رفتن به مطلب

آیا برای اجرای بازی gta v باید آپدیت هارو نصب کنیم یا فقط با نصب کرک رلودد همه چی حله؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان میشه یکم در این رابطه توضیح بدید؟

فقط باید چه آپدیت هایی رو نصب کنم ؟ نسخه من 61 گیگ هست میخوام با کرک رلودد اجراش کنم.

ممنون از همه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کرک ریلودد حدودا چند هفته بعد از عرضه بازی با آخرین آپدیت اون موقع اومد بیرون، اگه حجم کرکتون حدودا چهارصد پونصد مگ هستش شما فقط همون کرک رو بریزین کافیه و بازی راحت بدون ارور و افت فریم اجرا میشه براتون

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

دوست عزیز کرک ریلودد حدودا چند هفته بعد از عرضه بازی با آخرین آپدیت اون موقع اومد بیرون، اگه حجم کرکتون حدودا چهارصد پونصد مگ هستش شما فقط همون کرک رو بریزین کافیه و بازی راحت بدون ارور و افت فریم اجرا میشه براتون

میشه لطف کنید لینک کرک رو بدید.

چون کرک زیاد حجم نداره شما گفتید 400 یا 500 مگ حجمشه جریانش چیه؟

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

میشه لطف کنید لینک کرک رو بدید.

چون کرک زیاد حجم نداره شما گفتید 400 یا 500 مگ حجمشه جریانش چیه؟

والا همه سایتایی که میشناختم حذف کردن کرک رو حالا شما با کرک خودتون اجرا کنید اگر مشکل نداشت که هیچ داشت اینو دانلود کنید.

http://coffeegame.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-reloaded-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-gta-v/

لینک به دیدگاه

من هم کرک رو جدا ريختم هم کرکو اپديت رو با هم ريختم بعد از يه ربع افت فرم ميشه و لگ. اون لگ هم هم مربوط به رم نميشه فکر کنم. بدون اپديت فکر کنم لگ نميشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...