رفتن به مطلب

کیفیت پاور enermax

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من چند روز پیش برای اولین بار نام enermax به گوشم خورد میخواستم ببینم مارک خوبیه؟من میخواستم 1200 gold گرین رو درآینده (حدود عید)بخرم حالا میخوام ببینم این enermax بهتره یا نه؟

من اورکلاک انجام میدم.

با تشکر 

post-6881-010904700 1281211296_thumb.jpg

ویرایش شده توسط evil5
لینک به دیدگاه

انرمكس عاليه يكي از بهترين هاست . سه شركت رو دوست دارم

1-enermax

2-coolermaster

3-seasonic

البته antec هم پاوراش عاليه . ولي تا انرمكس باشه و كولر مستر سراغ برند هاي متفرقه نميرم @};-

لینک به دیدگاه

سلام

پاور انرمکس بخصوص همین مدل خیلی عالی مخصوص مولتی کارت و اورکلاک

پاور پر افتخاری هم هست :

کسب عنوان پاور منتخب جهان در مسابقات Overclock از MSI و GIGABYTE به ترتیب در سال های 2008 و 2009

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سلام

پاور انرمکس بخصوص همین مدل خیلی عالی مخصوص مولتی کارت و اورکلاک

پاور پر افتخاری هم هست :

کسب عنوان پاور منتخب جهان در مسابقات Overclock از MSI و GIGABYTE به ترتیب در سال های 2008 و 2009

موفق باشید .

بله پاور پر افتخاری هست و در ضمن قیمتشم واقعا افتخار آمیز بوده و قیمت تقریبا دو عدد پاور 1200 وات هست

در کیفیت هم درسته که خیلی عالیه ولی به گرد پایه Antec نمیرسه !

در 90% مسابقات اورکلاکینگ از پاور Antec TPQ 1200 OC استفاده می کنند.

به نظر من :

1-Antec

2-Enermax

3-Green

لینک به دیدگاه

بله پاور پر افتخاری هست و در ضمن قیمتشم واقعا افتخار آمیز بوده و قیمت تقریبا دو عدد پاور 1200 وات هست

در کیفیت هم درسته که خیلی عالیه ولی به گرد پایه Antec نمیرسه !

در 90% مسابقات اورکلاکینگ از پاور Antec TPQ 1200 OC استفاده می کنند.

به نظر من :

1-Antec

2-Enermax

3-Green

سلام

تا حدودی موافقم البته در کیفیت از ANTEC QUATTRO 1200W که خودم دارم ازش استفاده میکنم بهتره smile.gif

دوستمون در رابطه با کیفیت انرمکس سوال کرده بودن و من پاسخ سوالشون رو دادم .

انرمکس یکی از بهترین های دنیاست ، اگر اشتباه نکنم 9 سری پاور مختلف تولید میکنن و در حال حاظر دارای 17 پاور دارای نشان 80 پلاس گولد هستن . تنها عیبش قیمت بسیار بالاست frown.gif

ANTEC QUATTRO 1200W هم پاور پر افتخاری هست ، البته اون مدلی که در مسابقات اورکلاک استفاده میشه داری پیچ تنظیم ولتاژ هست که این پاور ما سری معمولیشه و پیچ تنظیم نداره . قبل از خرید هم دنبال اون بودم ولی پیدا نکردم ظاهرا وارد بازار ایران نشده .

در هر صورت اگر قیمت یک معیار انتخاب نباشه انرمکس پاور ویژه ای هست .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط Green Day
لینک به دیدگاه

لطفا جوابمو بدید

دادیم دیگه

بینید انرمکس یه برند بسیار بسیار مطرح جهانی هست و در سطح جهانی فعالیت میکنه . فعالیتشون بسیار گسترده هست طراحی ، تولید و توزیع رو خودشون انجام میدن و با کیفیت فوق العاده محصولاتشون رو عرضه میکنن .

این پاوری که شما انتخاب کردین هم یکی از مطرح ترین محصولاتشون هست ریویو های زیادی هم در سایت های مختلف داره .

در صورتی که گرین یه برند داخلی و شاید تنها حسنی که نسبت به انرمکس داره قیمت تقریبا مناسب و گارانتیش هست .

اگر دنبال یک پاور ویژه و نمونه هستید انرمکس گزینه خوبی هست .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط Green Day
لینک به دیدگاه

سلام

خیلی ممنون از همه.

نمیدونم چرا اینجوری شد!من پستم رو که نوشته بودم لطفا جوابمو بدید رو موقعی نوشته بودم که کسی جواب نداده بود حالا بعد از جواب چهار نفر پستم افتاده خیلی جالبه!

در کل از همه ممنون کارم راه افتاد

لینک به دیدگاه

از نظر کارایی و کیفیت بدون احتصاب میزان قیمت . 1 - انرمکس 2 - انتک

از نظر قیمت به کارایی 1- آنتک 2 - انرمکس

حرف برندهایی مثل گرین و بقیه هم نزنید . چون گرین که اصلاً به درد اورکلاک سنگین نمیخوره و در مورد قیمت به کارایی هم کولر مستر به آنتک نمیرسه .

لینک به دیدگاه

سلام

تا حدودی موافقم البته در کیفیت از ANTEC QUATTRO 1200W که خودم دارم ازش استفاده میکنم بهتره smile.gif

دوستمون در رابطه با کیفیت انرمکس سوال کرده بودن و من پاسخ سوالشون رو دادم .

انرمکس یکی از بهترین های دنیاست ، اگر اشتباه نکنم 9 سری پاور مختلف تولید میکنن و در حال حاظر دارای 17 پاور دارای نشان 80 پلاس گولد هستن . تنها عیبش قیمت بسیار بالاست frown.gif

ANTEC QUATTRO 1200W هم پاور پر افتخاری هست ، البته اون مدلی که در مسابقات اورکلاک استفاده میشه داری پیچ تنظیم ولتاژ هست که این پاور ما سری معمولیشه و پیچ تنظیم نداره . قبل از خرید هم دنبال اون بودم ولی پیدا نکردم ظاهرا وارد بازار ایران نشده .

در هر صورت اگر قیمت یک معیار انتخاب نباشه انرمکس پاور ویژه ای هست .

موفق باشید .

پس شما همین الان از آنتک 1200 استفاده می کنید ؟

چون من خودمم میخوام پاور بالای 1000 وات بگیرم ، میتونید یکم در موردش توضیح بدین برام ؟ اصلا راضی هستین ازش ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...