رفتن به مطلب

||| فروش کارت گرافیک فوق العاده قوی Geforce Asus 980 Strix DC 2 OC 4 GIG مشابه نو |||

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و درود؛
فروشنده یک عدد کارت گرافیک ASUS 980 Strix هستم که جزو کارت گرافیک های High End محسوب میشه و میتونید به راحتی در موردش اطلاعات کسب کنید ، تنها کارتی که در سایت معتبر Techpowerup نمره 10/10 رو دریافت کرده .
حدود پنج ماه و نیم باهاش کار کردم و به دلیل مشغله زیاد ، ازش اصلا کار گرفته نشده ، کارت دارای گارانتی سازگار که معتبرترین گارانتی هست و تا تاریخ 29/4/2017 میباشد.
حتی برچسب روی کارت هم نخورده که نشون میده واقعا با آکبند فرقی نداره .
با این تفاسیر قیمت رو پیشنهادی میذارم ، اما به عنوان اینکه از حدی پایین تر گفته نشه قیمت بازارش منهای 20% ... که واقعا منصفانه هست با توجه به شرایط کارت . تمام متعلقات هم همراشه .
دلیل فروش هم خرید 980 ti هست .
(
سریال نامبر از داخل عکس ها خط خورده به دلیل یه سری سوءاستفاده ها)
 با سلام و درود؛
فروشنده یک عدد کارت گرافیک ASUS 980 Strix هستم که جزو کارت گرافیک های High End محسوب میشه و میتونید به راحتی در موردش اطلاعات کسب کنید ، تنها کارتی که در سایت معتبر Techpowerup نمره 10/10 رو دریافت کرده .
حدود پنج ماه و نیم باهاش کار کردم و به دلیل مشغله زیاد ، ازش اصلا کار گرفته نشده ، کارت دارای گارانتی سازگار که معتبرترین گارانتی هست و تا تاریخ 29/4/2017 میباشد.
حتی برچسب روی کارت هم نخورده که نشون میده واقعا با آکبند فرقی نداره .
با این تفاسیر قیمت رو پیشنهادی میذارم ، اما به عنوان اینکه از حدی پایین تر گفته نشه قیمت بازارش منهای 20% ... که واقعا منصفانه هست با توجه به شرایط کارت . تمام متعلقات هم همراشه .
دلیل فروش هم خرید 980 ti هست .
)
سریال نامبر از داخل عکس ها خط خورده به دلیل یه سری سوءاستفاده ها(

فروخته شد

ویرایش شده توسط asmanabiali
لینک به دیدگاه

گفتن که ۲۰ درصد زیر قیمت آکبند

شما ببین چنده الان کارت تو بازار منهای بیست درصد کنید قیمت دستتون میاد

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

قیمت رو 1850 میذارم ، ^_^  ، برای مشتری عزیز هم هزینه ارسال به عنوان تخفیف .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...