رفتن به مطلب

تاپیک جامع سری بازی های call of duty black ops

rezaeipes
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

حیف وقت وبرق وسیستم نیست با این بازی تلفشون میکنی

یکی از مزخرفترین سری codکه تا حالا دیدم وبازی کردم :puke: :puke: :puke: :puke:

با سلام

من خودم قبلاً برق رو هدر دادم واقعیتش اینه که الان دارم برای یاداوری نصب میکنم ببینم چجوری نصب میشه چون قرار هست برم برای یکی از دوستان نصب کنم

حالا فعلاً که روی سیستم خودم گیر کرده

البته الان اپدیت های 2 و 3 رو پیدا کردم تا یکی دو ساعت دیگه دانلودش تموم میشه

دوستان مطمئن هستن که برنامه استیم رو نمیخواد ؟

لینک به دیدگاه

شما اول باید درایورت آپدیت بشه . بعدش آپدیت شماره 3 کال آف رو بریزی کافیه . بنده خودمم همین کارو کردم. البته کارت بنده 970 بود . :) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

درایور 16.2 هست که دور روزه اومده

اپدیت رو دارم دانلود میکنم تا 1 ساعت دیگه تموم میشه دانلودش

امیدوارم برطرف بشه :(

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

حیف وقت وبرق وسیستم نیست با این بازی تلفشون میکنی

یکی از مزخرفترین سری codکه تا حالا دیدم وبازی کردم :puke: :puke: :puke: :puke:

دقیقا کاملا باهات موافقم . 10000 رحمت باز به نسخه قدیماش .  :puke:  :puke:  :puke:  این چی بود ؟چطور بهش امتیااز بالا داده بودن؟ بجای اینکه بسمت واقعیتر بره بدتر شده :mellow: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بازی رو روی روزلیشن HD اجرا کردم بعد از نصب آپدیت 2و 3 اومدش مشکل پر شدن رم گرافیک رو داره که فکر نکنم بشه کاریش کرد

واقعاً عجب چیزی ساختن دادن دست گیمر ها

توی عکس پایین میزان رم گرافیک  با مقدار فرکانس هسته نشون میده

6x1k02u6l3qndtqqjcjt_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان سال نو مبارک

از وقتی ویندوز رو به ویندوز 10 تغییر دادم این مشکل ایجاد شده 

نسخه ریلودد هست تمامی اپدیت ها را نیز نصب میکنم:

pilf_2016-03-23_121443.png

به علاوه جدیدترین DLC 

wnfn_2016-03-23_121725.png

اگر همان موقع وارد منوی اصلی بازی بشم گزینه ادامه وجود داره و میتونم ادامه بدم ولی به محض اینکه کامل از بازی خارج میشم و دوباره وارد میشم باید همه چیز رو از ابتدا آغاز کنم حتی تنظیمات هم ذخیره نمیشند

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

بازی رو Run as administrator کنید.

ممنون از راهنماییتون مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام داداش ، من بازیو نصب کردم و وارد بازی هم میشه و چند مرحله هم رد کردم تقریبا مرحله چهارم ، ولی نمیدونم چرا وسط بازی یهو خود به خود گیر میکنه و از بازی میاد بیرون 

میشه کمک کنید ، ممنون میشم !! 

ویرایش شده توسط Mobin sadeghi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mobin sadeghi گفته است :

سلام داداش ، من بازیو نصب کردم و وارد بازی هم میشه و چند مرحله هم رد کردم تقریبا مرحله چهارم ، ولی نمیدونم چرا وسط بازی یهو خود به خود گیر میکنه و از بازی میاد بیرون 

میشه کمک کنید ، ممنون میشم !! 

یه کرک جدیدتر دانلود کنین با اون تست کنین. معمولا همچین مشکلی از کرک میتونه باشه.

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

درود بر تمامی دوستان عزیز ? 

بله.، مشکلات من با این کال اف pc تمومی ندارن..

نسخه RELOADED بازی call of duty black ops 3-Zombies Chronicles رو گرفتم اما با هزاران مشکل روبرو شدم. 

اول اینکه بخش multiplayer قفل بود که با گشتن توی یوتیوب و یه سری برنامه و.. بازش کردم

دوم اینکه بیشتر از یک نفره نمیشد بازی.. که اونم با کلی گشتن فهمیدم جریانش چیه (با دو کلیلک موس راحت دونفره شد?‌‌)

سوم اینکه وقتی تنظیمات گرافیکی رو بالا میبرم تکسچر ها تار و دیر لود میشن و گاهی اوقات اصلا لود نمیشن و.... 

که خوب اینها رو کاری ندارم اما مشکل اصلیم اینه:

از دوستان خواهشمندم منو راهنمایی کنن که چطور میشه این بازی رو، روی pc به صورت چهار نفره بازی کرد؟

مثلا بخش مولتی پلیر و زامبی رو بشه چهار نفره روی یک pc بازی کرد (به صورتی که صفحه چهار قسمت میشه) 

خودم تونستم دو نفره کنم اما چهار نفره رو نمیدونم... هر کاری کردم نشد که نشد... 

توی کنسول به راحتی 4 نفره میشد

(البته شاید نسخه اورجینال روی pc همچین مشکلاتی نداشته باشه و بشه یه راحتی 4 نفره کرد)

بازی رو فول dlc گرفتم فقط به امید مولتی و زامبی 4 نفره:D که اونم ول شد... 

حیف 120 گیگ نت.

دقت کنید وقتی وارد بازی میشم با کلیک روی این گزینه?(ACTIVATE SPLITSCREEN) دو نفره میشه،که خوب طبیعتاً با دوباره کلیلک کردن باید به 3 یا 4 نفره شدن برسه اما فقط دومین نفر حذف میشه و دوباره 1 نفره میشه و بلعکس... دارم دیوونه میشم

rps20190119_171027.thumb.jpg.acf47c9705102e37a483b95c5fd708d8.jpg

rps20190119_171115.thumb.jpg.3ec2e1dfec147a5ee3ba6e15afe9d98b.jpg

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

داداش با چی دونفره اش کردی دسته یا کیبورد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

داداش با چی دونفره اش کردی دسته یا کیبورد

با دسته

البته میتونی یک نفر رو بزاری با دسته و اون یکی با کیبرد

لینک به دیدگاه

کال اف بازا 

یه دستی برسونید لطفا:x

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود بر تمامی دوستان عزیز 1f339.png 

سوم اینکه وقتی تنظیمات گرافیکی رو بالا میبرم تکسچر ها تار میشن و دیر لود میشن و گاهی وقتا اصلا لود نمیشن و.... 

درود عشقی

این لود یا دیر لود شدن تکسچرا بیشتر به وی رم مربوط میشه (توی تنظیمات معمولا شدو کش shadow cash رو که غیر فعال کنی بهتر میشه یا کلا رفع میشه با غیر فعال کردن این گذینه رم کمتری استفاده میشه ولی فریم میاد پایین این گذینه فریمو میبره بالا ولی وی رم اشغال میکنه. شیدر پریلود هم اگه داشت تو تنظیمات اونم اف کن.اگر بازم افاقه نکرد تنظیماتو بجز تکسچر بزار رو لو یا مدیوم و اگه تکسچر درسشت شد دونه دونه تنظیمات رو بیار بالا تا وقتی که باز لود تکسچره گیر نکرده

لینک به دیدگاه

آقا اگه خیلی دنبال بازی زامبی هستین ها یه 40-50تومن بدید Killing floor 2 رو  روی استیم بخرید و لذتشو ببرید

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/29, 20:19:45، فرهاد کوهکن گفته است :

درود عشقی

این لود یا دیر لود شدن تکسچرا بیشتر به وی رم مربوط میشه (توی تنظیمات معمولا شدو کش shadow cash رو که غیر فعال کنی بهتر میشه یا کلا رفع میشه با غیر فعال کردن این گذینه رم کمتری استفاده میشه ولی فریم میاد پایین این گذینه فریمو میبره بالا ولی وی رم اشغال میکنه. شیدر پریلود هم اگه داشت تو تنظیمات اونم اف کن.اگر بازم افاقه نکرد تنظیماتو بجز تکسچر بزار رو لو یا مدیوم و اگه تکسچر درسشت شد دونه دونه تنظیمات رو بیار بالا تا وقتی که باز لود تکسچره گیر نکرده

درود 

چاکرم ?

درسته وقتی shadow یا رزولوشن  رو بالا میبرم این مشکل پیش میاد 

دیگه غیر اون همه اوکی ان، فقط shadow و رزولوشن باعثش میشه(فقط عزیز این مشکل بخاطر کمبود رمه یا کمبود vram گرافیک؟ یا کلا بازی مشکل داره؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ShQringQn گفته است :

درود 

چاکرم 1f618.png

درسته وقتی shadow یا رزولوشن  رو بالا میبرم این مشکل پیش میاد 

دیگه غیر اون همه اوکی ان، فقط shadow و رزولوشن باعثش میشه(فقط عزیز این مشکل بخاطر کمبود رمه یا کمبود vram گرافیک؟ یا کلا بازی مشکل داره؟ 

درود داش فدایت

بخاطر کمبود vram گرافیکه تو بازی cod ww2 من این موردو دیدم که اونجام بیشتر یه پریلود شیدر و شادو کش و اینا مربوط بود این شادو کش رو روشن کردنی فریم میره بالا ولی ویرم میخوره اگه خاموش کنی تکسچر درست میشه اما در حدود 5-10 فریم کمتر میده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود داش فدایت

بخاطر کمبود vram گرافیکه تو بازی cod ww2 من این موردو دیدم که اونجام بیشتر یه پریلود شیدر و شادو کش و اینا مربوط بود این شادو کش رو روشن کردنی فریم میره بالا ولی ویرم میخوره اگه خاموش کنی تکسچر درست میشه اما در حدود 5-10 فریم کمتر میده

?

لعنت! 6 گیگ vram چطور کمشه?

چقدر زیبا ?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ShQringQn گفته است :

1f339.png

لعنت! 6 گیگ vram چطور کمشه1f910.png

چقدر زیبا 1f605.png

6 گیگ؟ خداای من

اینجوری که کفار گفته بودن بخاطر پر شدن وی رمه.ولی چیز عجیبی که بهت بگم اینه که من با دو گیگ حافظه گرافیکی re2 رو رو جزعیات های اجراش کردم شادو کشم روشن کردم اتفاقا با روشن کردن این نه تنها تکسچرا عیب نکرد بلکه ده فریم بیشتر تو بازی داد که عش کردم.حالا دقیقا به وی رم مربوطه یا نه باید واشکافی بشه این مساله ولی هرچی هست زیر اون شدو کشه و گذینه های سایه زنه?

لینک به دیدگاه

داداش این مشخصات سیستم پروفایلتو عشقه. شما وی رم ممکن نیس کم بیارین. رمتون چنده؟ من احتمال میدم مشکل از کمبود رم باشه یا کلا دیتای بازی مشکل دار باشه. مورد دیگه هم میتونه به کرک مربوط باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوال الان به فرض 4 نفره کردین چجور بازی میکنین ؟ (کیبورد ،، دسته ؟) مانیتور هم به 4 قسمت میشه ! چیزی دیده نمیشه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یه سوال الان به فرض 4 نفره کردین چجور بازی میکنین ؟ (کیبورد ،، دسته ؟) مانیتور هم به 4 قسمت میشه ! چیزی دیده نمیشه 

? اره منم موافقم مگه اینکه رو صفحه نمایش بزرگ تر یا تی وی بزرگتر از 49 اینچ بازی کنن. در کل خود بازی همچین اجازه ای نمیده مثه اینکه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش این مشخصات سیستم پروفایلتو عشقه. شما وی رم ممکن نیس کم بیارین. رمتون چنده؟ من احتمال میدم مشکل از کمبود رم باشه یا کلا دیتای بازی مشکل دار باشه. مورد دیگه هم میتونه به کرک مربوط باشه.

:D

رمم 8

بله احتمالا مشکل از همینا باشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

4 دسته

بله. رو مانیتور که آدم کور میشه?

وصلش میکنیم به tv

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...