رفتن به مطلب

مشاوره برای گوشی دو سیم کوچک و سبک

Recommended Posts

درود

مدتهاست قصد خرید یک گوشی دو سیم دارم. شوربختانه الان گوشیهای بزرگ مد شده که نمی پسندم و از استقبالی که ازشون شده در شگفت ام. گوشی های با نمایشگر 4.5 اینچ به بالا رو اصلا نمی تونم دست بگیرم. 4 اینچی رو هم آزمودم چندان باش آسوده نیستم. ایده آلم اینه که کوچیکتر و سبکتر باشه. از دوستان سپاسگزار خواهم بود اگر آگاهی و تجربه ای در این باره دارن دریغ نکنند.

لازم نیست ولی آندرویدی باشه بهتره.

تاشو با ضخامت کم باشه اوکی هست.

کیفیت صفحه نمایش چندان مهم نیست ولی دقت لمسی پذیرفتنی و کارکرد بدون ایراد و گیر داشته باشه.

قابلبت اتصال به ابنترنت بیسیم و نصب نرم افزارهای شبکه های اجتماعی مانند تلگرام رو داشته باشه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به نظر من به غیر از گوشی لمسی باید یه گوشی دم دستی ساده داشته  باشه مثل گوشی 215 نوکیا که جدید ترین گوشی ساده هست که ساخت مایکروسافت هم هست

شارز دهی عالیه کیفیت ساختش که حرف نداره قیمتی هم نداره  با اینکه دو سیمکارت هم هست من تازه یکیشو خریدم 90 تمن

ویرایش شده توسط Bite
لینک به دیدگاه

بودجه چقدر هست :-?

تا 800 هزار. البته تا حالا برای گوشی از این ولخرجی ها نکرده ام. اما چون تاکنون گزینه ی مورد نظرم رو نیافته ام چاره ای نیست.
لینک به دیدگاه

به نظر من به غیر از گوشی لمسی باید یه گوشی دم دستی ساده داشته  باشه مثل گوشی 215 نوکیا که جدید ترین گوشی ساده هست که ساخت مایکروسافت هم هست

شارز دهی عالیه کیفیت ساختش که حرف نداره قیمتی هم نداره  با اینکه دو سیمکارت هم هست من تازه یکیشو خریدم 90 تمن

سپاس

مدتهاست سامسونگ c5212 دارم. می خوام امکاناتش بیشتر باشه از جمله شبکه های اجتماعی مانند تلگرام رو پشتیبانی کنه و امکانات اینترنتی مانند وافای و ایمیل و ... رو هم داشته باشه.

لینک به دیدگاه

از سری لومیا خوشتون میاد؟

اتفاقا توجهم رو جلب کرده و بررسیهاش رو خونده ام. منتها چون تجربه ی عملی نداشته ام و هر چی دیده ام بزرگتر از 4 اینچ بوده مردد شده ام. به علاوه نمی دونم امکانش هست که همه چیز رو با شناسه ی گوگل همگاه کرد یا نه و نیز ف.ش روش نصب می شه یا نه.
لینک به دیدگاه

درمورد قندشکن که همhideme.همhotspotوکلی چیزای دیگه داره.درمورد سایز هم اگه میخاین ۴اینچ باشه میتونین ۵۳۵یا۵۲۰بگیرین.من خودم ۱۵۲۰دارم وتا امروز کوچکترین لگی توش ندیدم.درمورد social appsهم که فقط تانگو و بیتاک رو نداره

اگه بتونین سایز ۴.۵رو تحمل کنین بهتون ۹۲۵رو پیشنهاد میکنم که واقعا زیباست و قیمت معقولی داره

ویرایش شده توسط Apolo
لینک به دیدگاه

درمورد قندشکن که همhideme.همhotspotوکلی چیزای دیگه داره.درمورد سایز هم اگه میخاین ۴اینچ باشه میتونین ۵۳۵یا۵۲۰بگیرین.من خودم ۱۵۲۰دارم وتا امروز کوچکترین لگی توش ندیدم.درمورد social appsهم که فقط تانگو و بیتاک رو نداره

سپاس، احتمالا توی نمونه های اندرویدی گزینه ی بهتری نیست و همینها رو برخواهم رسید. امکان همگام سازی (سینک) فهرست و بقیه ی چیزها رو داره؟ مثلا توی آندروید می شه شناسه ی مایکروسافت داشت، توی ویندوزفون هم می شه شناسه ی گوگل داشت و فهرست شماره ها و غیره رو باهاش همگام کرد؟
لینک به دیدگاه

بله امکان سینک کردن فراهمه

سپاس. سودمند بود.
لینک به دیدگاه

با 300 تومان galaxy ace4  گوشی بسیار عالی هست با دوربین ایداه آل

نسخه ی قدیمی ش رو گرفتم، خیلی گیر می کرد. این یکی هم مشخصات سخت افزاری ش تقریبا همون ه. ضعف آندروید این ه که خوره ی سخت افزاره.

لینک به دیدگاه

درود

به نظر بنده با این هزینه ای که شما مد نظر دارید یک گوشی رد بالا باید انتخاب کنید.

گوشی های مدلهای پایین تر با صفحه نمایش کوچک تر اکثرا مشکلاتی دارن؛

برای مثال کیفیت پایین تر صفحه نمایش؛ دوربین و پردازنده ضعیف تر‌؛ میکرو اس دی بین 80 تا 90 درصد پر بشه باعث اذیت و هنگ کردن گوشی میشه ؛ لگ زدن تو بازی ؛ آندروید پایین تر؛ ضعیف شدن چشم‌ ؛ امواج بالاتر ؛ و . . . . . . 

یک گوشی خوب انتخاب کنید تا خیالتون از همه بابت راحت بشه؛ برای مثال C3 یا C4  سونی ؛؛ DESIRE 820 چند مدل داره که گزینه های خوبی هستن ؛ 

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

درود

به نظر بنده با این هزینه ای که شما مد نظر دارید یک گوشی رد بالا باید انتخاب کنید.

گوشی های مدلهای پایین تر با صفحه نمایش کوچک تر اکثرا مشکلاتی دارن؛

برای مثال کیفیت پایین تر صفحه نمایش؛ دوربین و پردازنده ضعیف تر‌؛ میکرو اس دی بین 80 تا 90 درصد پر بشه باعث اذیت و هنگ کردن گوشی میشه ؛ لگ زدن تو بازی ؛ آندروید پایین تر؛ ضعیف شدن چشم‌ ؛ امواج بالاتر ؛ و . . . . . .

یک گوشی خوب انتخاب کنید تا خیالتون از همه بابت راحت بشه؛ برای مثال C3 یا C4 سونی ؛؛ DESIRE 820 چند مدل داره که گزینه های خوبی هستن ؛

درود

الان یک اکسپریا z دارم که توی یک سال گذشته هر بار سیمکارت انداخته م روش یک روز بیشتر نتونستم باش کار کنم. با گوشی های کوچیک آسوده ترم. من نیازی به کیفیت بالای صفحه نمایش گوشی ندارم، همین که گیر نکنه و بشه از امکانات عمومی وب و شبکه های اجتماعی استفاده کرد بسه. البته الان تولید کننده ها بیشتر به سمت گوشی های بزرگ گرایش دارند و برای گوشیهای کوچک سخت افزارهای ضعیف به کار می برند. ظاهرا لومیا استثنا هست و علی رغم رم و پردازنده ی معمولی گیر و ایراد نداره که احتمالا به یکپارچه بودن سخت افزار و نرم افزارش مربوط ه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سعید جان من ZENFONE6 دارم و 2 سیم و ... ولی صفحه نمایشش 6 اینچه ... قیمت حدود 800

ZENFONE5 با صفحه نمایش 5 اینچ و دوسیم و دوربین 8 و ...قیمت حدود 580

ZENFONE4 هم با صفحه نمایش 4 اینچ و دوسیم و دوربین 5 و ...قیمت حدود 400

از برند ایسوس که کاملا هم ازش راضیم ...

پولتو الکی خرج اپل مزخرف و اینا نکن ... سامسونگ بدردبخورش هم زیر 1 تومن نداره ...

لینک به دیدگاه

سعید جان من ZENFONE6 دارم و 2 سیم و ... ولی صفحه نمایشش 6 اینچه ... قیمت حدود 800

ZENFONE5 با صفحه نمایش 5 اینچ و دوسیم و دوربین 8 و ...قیمت حدود 580

ZENFONE4 هم با صفحه نمایش 4 اینچ و دوسیم و دوربین 5 و ...قیمت حدود 400

از برند ایسوس که کاملا هم ازش راضیم ...

پولتو الکی خرج اپل مزخرف و اینا نکن ... سامسونگ بدردبخورش هم زیر 1 تومن نداره ...

سپاس کاک مهدی

زنفون 4 رو بر خواهم رسید، باتریش ضعیفه ظاهرا که اگر بقیه ی مشخصاتش خوب باشه قابل چشمپوشی ه.

لینک به دیدگاه

اینم لینک مشخصات زن فونی که تو ایرانه http://www.asus.com/Phone/ZenFone_4_A400CXG/specifications/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...