رفتن به مطلب

تاپیک جامع سری بازی های call of duty black ops

rezaeipes
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 14 ساعت قبل، B3HI13 گفته است :

دوستان، من رفتم تو تنظیمات مودم و فایروال مودم رو خاموش کردم (نمیدونم کار درستی کردم یا نه1f62c.png)
رفتم تو بازی دیدم وضعیت NAT رو نوشته Strict، تست که کردم دیدم خیلی سریع منو به یه مچ جوین کرد.
این یعنی چی الان؟ الان Strict باشه که نباید کسی رو پیدا کنه؟ چرا انقدر عجیب غریبه؟ کسی میدونه چجوریه؟
با ایرانسل هم مکاتبه کردم، گفتند که IP Static فقط به خط های سازمانی می دن، نه حقیقی.

وضعیت Nat بیشتر توی گروه شدن با دوستان و حالتی که شما host باشی اثر داره و آنجا اشکال ایجاد می کنه. شما می تونی با Strict هم بازی پیدا کنی و بازی هم بکنی و فقط پیدا کردن دست سخت می شه ولی غیر ممکن نیست. به خصوص اگه بازی جدید باشه و تعداد بازیکن هاش زیاد باشه.

حتما هم لازم نیست Nat باز باشه اگه moderate باشه خیلی وقت ها جواب می ده و راحت می تونی بازی کنی.

نکته آخر هم اینه که بهتره فایروال مودم رو خاموش نکنی. به خصوص اگه آنتی ویروس با فایروال خوب نداری یا حتی فایروال ویندوز رو هم خاموش کردی.  

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

بنده هم همین مشکلو داشتم با اینترنت پوینت تو پوینت

زنگ بزن به شرکت اگه درست نکردن یه برنامه Pinghint بگیر از Strict به Moderate تغییرش میده برات و میتونی راحت بازی کنی 

لینک به دیدگاه

در در 24 آذر 1398 در 13:36، Amir Mohammadi گفته است :

سلام وقت بخیر

بنده هم همین مشکلو داشتم با اینترنت پوینت تو پوینت

زنگ بزن به شرکت اگه درست نکردن یه برنامه Pinghint بگیر از Strict به Moderate تغییرش میده برات و میتونی راحت بازی کنی 

با pinghint هم تست کردم نشد.
کلا منطقه ای که هستم ایرانسل خیلی جالب نیست. تایم اوت خیلی داره. پنگ داخلی 80هه.
تو فکر خرید رایتل یا شاتل موبایلم. همراه اول پینگ 8.8.8.8 رو تست کردم 1500 بهم تحویل داد :|

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، B3HI13 گفته است :

با pinghint هم تست کردم نشد.
کلا منطقه ای که هستم ایرانسل خیلی جالب نیست. تایم اوت خیلی داره. پنگ داخلی 80هه.
تو فکر خرید رایتل یا شاتل موبایلم. همراه اول پینگ 8.8.8.8 رو تست کردم 1500 بهم تحویل داد :|

یا حضرت ذوقی

شما زندگی رو بذار کنار داداش :| 😂

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Amir Mohammadi گفته است :

یا حضرت ذوقی

شما زندگی رو بذار کنار داداش :| 1f602.png

اینم شانس مایه.

با اون دوتا هم تست می کنم، جواب نده اکانتم رو می فروشم.☹️

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، B3HI13 گفته است :

اینم شانس مایه.

با اون دوتا هم تست می کنم، جواب نده اکانتم رو می فروشم.2639.png

این بازیو اصلا نمیشه با نت موبایل بازی کرد 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

این بازیو اصلا نمیشه با نت موبایل بازی کرد 

پس یعنی میگی اکانتم رو بفروشم؟ 
بیخیالش بشم؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام من بازی black ops 3 نسخه reloaded رو از سایت پارسی گیم گرفتم بازی نصب و اجرا شد

ولی چندتا مشکل داشت 

۱-بخش مولتی پلیر و زامبی‌ نبود

۲-نمیشه با دسته بازی کرد بخاطر قفل بودن split screen 

اگر کسی راه حل این مشکلات رو میدونه بگه 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

برای بخش مولتی پلیر و زامبی ابتدا نرم افزار cheat engine رو نصب کنید. 

سپس روش کار رو طبق تصاویر دنبال کنید:

1- وارد cheat engine شده و همزمان بازی رو اجرا کرده و ابتدا با کلیک بر روی گزینه بالا سمت چپ که مشخص کردم و سپس در پنجره بعدی، بازی را اضافه کرده و در نهایت بر روی open کلیک کنید.

rps20200312_023819.thumb.jpg.d223052156fe6666b8d134b58bc7a6b5.jpg

2- اینجا یک توضیح مختصر راجب کاری که باید انجام داده بشه میدم. در تصویر زیر 3 مقادیر وجود داره:

اولی برای بخش ‌Campaign که اولش با CP نمایش داده شده.

دومی برای بخش مولتی پلیر که با MP نشان داده شده. 

و در نهایت بخش زامبی که با نشان ZM 

rps20200312_023849.thumb.jpg.2f28a61bc5caeb9035fd462c3ce4f2c6.jpg

این مقادیر رو در یک فایل text یاداشت کنید..نیاز میشن.

3- بعد از عملیات مرحله 1، به پنجره زیر میرسیم.

rps20200312_023756.thumb.jpg.e8ce8bc20ff806bb69fd4277cfafdb6f.jpg

ابتدا Value Type را به String تغیر داده و پس از آن، بخشی که قابل اجرا در بازی هست رو در فیلد Value می‌نویسیم، مانند بخش Campaign، سپس First Scan را میزنیم و در مرحله بعد تمام مقادیری که پیدا شدند رو انتخاب و به قسمت پایین که بخش ادیت هست منتقل میکنیم. باز هم تمام مقادیری که در بخش ادیت موجوده، انتخاب و سپس کلیک راست کرده و گزینه Change record رو میزنیم و گزینه Value رو انتخاب میکنیم، و CPLobbyLANGame رو به MPLobbyLANGame (برای بخش مولتی پلیر) یا ZMLobbyLANGame (برای بخش زامبی) تغییر داده و ok.

با اجرای بخش Champion، بجای این بخش، هریک از بخش های جایگزین شده چه زامبی یا چه مولتی پلیر اجرا میشوند.

نکته:(برای تغیر Value مقادیر بجای کلیک راست و دیگر مراحل.... میشود پس از انتخاب تمام مقادیر، enter را زده و اسامی رو تغییر داد)

برای مورد دوم که عرض کردید، نظر خاصی ندارم. چون پس از اتصال دسته گزینه Add Split screen اضافه میشه و میتونید با دابل کلیک پلیر دوم رو اضافه کنید. احتمالا بازی دسته رو شناسایی نکرده. با دسته Xbox یا logitech امتحان کنید.

موفق باشید 🌹

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

توی مرحله چهار وقتی باید سر بخوریم از بازی میپره بیرون

چیکار کنم؟

ویرایش شده توسط A LIREZA
غلط املایی
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام من کالاف بلک اپس۴ دارم تو Xbox one

میخواستم بدونم بخش مولتی پلیرش ۳نفره میشه 

یا نه چون هر کار کردم نشد فقط دو نفره شد

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، sah گفته است :

سلام من کالاف بلک اپس۴ دارم تو Xbox one

میخواستم بدونم بخش مولتی پلیرش ۳نفره میشه 

یا نه چون هر کار کردم نشد فقط دو نفره شد

درود

تا جایی که اطلاع دارم black ops 4 این قابلیت را دارا نمیباشد. شاید با آپدیت, یا افزدون DLC ها این مشکل رفع شود(که بعید میدانم عزیز.)

لینک به دیدگاه

در در 29 دی 1397 در 17:14، ShQringQn گفته است :

درود بر تمامی دوستان عزیز ? 

بله.، مشکلات من با این کال اف pc تمومی ندارن..

نسخه RELOADED بازی call of duty black ops 3-Zombies Chronicles رو گرفتم اما با هزاران مشکل روبرو شدم. 

اول اینکه بخش multiplayer قفل بود که با گشتن توی یوتیوب و یه سری برنامه و.. بازش کردم

دوم اینکه بیشتر از یک نفره نمیشد بازی.. که اونم با کلی گشتن فهمیدم جریانش چیه (با دو کلیلک موس راحت دونفره شد?‌‌)

سوم اینکه وقتی تنظیمات گرافیکی رو بالا میبرم تکسچر ها تار و دیر لود میشن و گاهی اوقات اصلا لود نمیشن و.... 

که خوب اینها رو کاری ندارم اما مشکل اصلیم اینه:

از دوستان خواهشمندم منو راهنمایی کنن که چطور میشه این بازی رو، روی pc به صورت چهار نفره بازی کرد؟

مثلا بخش مولتی پلیر و زامبی رو بشه چهار نفره روی یک pc بازی کرد (به صورتی که صفحه چهار قسمت میشه) 

خودم تونستم دو نفره کنم اما چهار نفره رو نمیدونم... هر کاری کردم نشد که نشد... 

توی کنسول به راحتی 4 نفره میشد

(البته شاید نسخه اورجینال روی pc همچین مشکلاتی نداشته باشه و بشه یه راحتی 4 نفره کرد)

بازی رو فول dlc گرفتم فقط به امید مولتی و زامبی 4 نفره:D که اونم ول شد... 

حیف 120 گیگ نت.

دقت کنید وقتی وارد بازی میشم با کلیک روی این گزینه?(ACTIVATE SPLITSCREEN) دو نفره میشه،که خوب طبیعتاً با دوباره کلیلک کردن باید به 3 یا 4 نفره شدن برسه اما فقط دومین نفر حذف میشه و دوباره 1 نفره میشه و بلعکس... دارم دیوونه میشم

rps20190119_171027.thumb.jpg.acf47c9705102e37a483b95c5fd708d8.jpg

rps20190119_171115.thumb.jpg.3ec2e1dfec147a5ee3ba6e15afe9d98b.jpg

بعید میدونم شدنی باشه . همون دو نفره هم واسم عجیب بود گفتین شده. کنسول سیستمش متفاوته و اصولا بازی های پیسی بصورت تک کاربره هستن اکثرا . اگر توی تنظیمات و سیستم اصلی خود بازی به همون شکلی که دونفره شده  چهارنفره تعریف نشده باشه  نمیشه کاریش کرد. نهایتا یه سیستم دیگه جور کنید میتونید شبکه کنید که خب دیگه مشکل صفحه کوچیک رو هم ندارید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 13 اردیبهشت 1399 در 01:41، A LIREZA گفته است :

توی مرحله چهار وقتی باید سر بخوریم از بازی میپره بیرون

چیکار کنم؟

منم همینطور لطفا کمک کنید

ویرایش شده توسط gawrk24434
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 22 اسفند 1398 در 03:14، ShQringQn گفته است :

درود دوست عزیز

برای بخش مولتی پلیر و زامبی ابتدا نرم افزار cheat engine رو نصب کنید. 

سپس روش کار رو طبق تصاویر دنبال کنید:

1- وارد cheat engine شده و همزمان بازی رو اجرا کرده و ابتدا با کلیک بر روی گزینه بالا سمت چپ که مشخص کردم و سپس در پنجره بعدی، بازی را اضافه کرده و در نهایت بر روی open کلیک کنید.

2- اینجا یک توضیح مختصر راجب کاری که باید انجام داده بشه میدم. در تصویر زیر 3 مقادیر وجود داره:

اولی برای بخش ‌Campaign که اولش با CP نمایش داده شده.

دومی برای بخش مولتی پلیر که با MP نشان داده شده. 

و در نهایت بخش زامبی که با نشان ZM 

این مقادیر رو در یک فایل text یاداشت کنید..نیاز میشن.

3- بعد از عملیات مرحله 1، به پنجره زیر میرسیم.

ابتدا Value Type را به String تغیر داده و پس از آن، بخشی که قابل اجرا در بازی هست رو در فیلد Value می‌نویسیم، مانند بخش Campaign، سپس First Scan را میزنیم و در مرحله بعد تمام مقادیری که پیدا شدند رو انتخاب و به قسمت پایین که بخش ادیت هست منتقل میکنیم. باز هم تمام مقادیری که در بخش ادیت موجوده، انتخاب و سپس کلیک راست کرده و گزینه Change record رو میزنیم و گزینه Value رو انتخاب میکنیم، و CPLobbyLANGame رو به MPLobbyLANGame (برای بخش مولتی پلیر) یا ZMLobbyLANGame (برای بخش زامبی) تغییر داده و ok.

با اجرای بخش Champion، بجای این بخش، هریک از بخش های جایگزین شده چه زامبی یا چه مولتی پلیر اجرا میشوند.

نکته:(برای تغیر Value مقادیر بجای کلیک راست و دیگر مراحل.... میشود پس از انتخاب تمام مقادیر، enter را زده و اسامی رو تغییر داد)

برای مورد دوم که عرض کردید، نظر خاصی ندارم. چون پس از اتصال دسته گزینه Add Split screen اضافه میشه و میتونید با دابل کلیک پلیر دوم رو اضافه کنید. احتمالا بازی دسته رو شناسایی نکرده. با دسته Xbox یا logitech امتحان کنید.

موفق باشید 🌹

سلام داداش 

من یه نسخه بازی رو داشتم مشکلی نداشت با این برنامه cheat engine ولی بخش مولتی نداشتم واس همین نسخه fitgril رو صب کردم ولی وقتی برنامه cheat engine باز می کنم بازی بسته می شه ممنون می شم راهنمایی کید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام. من این بازی رو دانلود و نصب کردم حالا موقع اجرا ارور میده که: call of duty black ops couldn't write a file . the hard drive is probably full. بازی رو توی یه درایو دیگه دوباره نصب کردم باز هم درست نشد. run as administrator رو هم امتحان کردم نشد باز هم همون ارور قبلی اومد . ممنون میشم کمکم کنید...

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، emad.m20 گفته است :

سلام. من این بازی رو دانلود و نصب کردم حالا موقع اجرا ارور میده که: call of duty black ops couldn't write a file . the hard drive is probably full. بازی رو توی یه درایو دیگه دوباره نصب کردم باز هم درست نشد. run as administrator رو هم امتحان کردم نشد باز هم همون ارور قبلی اومد . ممنون میشم کمکم کنید...

سلام

فضای کافی برای نصب بازی وجود نداره

یه تعداد از فایل های ذخیره‌شده در درایوی که بازی باید نصب شه رو به جای دیگه منتقل یا حذف کنید ، بعد مجدد بازی رو نصب کنید .

لینک به دیدگاه

در در 4 آذر 1399 در 08:17، m.reza گفته است :

سلام

فضای کافی برای نصب بازی وجود نداره

یه تعداد از فایل های ذخیره‌شده در درایوی که بازی باید نصب شه رو به جای دیگه منتقل یا حذف کنید ، بعد مجدد بازی رو نصب کنید .

من یه درایو خالی هم برای این بازی میذارم، باز همین ارور رو میده. نمیدونم مشکل از کجاست...

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

۱ اینکه همه چیزای بازی سیو میشه ولی خود مراحلی که رد میکنم سیو نمیشه ودوباره میاد از اول 

۲ اینکه چحوری با دسته سیمی بازی کنم جوری که دیگه نخوام با کیبورد بازی کنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...