رفتن به مطلب

ویندوز 10 بر روی فلش مموری مشاهده شد

Recommended Posts

cfm121r20mzx2824n71v.jpg

اگر اخبار را دنبال کرده باشیید، حتما احتمال عرضه ویندوز 10 بر روی فلش مموری به گوشتان خورده. آقای Paul Thurrott در صفحه ی توییتر خود، یک عکس از فلش مموری که لوگو و اسم ویندوز روی آن نقش بسته و همچنین متن زیر را آپلود کرده است:

" فلش مموری نصب ویندوز 10 کوچولو و دوست داشتنی! در ورژن های 32 بیتی و 64 بیتی."

آقای Thurrott همچنین گفته شرکت Microsoft خودش این فلش مموری را به من داده، اما افرادی در چین نیز چنین فلش مموری هایی را با کمی تفاوت در قیافه ظاهری دارند. در پایین این نوع فلش مموری نوشته: " Windows 10 Upgrade Package. July29 is enabled" به معنی "بسته ارتقایی ویندوز 10. در تاریخ 29 جولای فعال می شود." . این نوع فلش مموری ها مطمئنا برای افرادی است که می خواهند به ویندوز 10 کوچ کنند، اما نه توسط این فلش.

ویندوز 10 در تاریخ 29 جولای، مصادف با چهارشنبه، هفت مرداد بصورت جهانی منتشر می شود. همچنین می توان از همین الان ویندوز 10 را رزرو کرد و از آن بمدت یکسال مجانی استفاده نمود. کاربران ویندوز 7 ، 8 و 8.1 می توانند ویندوز خود را به 10 آپگرید کنند.

منبع: tweaktown

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

قضیه رزرو ویندوز 10 هنوز پابرجاست؟

29 حله خود ویندوز اپگرید میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قضیه رزرو ویندوز 10 هنوز پابرجاست؟

29 حله خود ویندوز اپگرید میشه؟

اگه لایسنس ولید داشته باشید درغیراینصورت ابگرید نمیشه احتمالا لایسنس های شرکتی هم ابدیت نمیتونند بکنند

لینک به دیدگاه

:D حتما باید لایسنس ویندوزتون درست باشه ...ویندوزتون اورجینال باشه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا تا اونجایی که من میدونم تا یکسال اپدیت به وین ده رایگان هست نه اینکه استفادش تا یکسال رایگان هست... !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا تا اونجایی که من میدونم تا یکسال اپدیت به وین ده رایگان هست نه اینکه استفادش تا یکسال رایگان هست... !

درسته دیگه 

اگه ویندوز کرکی داشته باشید ابدیت به 10 نمیشه باید ویندوزتون ارجینال باشه تا بتونید ابدیت کنید 

لینک به دیدگاه

من ویندوزم کرک شده هست ویندوز 10 رو هم رزرو کردم 

حالا ببینیم پس فردا که منتشر شد اپگرید میشه یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

این نسخه rtm که p30download گذاشته چه فرقی با نسخه جهانی نداره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...