رفتن به مطلب

راهنمایی کنید : کدام بازی های آنلاین FPS سرور داخلی دارن؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان قصد خرید سری کالاف دیوتی و تایتان فال و بتلفید رو دارم تا وقت بگذره شاید بمیرم.

کسی اصلاع داره در حال حاضر سرور برای کدوم بازی آنلاین در ایران وجود داره چون پینگ بالای 100 به کار بازی آنلاین FPS نمیخوره.

با تشکر از وقت شما. @};-

لینک به دیدگاه

cod داره و بقیه ندارن

به نظر من بتل 4 رو بگیر با یه کاهش پینگ برو حال کن...

csgo هم سرور ایرانی داره

لینک به دیدگاه

کالاف استیم داره؟ منظورم نسخه های قانونی هست.

اکانت های کاهش پینگ رو امتحان کردم اصلا کیفیت ندارن.

لینک به دیدگاه

cod فقط تا شماره ی 4و فکر کنم world at war بود که server browser داشت بقیشون یا p2p بودن یا اگرم سرور داشتن طوری نبوده که مثل نسخه  های قبلی هرکی بتونه سرور بخره ......

titanfall هم بازی از طریق matchmaking هست که یعنی مثل همون cod میشه ...(یعنی بازی server browser نداره که سرور انتخاب کنی مثل بتلفلد).....

بتلفیلد هم که سرور ایرانی نداره کلا به جز نسخه ی کرکی که اونم پر از چیتره....

میمونه csgo که یه خط در میون سرور ایرانی شاید باشه شاید نباشه  داستانشم اینجوریه که وقت و بی وقت به سرورای داخل attack میدن (dos و ddos و این حرفا) و سرورا داون میشه.....

برای کاهش پینگ هم از یه سایت هست خواستی بگو بهت آدرس بدم بچه ها می گیرن خوبه سرویسش فقط پینگت با داخل باید خوب باشه....

برای امتحان کردن وضعیت پنگت هم میتونی بری origin اکانت جدید که می سازی میتونی به اندازه ی یه هفته bf4 رو رایگان بازی کنی میتونی وضعت نتم آمارشو در بیار....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

cod فقط تا شماره ی 4و فکر کنم world at war بود که server browser داشت بقیشون یا p2p بودن یا اگرم سرور داشتن طوری نبوده که مثل نسخه  های قبلی هرکی بتونه سرور بخره ......

titanfall هم بازی از طریق matchmaking هست که عنی مثل همون cod میشه ...(یعنی بازی server browser نداره که سرور انتخاب کنی مثل بتلفلد).....

بتلفیلد هم که سرور ایرانی نداره کلا به جز نسخه ی کرکی که اونم پر از چیتره....

میمونه csgo که یه خط در میون سرور ایرانی شاید باشه شاید نباشه  داستانشم اینجوریه که وقت و بی وقت به سرورای داخل attack میدن (dos و ddos و این حرفا) و سرورا داون میشه.....

برای کاهش پینگ هم از یه سایت هست خواستی بگو بهت آدرس بدم بچه ها می گیرن خوبه سرویسش فقط پینگت با داخل باید خوب باشه....

برای امتحان کردن وضعیت پنگت هم میتونی بری origin اکانت جدید که می سازی میتونی به اندازه ی یه هفته bf4 رو رایگان بازی کنی میتونی وضعت نتم آمارشو در بیار....

کالاف مدرن 3 که بازی کردم قبلا حتی سرور هم خریدم یک ماه برای خودم . منظورتون از سرور بروزر نمیدونم.

میشه بازی کرد یا نه همین رو میخام بدونم.

پینگ با داخل خوب هست ولی پورت های اکثر شبکه شخصی انتقال داده ها محدود شده پس عملا باید یک اینترنت گردن کلفت وایر لس داشته باشی ( که البته خودش پینگش با اروپا خوبه) در این صورت قطعی و تایم اون و پکیج لاست نداری.

البته من در مورد بازی 7/24 صحبت میکنم نه 1 ساعت در روز 18 ساعت در روز.

شما اگر جایی میشناسی معرفی کن. باور کن نشستم فقط دوتا 2 بازی میکنم..

لینک به دیدگاه

کالاف مدرن 3 که بازی کردم قبلا حتی سرور هم خریدم یک ماه برای خودم . منظورتون از سرور بروزر نمیدونم.

میشه بازی کرد یا نه همین رو میخام بدونم.

پینگ با داخل خوب هست ولی پورت های اکثر شبکه شخصی انتقال داده ها محدود شده پس عملا باید یک اینترنت گردن کلفت وایر لس داشته باشی ( که البته خودش پینگش با اروپا خوبه) در این صورت قطعی و تایم اون و پکیج لاست نداری.

البته من در مورد بازی 7/24 صحبت میکنم نه 1 ساعت در روز 18 ساعت در روز.

شما اگر جایی میشناسی معرفی کن. باور کن نشستم فقط دوتا 2 بازی میکنم..

آره mw3 رو یادم رفت که server browser داره .... که البته الان دیگه چیتر از سر و روش می ریزه....

مدلی که server browser داره یعنی مثل همون mw3 مدل matchmaking یعنی مثل dota 2 .....

از کی تا حالا پینگ اینتر نت وایرلس بهتر از adsl هست؟؟؟؟ 

فعلا هیچ بازی ای مشکل پورت نداره قدیم برای یه مدت bf3 و bf4 به مشکل خورده بود که اونم ردیف شد .....

من خودم با کاهش پینگ پینگم تو سرورای ru بتل تا 60-50 هم کم میشه سرورای اروپا هم 120-100 نتم هم نا محدود مخابراته ..... تا همین چند وقت پیشم hardcore بتل میزدمیم مشکلی ندارم من....

سایت کاهش پینگ هم pm می کنم....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

چجوری با پینگ 100 مشکل داری شما؟

با پینگ بالای 200 هم غالباً بدون مشکل میشه بازی کرد که

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...