رفتن به مطلب

تاپیک جامع سری بازی های call of duty black ops

rezaeipes
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

1f601.pngدر کل خود بازی همچین اجازه ای نمیده مثه اینکه.

درسته.بازی هم که مارو مسخره کرده9_9

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

:D

رمم 8

بله احتمالا مشکل از همینا باشه

بله

حتما اگه پول ندارین یه چهار بخرین بندازین بغلش

لینک به دیدگاه

یعنی اصلا نمیشه؟ 

همچنان منتظر یاری شما هستم?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

یعنی اصلا نمیشه؟ 

همچنان منتظر یاری شما هستم1f339.png

داداش در مورد افت فریم که نتیجه گرفتیم. در مورد 4 نفره هم که کم مونده خود بازی صداش در بیاد بگه نمیشه. ?

اگه تونستی اعلام کن ماهم یاد بگیریم. چون اگه قابلیتش بود مطمعنن تو تنظیماتش یافت می شد.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش در مورد افت فریم که نتیجه گرفتیم. در مورد 4 نفره هم که کم مونده خود بازی صداش در بیاد بگه نمیشه. ?

اگه تونستی اعلام کن ماهم یاد بگیریم. چون اگه قابلیتش بود مطمعنن تو تنظیماتش یافت می شد.

گفتم شاید با ترفندی، کلکی چیزی بشه حلش کرد

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

گفتم شاید با ترفندی، کلکی چیزی بشه حلش کرد

این رم 4 رو دست کم نگیر. من تو بتل کلی لگ داشتم وقتی 4 گیگ اضافه کردم سیستم ازین رو به اون رو شد. حتما یه رم 4 گیگ بخر جیگر سیستمت حال بیاد. ایشالا اونم حل بشه.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

دوستان من بازی تازه گرفتم ودان کردم ولی ارور fatal میده با یه سری کد

بعد از پلی کردن تو لانچ بتل صفحه سیاه میشه و ارور میاد

تو نت هم یه چرخی زدم و یه سری کارهارو کردم ولی فایده نداشت ..

درایور کارت هم اخرین ورژنش هست

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MEYSAM-66 گفته است :

دوستان تا حالا کسی به همچین مشکلی نخورده یعنی؟ 

دوست عزیز حداقل متن ارور رو بزار که بشه یه نظری دارد. ضمنا چک کن که حداقل سیستم مورد نیاز بازی رو داری یا نه.

Minimum specs

CPU: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300 processor
RAM: 8GB RAM
HDD: 80GB HD space
Video: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB or Radeon HD 7950 2 GB
DirectX: Version 11.0 compatible video card or equivalent
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir44 گفته است :

دوست عزیز حداقل متن ارور رو بزار که بشه یه نظری دارد. ضمنا چک کن که حداقل سیستم مورد نیاز بازی رو داری یا نه.

Minimum specs

CPU: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300 processor
RAM: 8GB RAM
HDD: 80GB HD space
Video: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB or Radeon HD 7950 2 GB
DirectX: Version 11.0 compatible video card or equivalent
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

سلام ...

سیستمم اکیه ...

از ارور عکس میذارم ببینی

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام دوستان.
بنده به تازگی بازی COD BO4 رو خریداری کردم رو Battle,Net منتهی توی تنظیمات بازی که میرم نوشته وضعیت NAT، Strict هستش. سرچ کردم دیدم که باید وضعیتش Open باشه تا بتونه بازیکن های دیگه رو پیدا کنه و بشه درست حسابی بازی کرد. چندتا روش تو یوتوب بود که می گفتن باید تنظیمات روتر Port Forwarding یا DMZ رو انجام بدم، انجام دادم اتفاقی نیوفتاد، فایروال روتر رو کلا Disable کردم ولی بازم درست نشد. فایروال ویندوز رو خاموش کردم جواب نداد. مودم TD-LTE ایرانسل هستش. کسی از دوستان تاحالا این مشکل رو نداشته؟ چجوری تونسته حلش کنه؟ وقتی سرچ می کردم متوجه شدم این مشکل رو بیشتر COD ها دارن و فقط BO4 نیستش که اینجوریه.
اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم که کمک کنه.

لینک به دیدگاه

سلام متاسفانه این مشکل بخاطر اینترنت ایران هست که پورت های بازی رو بسته و هیچ راهی برای حلش هم نیست

پورت فورواردینگ هم کلا روی نت های ایران کار نمیکنه الان مثلا destiny 2 هم همینطوره و warframe هم حدود 2سال پیش اینطوری شد

تنها راه حلش برای اینکه پورت باز بشه (که البته اگه مچ پیدا نمیکنی استفاده کن فقط) خریداری شبکه شخصی انتقال داده هست و وصل به سرور kerio یا  open شبکه شخصی انتقال داده

لینک به دیدگاه

چرا حالا bo4 وقتی الان mw هست 

این مشکل رو بنده هم داشتم و هرکاری بگین کردم و فایده ای نداشت البته فقط برای همین bo4 بود و الان برای mw این مشکل رو ندارم bo4 مشکلات زیادی داشت از جمله ارور lobby not joinable 

ضمن اینکه الان دیگه bo4 خالی شده سروراش چون همه رفتن سمت mw 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، B3HI13 گفته است :

سلام دوستان.
بنده به تازگی بازی COD BO4 رو خریداری کردم رو Battle,Net منتهی توی تنظیمات بازی که میرم نوشته وضعیت NAT، Strict هستش. سرچ کردم دیدم که باید وضعیتش Open باشه تا بتونه بازیکن های دیگه رو پیدا کنه و بشه درست حسابی بازی کرد. چندتا روش تو یوتوب بود که می گفتن باید تنظیمات روتر Port Forwarding یا DMZ رو انجام بدم، انجام دادم اتفاقی نیوفتاد، فایروال روتر رو کلا Disable کردم ولی بازم درست نشد. فایروال ویندوز رو خاموش کردم جواب نداد. مودم TD-LTE ایرانسل هستش. کسی از دوستان تاحالا این مشکل رو نداشته؟ چجوری تونسته حلش کنه؟ وقتی سرچ می کردم متوجه شدم این مشکل رو بیشتر COD ها دارن و فقط BO4 نیستش که اینجوریه.
اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم که کمک کنه.

TD LTEایرانسل نت تایپش strictهست یه هزارباری تو همین انجمن گفتم تاپیک و پستام هم هست

از نت همراه اول استفاده کن openهست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما باید با ISP صحبت کنید تا IP Static براتون بزارن وقتی این کارو کنن پورت هارو هم براتون باز میکنن ( قانون سازمان تنظیم مقررات رادیویی هست) سپس شما خودتون هم از طریق مودم میتونین هم  DMZ بزارین ( امنیت نداره) هم پورت های BO4 رو فوروارد کنید
در ضمن سرور های BO4 روی NetCode 30hz نوشته شده  و نت خیلی خوبی میخوان و نتای ایران اصلا جواب نمیده مگر فیبر نوری من نت نایپم Open هست ولی خب نتم کشش سرور بازی رو نداره و به زور فایند میکنه مخصوصا حالت Battle Royale در ضمن پلیر های BO4 روی PC به شدت کم هستن و اکثرا رفتن سراغ MW

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

دوست عزیز شما باید با ISP صحبت کنید تا IP Static براتون بزارن وقتی این کارو کنن پورت هارو هم براتون باز میکنن ( قانون سازمان تنظیم مقررات رادیویی هست) سپس شما خودتون هم از طریق مودم میتونین هم  DMZ بزارین ( امنیت نداره) هم پورت های BO4 رو فوروارد کنید
در ضمن سرور های BO4 روی NetCode 30hz نوشته شده  و نت خیلی خوبی میخوان و نتای ایران اصلا جواب نمیده مگر فیبر نوری من نت نایپم Open هست ولی خب نتم کشش سرور بازی رو نداره و به زور فایند میکنه مخصوصا حالت Battle Royale در ضمن پلیر های BO4 روی PC به شدت کم هستن و اکثرا رفتن سراغ MW

در کل سری CODمفتشم نمیارزه😂

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

در کل سری CODمفتشم نمیارزه1f602.png

اکتیویژن این همه پول پارو میکنه هرسال COD تاپ چارت فروش تو انگلیسه نمیان 10 هزار دلار خرج سروراشون کنن درستش کنن  انقد گدان :| سروراش با 30هرتز Refresh میشه یعنی کسی که پینگش 100 هست از کسی که پینگش 20عه شانسش واسه بردن Duel بیشتره 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

چرا حالا bo4 وقتی الان mw هست 

این مشکل رو بنده هم داشتم و هرکاری بگین کردم و فایده ای نداشت البته فقط برای همین bo4 بود و الان برای mw این مشکل رو ندارم bo4 مشکلات زیادی داشت از جمله ارور lobby not joinable 

ضمن اینکه الان دیگه bo4 خالی شده سروراش چون همه رفتن سمت mw 

قیمتش خوب بود تو بلک فرایدی، منم خریدم. فعلا زورم به MW نمیرسه، ایشالا سال دیگه موقع بلک فرایدی😁

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

TD LTEایرانسل نت تایپش strictهست یه هزارباری تو همین انجمن گفتم تاپیک و پستام هم هست

از نت همراه اول استفاده کن openهست

ولی آخه پینگ همراه اول 800هه. اصلا ثبات نداره. تو بازی اگه برم بدبخت میشم.

لینک به دیدگاه

لطف میکنی اینو بیشتر توضیح بدی؟
منظورتون VPS هستش؟ چجوری از VPS بازی رو ران کنم؟ من خیلی در جریان نیستم😕

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام متاسفانه این مشکل بخاطر اینترنت ایران هست که پورت های بازی رو بسته و هیچ راهی برای حلش هم نیست

پورت فورواردینگ هم کلا روی نت های ایران کار نمیکنه الان مثلا destiny 2 هم همینطوره و warframe هم حدود 2سال پیش اینطوری شد

تنها راه حلش برای اینکه پورت باز بشه (که البته اگه مچ پیدا نمیکنی استفاده کن فقط) خریداری شبکه شخصی انتقال داده هست و وصل به سرور kerio یا  open شبکه شخصی انتقال داده

منظورتون VPS هستش؟ چجوری از VPS بازی رو ران کنم؟ من خیلی در جریان نیستم😕

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، B3HI13 گفته است :

ولی آخه پینگ همراه اول 800هه. اصلا ثبات نداره. تو بازی اگه برم بدبخت میشم.

😎واسه من 90هست،برعکس اینجا ایرانسل ثبات نداره پینگ 100ایرانسل عین 200عمل میکنه کلا اینترنت ایرانسل بدرد گیم نمیخوره چندتا بازی هست به نت تایپ گیر نمیده میتونی بازی کنی مثل کانتر و پاب جی،ولی من هر وقت با پینگ 120ایرانسل رفتم پاب جی delayرو به معنای واقعی کلمه حس میکردم و شاهد اتفاقا عجیب غریبی بودم😅

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، B3HI13 گفته است :

منظورتون VPS هستش؟ چجوری از VPS بازی رو ران کنم؟ من خیلی در جریان نیستم1f615.png

نه عزیز v-p-n معمولی باید از این پولی هاش بگیری فری ها پینگتو خیلی میبره بالا خواستی بیا پی وی یه جا معرفی کنم بهتون

لینک به دیدگاه

دوستان، من رفتم تو تنظیمات مودم و فایروال مودم رو خاموش کردم (نمیدونم کار درستی کردم یا نه😬)
رفتم تو بازی دیدم وضعیت NAT رو نوشته Strict، تست که کردم دیدم خیلی سریع منو به یه مچ جوین کرد.
این یعنی چی الان؟ الان Strict باشه که نباید کسی رو پیدا کنه؟ چرا انقدر عجیب غریبه؟ کسی میدونه چجوریه؟
با ایرانسل هم مکاتبه کردم، گفتند که IP Static فقط به خط های سازمانی می دن، نه حقیقی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...