رفتن به مطلب

20 کیلو برنج در صندوق کمک به هم لیون

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان گلم

امروز شرکت گرین زحمت کشیدن و برای ماه مبارک رمضان برای نماینده هاشون یه سری کالا ارسال کردن که ازشون تشکر میکنیم .

ما هم تصمیم گرفتیم که این کالا رو در صندوق کمک به هم قرار بدیم .

لطفا اگر خانواده واقعا نیازمندی رو میشناسید که در نزدیکی شما هستن برای بنده پیغام خصوصی کنید تا با هزینه خودم در هر نقطه از کشور هستن این برنج رو براشون ارسال کنم .

لطفا کاربران قدیمی یه خانواده نیازمند رو معرفی کنن .

با تشکر از شما دوستان

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گلم

دوستان خوبم یکی از عزیزان زحمت کشیدن و یه نفر رو در شیراز معرفی کردن و ممنونم از ایشون ولی.... یادتون باشه که در اینجور مواقع شما اگر بتونید کسانیرو معرفی کنید در یک امر خیر شرکت کردید پس خجالت رو بگذارید کنار . من خییلی خجالت زده هستم که واقعا نمیتونم بیشتر از این کمک کنم ولی تمام سعیمون رو میکنیم که از سود شرکت مقادیری رو برای این صندوق قرار بدیم . واقعا بعضی وقتها ارزو میکنم که خیلی از این دنیای بزرگ مال من بود تا به این عزیزانی که مشکل واقعی دارن کمکشون میکردم ولی هر چی خدا بخواد . @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام بر اقا حسینی

من برای بار اوله که این تاپیک رو می ببینم.

انشالله که خدا شما و خانواده محترمتون رو اجر کثیر عنایت کنه و به پاس این حس خوب در بهشت محشورتون کنه .

انشالله این رویه در کل کشور ادامه پیدا کنه ،تا بلکه ماها بیشتر به هم دیگر فکر کنیم ،تا بلکه از این طریق از شر نکبت های که گریبان گیرمون شده رهایبی یابیم .

باتشکر از شما و هر کس دیگه که مثل شما فکر می کند 8-}

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

آقای حسینی همیشه گفتم بازم میگم , شما یکی از افرادی هستید که همیشه تو اینجور کارها پیشقدم بودید و میدونم و مطمئنم که جواب این خوبی هاتون رو یه روزی , از یه جایی که اصلا فکرشو هم نمی کنید خواهید گرفت .

امیدوارم به تمام خواسته هاتون تو زندگی برسید . یا حق

لینک به دیدگاه

آقای حسینی همیشه گفتم بازم میگم , شما یکی از افرادی هستید که همیشه تو اینجور کارها پیشقدم بودید و میدونم و مطمئنم که جواب این خوبی هاتون رو یه روزی , از یه جایی که اصلا فکرشو هم نمی کنید خواهید گرفت .

امیدوارم به تمام خواسته هاتون تو زندگی برسید . یا حق

ممنونم عزیز من کاری نکردم

در ضمن همه ماها یه وظیفه ای داریم و اگر انجام ندیم باید سر زنش بشیم و اگر انجام دادیم که وظیفمونه 8-}

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...