رفتن به مطلب

فروش یک عدد کارت گرافیک و یک عدد مادربرد(مزایده)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان.

من قصد دارم یک عدد مادربرد و یک عدد کارت گرافیک رو با قیمت پایه 150 هزار تومن بفروشم.(هر کی بیشتر بگه)

MAINBOARD:ASUS M2N-X (با ضمانت آسمان رایانه که البته چها ماه پیش به اتمام رسیده است)

VGA:GIGA GEFORCE 9400GT 1GIG (با ضمانت آواژنگ که تا فوریه ی 2012 وقت دارد)

البته امیدوارم که نگید قیمت بالاست.چون همین طور که می بینید کارت گرافی حدود دوسال دیگه گارانتی داره ؛ ساخت تایوان می باشد(از این چینی های آشغال نیست که یه حرف راست می نویسن صد تا دروغ)و خلاصه اگه به پولش نیاز نداشتم نمی فروختمش.

این قطعات در تاریخ 8/1/88 برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفته اند.

(در ضمن تا مشتری برای هردو گیرم نیاد هیچ کدوم رو تکی نمی فروشم)

MER30

لینک به دیدگاه

اگه 70 مشتری پیدا کردید ردش کنید بره

چون واقعا کمتر از 70 میرزه

البته شما فروشنده اید و خودتون کیفیت جنس را بهتر میدونید@};-

اما اینا اگرم ژاپنی بود بیشتر از 70 قیمتش نبود@};-

لینک به دیدگاه

سلام.

داداش کارت گرافیک شما نووش 65000 هست که الان که دسته دومه و چیزی از گارانتیش نمونده 30 تا 35 می ارزه

مادربوردتون هم نووش 60 تا 70 باید باشه (تازه اگه باشه ) که اصلا گارانتی نداره و 35 تا 40 میشه خرید.

در کل رو هم 60 تا 70 خریدارم@};-

ویرایش شده توسط juuuuuuuuuuuuuuuuuuust
لینک به دیدگاه

اگه 70 مشتری پیدا کردید ردش کنید بره

چون واقعا کمتر از 70 میرزه

البته شما فروشنده اید و خودتون کیفیت جنس را بهتر میدونید@};-

اما اینا اگرم ژاپنی بود بیشتر از 70 قیمتش نبود@};-

دوست عزیز باور کن این قیمت بالا نیست.من همراه این کارت و یه CPU AMD 5000 که جزو ضعیفترین سی پی یوهاست ؛ بازی GTA IV رو روی رزولوشن 1280X1024 و با تنظیمات گرافیکی HIGH بازی کردم ؛ ASSASSINS CREED2 رو روی آخرین تنظیمات و رزولوشن 1280x1024 تمام کردم؛Sniper Ghost Warrior رو روی بالاترین تنظمات گرافیکی به پایان رساندم ؛ MODERN WARFAR 2 رو روی آخرین تنظیمات اجرا کردم و آخ نگفت ؛ CRISYS WARHEAD رو روی آخرین تنظیمات تموم کردم ؛ SABOTURE رو به همین شکل ؛ الان هم دارم DIRT 2 رو روی آخرین تنظیمات بازی می کنم(می بینید که اینا بازی هایی هستند که بعضی از کارت های قدرتمند از پسشون بر نیومدند و این کارت دقیقا اندازه یه 9800gt داره کار میکنه).

این کارت فراتر از یک 9400GT است.باور کنید قیمت مناسب است.شما توی تصورتون اون کارت های چینی است که منم قبول دارم که افتضاح هستند ؛ ولی این کارت یه چیز دیگه است.

اگه خریدار هستی ما در خدمتیم

mohammad13.blogfaid@yahoo.com

لینک به دیدگاه

سلام.

داداش کارت گرافیک شما نووش 65000 هست که الان که دسته دومه و چیزی از گارانتیش نمونده 30 تا 35 می ارزه

مادربوردتون هم نووش 60 تا 70 باید باشه (تازه اگه باشه ) که اصلا گارانتی نداره و 35 تا 40 میشه خرید.

دوست عزیز ؛ اگه خریدار نیستی بیخود تو سر جنس می زنی چرا؟اونی که شما میگی 65000 تومن کارت 9400 چینی هست.اگه تایوانیش رو 130 تومن هم پیدا کنی من 10تاش رو دو برابر قیمت ازت می خرم.بعدش هم،این کارت سه سال گارانتی داشته که دو ساالش مونده ؛ یعنی چی چیزی از گارانتیش نمونده؟

بعدش هم کی میگه جنس دسته دوم حتما نصف قیمت هست؟شما به یک سال میگید دسته دوم و به بیست سال هم میگید دسته دوم و هر دوش رو نصف قیمت می خرید؟این کارت برای شما قد یه 9800gt کار میکنه

باور کن این قیمت بالا نیست.من همراه این کارت و یه CPU AMD 5000 که جزو ضعیفترین سی پی یوهاست ؛ بازی GTA IV رو روی رزولوشن 1280X1024 و با تنظیمات گرافیکی HIGH بازی کردم ؛ ASSASSINS CREED2 رو روی آخرین تنظیمات و رزولوشن 1280x1024 تمام کردم؛Sniper Ghost Warrior رو روی بالاترین تنظمات گرافیکی به پایان رساندم ؛ MODERN WARFAR 2 رو روی آخرین تنظیمات اجرا کردم و آخ نگفت ؛ CRISYS WARHEAD رو روی آخرین تنظیمات تموم کردم ؛ SABOTURE رو به همین شکل ؛ الان هم دارم DIRT 2 رو روی آخرین تنظیمات بازی می کنم(می بینید که اینا بازی هایی هستند که بعضی از کارت های قدرتمند از پسشون بر نیومدند).

این کارت فراتر از یک 9400GT است.باور کنید قیمت مناسب است.شما توی تصورتون اون کارت های چینی است که منم قبول دارم که افتضاح هستند ؛ ولی این کارت یه چیز دیگه است.

اگه خریدار هستی ما در خدمتیم

mohammad13.blogfaid@yahoo.com

لینک به دیدگاه

ببخشید دوست عزیز میخواد چین باشه یا آمریکا چه فرقی داره !؟ جفتش یکیه !کارتی که نوش تو بازار 65.000ه حدودا می خوای بالاتر از قیمت نوش اونم دست دوم بفروشی !!؟ گذاشتی سر کار !؟

لطفا دوستانه چانه زنی کنید

@};-

ویرایش شده توسط امیر موسر
لینک به دیدگاه

واقعا ادم یه چیزایی می بینه شاخ درمیاره

عزیز جان دوباره کارتتون رو بررسی کنید . کارتهای گیگابایت پی سی بی شون ماله تایوان هست و در چین مونتاژ میشه

گیرم این کارت در توکیو ژاپن مونتاژ بشه مهم جی پی یو کارت هست که 9400 هست.

من نمیدونم واقع از روی بی اطلاعی اینطور صحبت می کنن یا از روی بازار گرمی

در ضمن این رزولوشنی که شما می فرمایید چیز عجیب غریبی نیست ما با کارت 8600 جی تی هم همه بازی ها رو در این رزولوشن اجرا می کنیم.

همونطور که دوستان هم گفتن هر دو قطعات برای مصرف کننده بیشتر از 70 تا 75 ارزش نداره و در بازار حتی بسیار پایین تر از این قیمت دوستان برمیدارن.

لینک به دیدگاه

با تشكر از تمام بر و بچه هاي ليون ؛ ديروز قطعات رو 135 هزار تومان فروختم.

يه ضرب المثل قديمي ميگه((قدر زر زرگر شناسد....))

به هر حال از نظرات همگي ممنون

لطفا قفل شود

لینک به دیدگاه

دوست گلم اگر 9400 ساخت ژاپن ( که اینطور نیستش ) قویتر از 9800 باشه خوب دیگه کسی 9800 نمیخره . لطفا منطقی باشید من به قیمت کالاتون کاری ندارم تفاوت یک کالا با یک مدل و سایر برندها نهایتا بین 2 تا 5 درصد تفاوت داشته باشن مثلا 9400 بایوستار با گیگا زیاد تفاوت نداره این تو ایرانه که تفاوت قیمتشون زیاده چون کالا جا افتاده .

لینک به دیدگاه

لطفا قفل شود

مانم باور کردیم فروختی Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

لطفا قفل شود

فقط اگه میشه لظف کنید بگید به کی فروخنید

چون منم یه x300 ati دارم که آلمانی اصله و اگه از خود کارخونه ati واسه من نساخته باشن دیگه 100 % ساخت فنلانده

ببین چند میخره تا بهت بدمش.مرسی

لینک به دیدگاه

لطفا قفل شود

چیزی جز این به ذهنم نمیرسه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا دوستانه چانه زنی کنید

ممنون که دید بازی دارید

خیلی سایت ها هستند که اجازه نمیدن چونه بزنی تا چیزی مینویسی میگن اخلال در تا یپیک و بعدش حذف پست

اسم نمیبرم ولی همه میدونند

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان.

من قصد دارم یک عدد مادربرد و یک عدد کارت گرافیک رو با قیمت پایه 150 هزار تومن بفروشم.(هر کی بیشتر بگه)

MAINBOARD:ASUS M2N-X (با ضمانت آسمان رایانه که البته چها ماه پیش به اتمام رسیده است)

VGA:GIGA GEFORCE 9400GT 1GIG (با ضمانت آواژنگ که تا فوریه ی 2012 وقت دارد)

البته امیدوارم که نگید قیمت بالاست.چون همین طور که می بینید کارت گرافی حدود دوسال دیگه گارانتی داره ؛ ساخت تایوان می باشد(از این چینی های آشغال نیست که یه حرف راست می نویسن صد تا دروغ)و خلاصه اگه به پولش نیاز نداشتم نمی فروختمش.

این قطعات در تاریخ 8/1/88 برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفته اند.

(در ضمن تا مشتری برای هردو گیرم نیاد هیچ کدوم رو تکی نمی فروشم)

MER30

دوست عزیز میدونی این قطعات توی بازار چقدر معامله میشه ؟نکنه از بازار خبر نداری؟ آیا میدونی که کارتهای گیگا بایت قویتر از بقیه هستند و گرانتر ؟ البته یک مشکل وجود داره گرافیکهای گیگا خراب که بشه تعمیرش خییییلی سخته طوری که بیخیال میشه از تعمیر.

در مورد مادربورد هم بگم که باید مادربورد به همرا پردازنده باشه تنهاییی خیلی سخته فروشش .

اینایی که گفتم مد نظر داشته باش.

ویرایش شده توسط master system
لینک به دیدگاه

سلام.

تــــــــــــــــــــــــــــشـــــــــــــــــــــــــــــکر

لینک به دیدگاه

دوست گلم اگر 9400 ساخت ژاپن ( که اینطور نیستش ) قویتر از 9800 باشه خوب دیگه کسی 9800 نمیخره . لطفا منطقی باشید من به قیمت کالاتون کاری ندارم تفاوت یک کالا با یک مدل و سایر برندها نهایتا بین 2 تا 5 درصد تفاوت داشته باشن مثلا 9400 بایوستار با گیگا زیاد تفاوت نداره این تو ایرانه که تفاوت قیمتشون زیاده چون کالا جا افتاده .

آقای حسینی عزیز این قیمت ها رو فکر نمیکنید از 2 برابر هم بالاتر گفتن این آقا؟؟؟

کسی نیست به این آقا بگه قیمت بروز اینها رو؟؟؟البته اگه موجود باشه .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان فروشنده اعلام کرده جنسشو فروخته و ادامه این بحث ها تسلسل باطل هست و بیهوده،تاپیک بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...