رفتن به مطلب

ازدواج انسان با روبات

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

گروهی از متخصصان هوش مصنوعی از امکان طراحی و ساخت روبات‌هایی که امکان ازدواج با آنها وجود دارد خبر دادند. :rolleyes::rolleyes::D

ensanrobot.jpg

دیوید لوی» از محققان برجسته هوش مصنوعی در دانشگاه ماستریخ هلند گفت: این پیش‌بینی دور از ذهن نیست که تا سال 2050 در ایالت ماساچوست آمریکا ازدواج با روبات‌ها قانونی اعلام شود. این محقق اخیرا مدرک دکتری خود را بر روی موضوع روابط انسان و روبات اخذ کرده است. دیوید لوی افزود: طی سال‌های گذشته تمایل فراگیری شکل گرفته مبنی بر آنکه روبات‌ها بیش از گذشته با ظاهری مشابه انسان‌ها طراحی و ساخته شوند. همچنین این تمایل نیز شدت یافته است که ارتباط میان دنیای روبات‌ها و انسان‌ها بیش از گذشته شود. براساس پیش بینی این محقق، در آینده روبات‌ها انسانی‌تر خواهند شد و دارای شخصیتی خواهند شد که انسان‌ها مجذوب آنها شده و به آنها علاقه‌مند می‌شوند و حتی ممکن است با آنها ازدواج کنند. بر اساس گزارش لایو ساینس، این درحالی است که سال گذشته هنریک کریستین موسس شبکه تحقیقات روباتیک اروپا پیش‌بینی کرده بود مردم تا 5 سال آینده بتوانند روابط نزدیک‌تری با روبات‌ها داشته باشند و دیوید لوی نیز این پیش‌بینی را محتمل دانسته است.

لینک به دیدگاه

چقدر جالب ميشه ... :rolleyes::rolleyes:

اينجوري من يك همسري سفارش ميدم كه نگو، حتما گرافيك بالاشو سفارش ميدم :D :cool:

لینک به دیدگاه

چقدر جالب ميشه ... :rolleyes::D

اينجوري من يك همسري سفارش ميدم كه نگو، حتما گرافيك بالاشو سفارش ميدم :D :rolleyes:

درود

بله واقعا جالب هست.اما من یک فکر بهترم برای شما دارم.هر وقت بینتون بحث ودعوا پیش اومد باطری سیموسشو در بیارید تا اگر این اطلاعات اونجا ذخیره میشه کامل پاک بشه.:cool::D:D و بعدش انگار که بحثی در کار نیوده و اگرم توی حافظه موقتش{رم} ذخیره شده و در حال کار از منبع تغذیه جداش کنید و دفعه بعد که روشن میکنید دیگه اثری از خاطرات بحثتون نیست.اما اگر هارد داشته باشه اونوقت کارتون یکم سخت میشه و اونوقت یکی از گزینه های خوبتون اف دیسک هست.:D

یک موضوع دیگه.دیگه دردسر هزینه های سنگین عروسی و مهریه هم ندارید:D

سعی کنید جوری سفارش بدید که متریال ساختش از فلز نباشه وگرنه ممکنه توی دعوا..........:D

موفق باشید

لینک به دیدگاه

جالبه دقیقا همین همچین سوالی رو سر درس برنامه نویسی تو دانشگاه از ما پرسیدن که چند نفر هم حاضر شدن که ا روبات ازدواج کنند

یی از دلایلشون هم این بود که میگفتند حداقل دیگه با آدم کل کل و سر به سر ما نمیذاره.

جالب بود ممنون

لینک به دیدگاه

• 7 سال بعد...

2050 زوده برای این کارها  

من توی یک مقاله میخوندم  که پزشک جراح مغز نوشته بود که در سال 2115 یعنی دقیقا 100 سال دیگه ما قادر هستیم سر یک انسان بیمار رو با یک سر اسنان سالم تعویض کنیم و همه دیتا های زندیگی خصوصی اون فرد رو به سر سالم منتقل کنیم 

من که دوست ندارم این دنیاهای جدیدی رو که علم باز میکنه ببینم و زودتر و پاک تر یا همون ارگانیک از این دنیا برم خیلی بهتره 

لینک به دیدگاه

این از اون تاپیک هایی هست که با گذر زمان هیچ وقت کهنه نمیشه. شما 10 سال دیگه هم اینو آپ کنی بازهم جذاب و جدید خواهد بود.

با اومدن پرینترهای سه بعدی و تولید اعضای مصنوعی بدن انسان یه همیچین جریانی نمیتونه خیلی دیر اتفاق بیافته.

لینک به دیدگاه

از نظر جنسی میخاد چیکار کنه ؟ چیز آهنی و....... =))

یه بچه روبات خشگل بدنیا میارن :D

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

بله منم این مطلبو خونده بودم. کم کم داره هوش مصنوعی و خبره بودن روبات ها بیشتر میشه به طوری که بتونن خودشون تصمیم بگیرن

دوستان اگهراجب خانه هوشمندم مطلب دارید ممنون می شم به اشتراک بذارید

لینک به دیدگاه

حتما این فیلم رو دانلود کنید و ببینید. خیلی فیلم جالبیه داستانش در مورد روباتی هست که توانایی اندیشیدن و احساس کردن و.. را دارد.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43411&hl=

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

حتما این فیلم رو دانلود کنید و ببینید. خیلی فیلم جالبیه داستانش در مورد روباتی هست که توانایی اندیشیدن و احساس کردن و.. را دارد.

خیلی باحالی پسر  =))  =))  =))

من هنوز تو فکر اینم چطور تاپیک هشت سال پیش رو آوردی بالا!

فک کنم جناب خسروی اینو ببینن کلی از خاطراتشون تازه شه! :D  :D

لینک به دیدگاه

تو فیلم HERطرف با صدای سیستم عاملش ارضا میشد

برای اون رباط هم راه زیاد هست یه خورده فکر کنید :D

همیشه شعارم این بوده هر تکنولوژی قابل قبول نیست

لینک به دیدگاه

تو فیلم HERطرف با صدای سیستم عاملش ارضا میشد

برای اون رباط هم راه زیاد هست یه خورده فکر کنید :D

همیشه شعارم این بوده هر تکنولوژی قابل قبول نیست

خیلی باحالی پسر  =))  =))  =))

من هنوز تو فکر اینم چطور تاپیک هشت سال پیش رو آوردی بالا!

فک کنم جناب خسروی اینو ببینن کلی از خاطراتشون تازه شه! :D  :D

ولی هیچ وقت نخواهد تونست جای انسا ن رو بکیره ;)

لینک به دیدگاه

یعنی چه؟

ما این چیزارو فقط توی فیلما میبینیم حالا داره به حقیقت میپیونده :wacko:

شاید اون زمان سوپرمن ، بتمن، مرد عنکبوتی رو هم بسازن توش شکی نیست.

لینک به دیدگاه

یعنی چه؟

ما این چیزارو فقط توی فیلما میبینیم حالا داره به حقیقت میپیونده :wacko:

شاید اون زمان سوپرمن ، بتمن، مرد عنکبوتی رو هم بسازن توش شکی نیست.

اگه فکر میکنی فیلم و بازی فقط سرگرمی هست سخت در اشتباهی

کتاب مصور امپراطوری هالیوود رو بخون

همشون از دم یهودی هستند اومدن مخ تیلید کنند :)

لینک به دیدگاه

داداش دمت گرم خدایی کلی خندیدم و کیف کردم که چجوری این تاپیک عمر نوحی رو کشوندی بالاااا :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  =))  =))  =))  =))  =))  @};-  @};-  @};-

این تاپیک هیچ وقت کهنه نمیشه. حتی اگه بعدا بچه یدونه از این انسان رباتها بیاد این تاپیکو دوباره بیاره بالا خودش کف میکنه.

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  =))  =))  =))  =))  =))  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از نظر جنسی میخاد چیکار کنه ؟ چیز آهنی و....... =))

زشته بابا بچه اینا میاد میره

فیلم her رو ببینید در همین مورده یکی از 3 فیلم برتری هست که تو عمرم دیدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...