رفتن به مطلب

کیس X3 گرین

Recommended Posts

سلام

دوستان عزيز ميشه يه فن سي پي يرو خوب معرفي كنيد كه بر پايه سوكت 1366 باشه و تو كيس X3 هم جا بشه . البته مدل تاور شركت گرين و يك سري مدل هاي ديگه هم هستند كه وقتي نصب بشند ميليمتري با فن كاور بغل قرا ميگيرند و عملا ديگه فن بغل كاراييش رو از دست ميده . نمخواهم فن بغل رو هم درآرم . اگه يه چيزي باشه كه فاصلش با فن بغل در كيس زياد باشه تا اون فن هم كارايي خودشو از دست نداه ، ممنون ميشم . البته سيستم زياد اوركلاك نميشه بخاطر همين فن خيلي قوي نميخواهم كه قيمتش هم خيلي بالا باشه فقط يك چيزي باشه سر و صدا نداشته باشه .

ممنون

ظاهرا شرکت گيرين مي خواهد يه فن بياره واسه همين کيس که خوب ظاهرا براي سال آينده يا عيد امسال وعده داره بهتره پيگير بشيد خبر موثق ترش هست

لینک به دیدگاه

دوستمون درست میگن

شرکت گرین قراره بعد از عید فن tuniq propeller 120 را وارد ایران کنه و چون ورودی هوای این فن عمود بر مادربرد است مخصوص کیس هایی هست که فن دمنده بزرگ در کاور بغل خود دارند مثل x3

best-cpu-cooler-propeller-4.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

یه مشکلی در کیس x3 دارم اون هم اینکه اون مدار تنظیم فن رو تنها به فن درب کیس متصل کردم و با اون ولوم جلوی کیس دور فن رو روی کم گذاشتم

الان سیستم در حال یه عملیات سنگین هست و خوب cpu هم در حالت لود بالا هست و بالطبع دورفن cpu هم بالا رفته است

مین بورد گیگابایت هست و با نرم افزار Easy Tune اخرین ورژن دارم دور فن رو چک می کنم

مشکل اینجاست که وقتی ولوم جلوی کیس رو زیاد می کنم و دور فن بغل کیس که بزرگترین فن این کیس هست بالا می ره

اتوماتیک وار دور فن cpu هم خیلی بالا می ره و وقتی دور فن بغل کیس (فن بزرگ) رو کم می کنم دور فن cpu هم اتوماتیک وار پایین می یاد

موندم چرا اینطوری می شه

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

یه مشکلی در کیس x3 دارم اون هم اینکه اون مدار تنظیم فن رو تنها به فن درب کیس متصل کردم و با اون ولوم جلوی کیس دور فن رو روی کم گذاشتم

الان سیستم در حال یه عملیات سنگین هست و خوب cpu هم در حالت لود بالا هست و بالطبع دورفن cpu هم بالا رفته است

مین بورد گیگابایت هست و با نرم افزار Easy Tune اخرین ورژن دارم دور فن رو چک می کنم

مشکل اینجاست که وقتی ولوم جلوی کیس رو زیاد می کنم و دور فن بغل کیس که بزرگترین فن این کیس هست بالا می ره

اتوماتیک وار دور فن cpu هم خیلی بالا می ره و وقتی دور فن بغل کیس (فن بزرگ) رو کم می کنم دور فن cpu هم اتوماتیک وار پایین می یاد

موندم چرا اینطوری می شه

فکر می کنم این مشکل رو مهندس عمرانی باید پاسخ بدهند چون بد جور داره اذیت می کنه

کسی نمی دونه مشکل چیه؟

وقتی فن درب کیس x3 رو زیاد می زنم هم دما و هم دور فن cup خیلی زیاد می شه عجیب نیست؟

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

عجیبه در کیس من اینطوری هست

نکته دیگه اینکه فکر می کنم وقتی دور فن درب کیس بالا می ره مزاحم دور فن cup می شه و باد مزاحم جریان فن کیس هست و در نتیجه باعث بالا رفتن دور فن می شه

فکر می کنم علتش همین باشه چون وقتی باد تو سینه فن cpu باشه اون هم باد با سرعت زیاد باعث می شه که فن cpu درست کار نکنه و در نتیجه باعث بالا رفتن دمای cpu و دور فن اش می شه

الان تست کردم دیدم وقتی فن درب رو زیاد می کنم و تا آخرین حد بالا می برم دمای کلی سیستم خنک تر می شه

دو تا تصویر هم گذاشتم که تصویر اول قبل از زیاد کردن دور فن بغل کیس x3 هست:

post-160-017276700 1301732360_thumb.jpg

تصویر دوم بعد از زیاد کردن دور فن بغل کیس x3 هست:

post-160-004589300 1301732384_thumb.jpg

وضعیت لود سیستم و کارکرد cpu و ram در حال حاضر به صورت زیر هست درجه بزرگتر cpu و کوچکتر ram هست:

سیستم عامل windows 7 sp1 ultimate

post-160-036223500 1301732418_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کیس x3 رو قبل اواخر اسفند گرفتم و فکر کنم هنوز یک ماه نشده ولی الان فن جلوش صدا دار شده و حالت نویز صدا اول کم هست بعد زیاد می شه و همینطوری رو اعصابم هست چیکار باید بکنم گارانتی داره؟

شیراز هستم

با تشکر

لینک به دیدگاه

کیس x3 رو قبل اواخر اسفند گرفتم و فکر کنم هنوز یک ماه نشده ولی الان فن جلوش صدا دار شده و حالت نویز صدا اول کم هست بعد زیاد می شه و همینطوری رو اعصابم هست چیکار باید بکنم گارانتی داره؟

شیراز هستم

با تشکر

درود

همشهری عزیز تماس بگیرید با شرکت اینده سیما و با جناب عمرانی صحبت کنید احتمالش زیاد هست براتون فن بفرستند برای تعویض.

لینک به دیدگاه

• 5 سال بعد...

سلام 

من از این کیس دارم میخواستم بدونم ازواترکولر h80 کورس ایر که 120 هست پشتیبانی میکنه با واترکولهای 120

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...