رفتن به مطلب

سوال درمورد پاور های گرین

Recommended Posts

سلام

دوستان توی فروم گشتم ولی جایی که توضیح کاملی درمورد پاورهای گرین داده باشه ندیدم میخواستم از کسایی که تخصص دارن بپرسم که فرق سری های مختلف در چیه؟ کدوم بهتره؟ و ویژگی این سری ها چیه؟ مثلا سری a با b. یا ab یا eu در چیه؟

میخوام اگه کسی هست که به صورت تخصصی تفاوت هارو میدونه واینکه کدوم سری واقعا بهتره منو راهنمایی کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام این مدلهایی که گفتی دیگه تولید نمیشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

خب اگر کمی بیشتر دقت کرده باشین شرکت گرین در یک عکسی تمام سریها و تفاوتهاشونو به صورت کامل بیان کرده 

خدمت شما : 

a1foslur0ytrntct9ahf.png

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم تا حدودی قضیه برام روشن شد.

ممکنه مدل oc بطور مثال650 واتش قدرتش از 700 وات zs بیشتر باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنونم تا حدودی قضیه برام روشن شد.

ممکنه مدل oc بطور مثال650 واتش قدرتش از 700 وات zs بیشتر باشه؟

ببینید شما میتونید با توجه به ستون سمت چپ اولی همه اطلاعاتتون رو به دست بیارید 

مثلا : راندمان یا بازدهی سری +oc بیشتر از سری zs هست 

یا سری +oc استاندارد پلاتینیوم دارند که این استاندارد در سری zs برنز هست 

یا توان حرارتی خازنها در سری +oc بالاتر از سری zs هست 

یا عمر سری +oc بیشتر از سری zs هست 

یا .....

یا گارانتی سری +oc بیشتر از سری zs هست 

خب با توجه به این موارد بدون شک سری +oc بهترین سری این شرکت میباشد و بازدهی و کیفیت به مراتب بهتری 

نسبت به سریهای دیگه داره 

لینک به دیدگاه

بهترین پاورهایی که گرین عرضه کرده سری oc قدیمی هستند. ساخت cwt بودند و اگر خوش شانس باشی می تونی آکش رو گیر بیاری. برای سری oc+ باید شکیبید تا بازخوردهای بیشتری ازش در بیاد.

لینک به دیدگاه

مرسی از همه کسایی که بهم مشاوره دادن حیف که نمیشه بهتون رای مثبت بدم بازم ممنونم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

شرکت cwt در بیت رقباش خیلی حرفی برای گفتن نداره اکثر کاربرا هم خیلی از محصولاتش راضی نیست با اینکه گاهی خوب عمل می کنه یکی از ایراد های اصلیش کیفیت ساختش هست که پایینه تمام خازن هاش ژاپنی نیست حتی سری rm برای corsair هم طبق نقدهاش کیفیت ساختش به نسبت کمتره بعیده برای شرکت گرین بیاد کیفیت بهتری بزنه خیلی بعیده single rail هم معمولا نمی زنه که به نظرم single بهتره

اما high power داستانش فرق داره شرکت اصلی سازنده هم sirtec هست سری های اخر این شرکت که astro gd نام دارن کیفیت ساخت خیلی بالایی دارن 9.5 از 10 کیفیت ساختشه همه ی امکانات هم دارا هست که دقیقا سری oc+ همینه از شکل جعبه کابل ها تا همه چیز خلاصه عین همین سری هست طراحی داخلیشم همینه با این فرق که بازدهیش کمی بیشتر شده. همه ی خازن هاشم ژاپنی هست من پرسیدم سری 750 تا 1200 که برای این شرکت هست تا الان خرابی نداشته

لینک به دیدگاه

شرکت cwt در بیت رقباش خیلی حرفی برای گفتن نداره اکثر کاربرا هم خیلی از محصولاتش راضی نیست با اینکه گاهی خوب عمل می کنه یکی از ایراد های اصلیش کیفیت ساختش هست که پایینه تمام خازن هاش ژاپنی نیست حتی سری rm برای corsair هم طبق نقدهاش کیفیت ساختش به نسبت کمتره بعیده برای شرکت گرین بیاد کیفیت بهتری بزنه خیلی بعیده single rail هم معمولا نمی زنه که به نظرم single بهتره

اما high power داستانش فرق داره شرکت اصلی سازنده هم sirtec هست سری های اخر این شرکت که astro gd نام دارن کیفیت ساخت خیلی بالایی دارن 9.5 از 10 کیفیت ساختشه همه ی امکانات هم دارا هست که دقیقا سری oc+ همینه از شکل جعبه کابل ها تا همه چیز خلاصه عین همین سری هست طراحی داخلیشم همینه با این فرق که بازدهیش کمی بیشتر شده. همه ی خازن هاشم ژاپنی هست من پرسیدم سری 750 تا 1200 که برای این شرکت هست تا الان خرابی نداشته

سری hx و سری hxi هم از شرکت corsair را شرکت cwt تولید کردند، آیا کیفیت این سری ها هم کم هستند؟ آیا کسی از این پاور ها ناراضی هست؟ ضمنا تک ریل هم هستند.

شرکت ها هر سفارشی که بهشون بشود را تهیه میکنند. شرکتی کیفیت خوب بخواهد خوب بهش تحویل میدهند، بد بخواهند بد تحویل می دهند.

اعتبار پاور برای شرکت و سری شرکتی است که در بازار عرضه میشود مثل سری hx corsair یا سری oc green نه برای oem ها مثل cwt.

ویرایش شده توسط Alireza999
لینک به دیدگاه

سری hx و سری hxi هم از شرکت corsair را شرکت cwt تولید کردند، آیا کیفیت این سری ها هم کم هستند؟ آیا کسی از این پاور ها ناراضی هست؟ ضمنا تک ریل هم هستند.

شرکت ها هر سفارشی که بهشون بشود را تهیه میکنند. شرکتی کیفیت خوب بخواهد خوب بهش تحویل میدهند، بد بخواهند بد تحویل می دهند.

اعتبار پاور برای شرکت و سری شرکتی است که در بازار عرضه میشود مثل سری hx corsair یا سری oc green نه برای oem ها مثل cwt.

نه کیفیت این سری ها عالی هستن سری rmi هم عالی ظاهر شده من به طور کلی گفتم بعضی ها فکر می کنن این پاورها چینی هستن اما قطعات پیشرفته کامپیوتری همگی در تایوان تولید می شن من پاور رده بالا تا حالا ندیدم شرکت بی نام چینی تولیدش کنه من حتی شنیدم می گم در قم اینا تولید می شن اصلا ایران محافظ برق هم به زور تولید می کنه حتی 1 کیبورد ساده به چین سفارش می دن به اسم اینا.

به هر حال شرکت اصلی داره عین محصولات اصلیش 5 سال به همین سفارش گرینی ها هم گارانتی می ده به همین خاطر اینا هم در گارانتی سخت گیر نیست چه بسا من بی دلیل یکی دیگه گرفتم خلاصه اینکه با مدرک حرف بزنیم الکی نگیم این بهتره اون بدتره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...