1281906133_thumb.jpg

post-6927-025501000 1281906137_thumb.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با توجه به این که GTX 460 فقط یک درگاه SLI داره امکان 3WAY SLI رو نداره و حداکثر 2 کارت رو میشه SLI کرد@};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...