رفتن به مطلب

حرکت نکردن نشانگر موس Razer Ouroboros

Amdelta
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیز

دوستان بنده دیروز یک عدد موس Razer Ouroboros از فروشگاه لیون تهیه کردم

لینک موس : http://lioncomputer.ir/product/2243/Razer+Ouroboros+Wireless++Customizable+Gaming+Mouse/

امروز که این موس رو بنده به کامپیوتر وصل کردم دیدم که نشانگر موس هیچ حرکتی نمیکنه 

موس به صورت کامل وصل شده و تمامی دکمه های روی موس هم کار میکنه ولی هر چقدر موس رو تکون میدم موس هیچ حرکتی نمیکنه

بنده نرم افزار synapse رو هم دو بار پاک کردم و ریختم ولی باز اتفاقی نیفتاد

روی تمامی سطوح هم امتحان کردم از جمله موس پد ریزر وسپولا و کاغذ سفید و میز و موس پد معمولی ولی موس هیچ تکونی نمیخوره

هم به صورت بی سیم امتحان کردم هم به صورت با سیم ولی در هیچ کدوم از حالت ها تکون نمیخوره

خواهش میکنم اگه راهی بلدید کمکم کنید

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

پورتشو عوض کن ... رو سیستم دیگه هم چک کردی ؟

لینک به دیدگاه

درود برادر به قول دوستمون رو یه سیستم دیگه چک کنید اگر نشد صد در صد یا از باطریشه یا مشکل سخت افزاریه .

لینک به دیدگاه

پورتشو عوض کن ... رو سیستم دیگه هم چک کردی ؟

هم رو لپ تاپ امتحان کردم هم پورتاش رو عوض کردم ولی فرقی نمیکنه

لینک به دیدگاه

خوب پس شما یه زحمت بکش به این لینک برو و درایورشو دان کن شاید درایورش ناقص باشه .http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-ouroboros

ویرایش شده توسط F.black
لینک به دیدگاه

خوب پس شما یه زحمت بکش به این لینک برو و درایورشو دان کن شاید درایورش ناقص باشه .http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-ouroboros

همینو دو بار دانلود کردم و نصب کردم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

باطریشم تعویض کردی برادر چون موسهای رده بالای ریزر هر 30 روز باید باطریشون تعویض شه دیگه چه برسه به اینکه باطریش تو انبار مونده و خوابیده باشه .

ویرایش شده توسط F.black
لینک به دیدگاه

باطریشم تعویض کردی برادر چون موسهای رده بالای ریزر هر 30 روز باید باطریشون تعویض شه دیگه چه برسه به اینکه باطریش تو انبار مونده و خوابیده باشه .

اصلا باطریشو در اوردم با سیم کار کنم بازم نشد

لینک به دیدگاه

خوب حالا یه راه بیشتر نمیمونه :

کنجکاوی رو میزاری کنار و به لیون اطلاع بده یا خودشون قبول میکنن اگرم جوابشون منفی بود آدرس گارانتی رو میگیری و میفرستی گارانتی بازم میگم کنجکاوی نکن مشکلیه که پیش اومده خیالتم راحت گارانتی نتونه درستش کنه تعویض میشه حالا شایدم فروشگاه لیون مسولیتشو قبول کرد .

لینک به دیدگاه

خوب حالا یه راه بیشتر نمیمونه :

کنجکاوی رو میزاری کنار و به لیون اطلاع بده یا خودشون قبول میکنن اگرم جوابشون منفی بود آدرس گارانتی رو میگیری و میفرستی گارانتی بازم میگم کنجکاوی نکن مشکلیه که پیش اومده خیالتم راحت گارانتی نتونه درستش کنه تعویض میشه حالا شایدم فروشگاه لیون مسولیتشو قبول کرد .

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...