رفتن به مطلب

آمریکا اینترنت رایگان و بدون‌ سانسور به جهان می دهد!!!

Recommended Posts

چقدر شماها زیادین پسر ! چند نفر دیگه مثل شما تو این سایت که مربوط به پی سی و تکنولوژیه هستن ؟!

عزیز من، من که بدم نمیاد ! خودم دارم سالی 400 تومن پول نت میدم + ترافیکی که میخرم ! 

شما اگه یکم درباره اینجور مسائل تحقیق کنی، دستت میاد که منظورم چیه !

اگه یه دلیل منطقی اوردی که چرا مدیران این شبکه های فارسی زبان میلیون ها دلار خرج میکنن تا من و شما برنامه شون رو ببنیم، من شخصا سر به جنگل میذارم و میرم ... 

کافیه که بری ببینی که اون مدیران و صاحب شبکه ها کیا هستن و فعالیت هاشون چیه، همین کافیه !

لینک به دیدگاه

شما هم اینترنت بده جاسوسی کن حرف خنده داری میزنی

کل دنیا رو آمریکا ساخته 

لینک به دیدگاه

این خبر که قدیمی هست فکر کنم یکی دو هفته قبل از ماه رمضون بحثش تو شبکه های اجتماعی داغ بود.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

جوری آفتابه گرفتن به نت ماها دیروز با ک ری و امدم فک میکردم سایت لیون خرابه =)) 

لینک به دیدگاه

عزیز من، من که بدم نمیاد ! خودم دارم سالی 400 تومن پول نت میدم + ترافیکی که میخرم ! 

اگه یه دلیل منطقی اوردی که چرا مدیران این شبکه های فارسی زبان میلیون ها دلار خرج میکنن تا من و شما برنامه شون رو ببنیم، من شخصا سر به جنگل میذارم و میرم ... 

کافیه که بری ببینی که اون مدیران و صاحب شبکه ها کیا هستن و فعالیت هاشون چیه، همین کافیه !

چه ربطی به ماهواره داره ؟

شما خیلی چیز گران بها داری تو سیستمت وصل نشو !

بحثی سر این نیست که منافع در جاسوسی برای امریکا داره ولی چقدر ؟؟؟؟

من که چیزی ندارم برام هم مهم نیست چیزی ببره یا نه.

کسی هم که قرار اعتقاد و ایمانش با چهار تا سایت بدون فی*/لتر به فنا بره همون بهتر که بره.

فی/*لتر باید درون خود آدم باشه نه تو فضای مجازی ، حالا هزاری هم فی/*لتر کنن ، کم هستن کسایی که سد شکن استفاده میکنن ؟؟؟؟

کم هستن کسایی که میتونن از سایت های نامشروع استفاده کنن ولی سمتش هم نمیرن ؟؟

منضورم شما نیست کلا میگم

بخواید با پتک چیزی رو بکونید تو سر یکی با یه عطسه از بینیش میزنه بیرون.

آخه زورکی که نمیشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اووو چه خبره ؟

دانش فنی ماهواره ای و تکنولوژی روز هنوز به بیشتر از 20 مگ نرسیده چه برسه به اپلود اونم که با بهترین تجهیزات به 512 هم نمیرسه

پس حالا حالا ها "اینترنت از آسمان" جای کارداره

اگه ماهواره بستر مناسبی برای اینترنت بود که بشر دنبال بالون با کشتی هوایی برای رساندن اینترنت نبود

لینک به دیدگاه

اووو چه خبره ؟

دانش فنی ماهواره ای و تکنولوژی روز هنوز به بیشتر از 20 مگ نرسیده چه برسه به اپلود اونم که با بهترین تجهیزات به 512 هم نمیرسه

پس حالا حالا ها "اینترنت از آسمان" جای کارداره

اگه ماهواره بستر مناسبی برای اینترنت بود که بشر دنبال بالون با کشتی هوایی برای رساندن اینترنت نبود

دقیقاً یعنی چه هنوز به بیشتر از 20 مگ نرسیده؟

لینک به دیدگاه

دقیقاً یعنی چه هنوز به بیشتر از 20 مگ نرسیده؟

سزعت recieve از ماهواره دیگه .... 

اگر می شد که نمیومدن از زیر دریا کابل بکشن.....

لینک به دیدگاه

سرعتی که outernet قراره ارائه بده هدقش دسترسی مردم به سایت هاست و نهایتش دیدن ویدئو ها 720p بدون قطعی وسطش... در کل سرعتش در جوریه که هدف اصلی اینترنت که دسترسی منابع و کانکت کردن مردم و اموزشه Ok باشه :D 

بر فرض محال که دولت بذاره, روی ISP های ما تاثیر داره, چون خیلی گرون میدن و کیفیت افتضاح
 ولی امریکا که ISP میاد ها 1 گیگ اینترنت هم میدن... رو اونا تاثیر نداره :D

لینک به دیدگاه

آقاااااااا   آقاااااا نکنین بحثای سیاسی داداشای من . . .

هرکی هرچی هس برا خودش خوبه .

این اینترنت هم هنوز راه اندازی درست نشده و تازه یه دستگاه برای گرفتن اطلاعات میخواد  . فقط هم میگیره !

دقیقا همون D-O (Stream Sniffing) سابقه! اصلا چیز جدیدی نیس . ( بچه های  آفلاین باز میدونن )

لینک به دیدگاه

سزعت recieve از ماهواره دیگه .... 

اگر می شد که نمیومدن از زیر دریا کابل بکشن.....

درستِ که محاوره هست ولی ملت یاد بگیرن از واحد های درست استفاده کنند خوب میشه

20 مگ یعنی چی؟ اول اینکه باید واحد داشته باشه، دوم اینکه 20 مگ هم میتونه 20 مگابیت باشه هم 20 مگابایت که دنیایی تفاوت داره در سرعت و وقتی هم بحث سرعت پیش میاد همونطوری هم که قبلتر گفتم باید واحد درستی داشته باشه مثلاً برای نرخ انتقال اطلاعات: شونصد بیت بر ثانیه یا 2 مگابایت بر ثانیه (آن هم نه بر خلاف اشتباهات رایج که میگن در ثانیه)

منظورم این بود نه دریا و ماهواره

لینک به دیدگاه

پس اگه بدتون نمیاد لطفا جو بیخودی ندین ! الان مدیران این شبکه های فارسی ( که خوشبختانه من تا الان یه برنامشونم ندیدم ) چه ربطی به این مطلب داره ؟!  گیریم همشون سی آی ای ! شما نگاه نکن و فکرم نکن که همه طرز فکرشون مثل شماس البته نظرتون کاملا محترمه. آیا شما می دونی همین نتی که میاد تو ایران دست کی بالا پایین میشه ؟! ایناشم بگو لطفا! حالا می تونین برین 400 تومن رو با خیال راحت بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...