رفتن به مطلب

دانلود کنید: نسخه نهایی ویندوز 10 رسماً عرضه شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

گمان میکنم مقداری زمان ببره سازگاری کامل با نرم افزارها بخصوص قدیمیتر ها .بهرحال ممنون از دوستانی که تجربشون رو در اختیار قرار میدن.شخصا بی صبرانه منتظر کوچ به این ویندوز و عملی شدن وعده های مایکروسافت هستم. 

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

• ارسال 134
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

هیچ کارت گرافیکی رو نمیشناسه که ! 970 770 780 تست کردم با درایور نصب میکنم درایور هم نصب نمیشه 

ولی روی لبتاب که ریختم مشکلی نداشت 4 تا لبتاب تست کردم اوکی بود ولی روی pc خیلی باگ داره الان پنجره رو چپ و راست میبرم پر پر میشه صفحه 

لینک به دیدگاه

Windows 10 (ME) Multiple Editions هم اومد.

ترکیبه win 10 Pro و win 10 Home با هم

با حجمه  گیگ 3.85

لینک به دیدگاه

Windows 10 (ME) Multiple Editions هم اومد.

ترکیبه win 10 Pro و win 10 Home با هم

با حجمه  گیگ 3.85

شما جدا دانلود میکنین یا رزرو کردین و از خود مایکروسافت دان میکنین ؟؟

من رزرو کردم ( یک ساله رایگان ) رو ولی سیستمم نیست اپگرید کنم

لینک به دیدگاه

شما جدا دانلود میکنین یا رزرو کردین و از خود مایکروسافت دان میکنین ؟؟

من رزرو کردم ( یک ساله رایگان ) رو ولی سیستمم نیست اپگرید کنم

نه جدا دانلود میکنم.

بین pro و me موندم که کدومو نصب کنم. :-? 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا که خیلی مشکل دار باشه مخصوصا با نرم افزار ها. نصب نمیکنم تا موقعی که 10.1 یا چیزی شبیه به این بیاد.

:D

لینک به دیدگاه

من نصب کردم خیلی کند و داغون هست مثلا idm که نصب کردم کلا پنجره دانلود هاش بهم ریخته هست پنجره های خود ویندوز هم حاشیه مرتبی نداره 

شما احتمالا کج نصب کردی :D من الان 4-5 ساعت هست که دارم باهاش کار و بازی میکنم...هیچ مشکلی نداره.....هییییچچچچچ دوشواری نداریم ما اینجا...استورش که کلا بازه مثل قبل مورد دار نیست و سرعتشم بهتره....کلا از وقتی ویندوز 10 رو انتخاب کردم احساس میکنم رشد موهام سریع تر شده آنتن WiFi بیشتر شده و حتی قدم کمی بلندتر شده =)) =)) =)) :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

شما احتمالا کج نصب کردی :D من الان 4-5 ساعت هست که دارم باهاش کار و بازی میکنم...هیچ مشکلی نداره.....هییییچچچچچ دوشواری نداریم ما اینجا...استورش که کلا بازه مثل قبل مورد دار نیست و سرعتشم بهتره....کلا از وقتی ویندوز 10 رو انتخاب کردم احساس میکنم رشد موهام سریع تر شده آنتن WiFi بیشتر شده و حتی قدم کمی بلندتر شده =)) =)) =)) :laughing: :laughing:

باندل پرفکت استپس نبوده عایا ؟!! :laughing: =)) =)) =)) =)) =)) 

لینک به دیدگاه

ببخشید من یک سوالی داشتم اول این که سایت زیر قابل اعتماده:

http://licenseha.ir/

بعدشم این که اگر من یک لایسنس ویندوز 7 پرو از این سایت بگیرم می تونم به جای این که اول ویندوز 7 نصب کنم بعد به 10 آپدیت کنم از همون اول ویندوز 10 را از سایت مثلا soft98 دانلود کنم و با این کد فعالش کنم؟

با توجه به این که خود ماکروسافت گفته کسایی که می خواهند با فایل iso آپدیت کنن از همون لایسنس ویندوز قبلی استفاده کنن.بعد از اون جریان این که ویندوز 10 یک سال اول رایگانه چی هست؟

و سوال آخر این که اگر ویندوز 10 را دانلود و هنگام نصب گزینه upgrade را بزنم بازم نیاز به کرک داره یا کلا مشکلی براش پیش می آید با توجه به این که ویندوزم 8.1 کرکی ولی می شه آپدیتش کرد؟

مرسی ببخشید این همه سوال پرسیدم و سرتون را درد آوردم. ^_^

لینک به دیدگاه

ببخشید من یک سوالی داشتم اول این که سایت زیر قابل اعتماده:

http://licenseha.ir/

بعدشم این که اگر من یک لایسنس ویندوز 7 پرو از این سایت بگیرم می تونم به جای این که اول ویندوز 7 نصب کنم بعد به 10 آپدیت کنم از همون اول ویندوز 10 را از سایت مثلا soft98 دانلود کنم و با این کد فعالش کنم؟

با توجه به این که خود ماکروسافت گفته کسایی که می خواهند با فایل iso آپدیت کنن از همون لایسنس ویندوز قبلی استفاده کنن.بعد از اون جریان این که ویندوز 10 یک سال اول رایگانه چی هست؟

و سوال آخر این که اگر ویندوز 10 را دانلود و هنگام نصب گزینه upgrade را بزنم بازم نیاز به کرک داره یا کلا مشکلی براش پیش می آید با توجه به این که ویندوزم 8.1 کرکی ولی می شه آپدیتش کرد؟

مرسی ببخشید این همه سوال پرسیدم و سرتون را درد آوردم. ^_^

شما ویندوزتون رو با فعال ساز معتبر فعال کن { همون کر.کی که شما میگین }

بعد تمام اپدبت هاش رو انجام بده

بعد خودش یه لینک میده بعد کلیک میکنی و بهت اجازه میده برای یک سال رایگان از ویندوز 10 استفاده کنی

برای چی بری اورجینال بخری برای یک سال ویندوز 10 رایگان که با غیر اورجینال هم میشه همین کار رو کرد :دی

لینک به دیدگاه

شب جمعه جنس خوب زده ای. :-)

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

چرخ موش توی برنامه های ادوبی کماکان کار نمی کنه.با catmouse درست می شه، ولی به هرحال ایراده.

کسی دیگر هم این مشکل رو داره؟

با کوادرو k300 هم مشکل داره. چند تا درایور روش نصب کرده ام، ولی همچنان گزینه های gpu در premiere و after effects و ame فعال نیست.

Edius 7 هم خیلی دیر بالا می آد و حین کار چند بار کرش کرده.

پلاگینهای تدوین با کارتهای gtx 660 و 770 و 780 روان تر کار می کنن و این تنها نکته ی مثبتی هست که از نظر کاری دیده ام.

حالت دو نمایشگره شدیدا مشکل داره و با هر چهار کارت یاد شده لگ وجود داره.

وقتی از usb3 استفاده بشه این لگ بسیار آزاردهنده می شه و عملا نمی شه کار کرد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

lockscreen عوض نمیشه ! قسمت وارد کردن پسورد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من نسخهMicrosoft.Windows.10.Enterprise.Build.10240 را دانلود کردم این اخرین ونهایشه یا نه؟؟؟

لینک به دیدگاه

این هم گل آخری که به سرمان زد. درایور گرافیک رو که حذف کردم، پس از ریستارت شدن وارد دسکتاپ نمی شه.

لینک به دیدگاه

درک نمیکنم چرا انقدر عجله دارین

صبر کنین کامل مشکلاتش بر طرف بشه بعد نصب کنین

شاید تو همین چند وقته یه سرویس پک اومد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون رزو کردیم خودش ابدیت کرد خب 

لینک به دیدگاه

جواب ما را ندادید دوستان!!!

من نسخهMicrosoft.Windows.10.Enterprise.Build.10240 را دانلود کردم این اخرین ونهایشه یا نه؟؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من در هر حال ابتدا باید مشکلات پیدا بشن تا راه حل ارایه دادن بشه و در حقیقت دوستانی که تست میکنن لطفی در حق سایرین میکنن خواسته یا ناخواسته. همین سیستم رو هم steam با بازی های early access انجام میده و یا بسیاری از نرم افزار ها که در ابتدا رایگان هستند .https://en.wikipedia.org/wiki/Early_access هرچند این نسخه نهایی هست و باید بی نقص باشه اما ویندوزهای قبلی هم همین پروسه رو داشتن متاسفانه.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من در هر حال ابتدا باید مشکلات پیدا بشن تا راه حل ارایه دادن بشه و در حقیقت دوستانی که تست میکنن لطفی در حق سایرین میکنن خواسته یا ناخواسته. همین سیستم رو هم steam با بازی های early access انجام میده و یا بسیاری از نرم افزار ها که در ابتدا رایگان هستند .https://en.wikipedia.org/wiki/Early_access هرچند این نسخه نهایی هست و باید بی نقص باشه اما ویندوزهای قبلی هم همین پروسه رو داشتن متاسفانه.

موفق باشین.

اینی که شما میگی درسته ولی اون بنده خدا منظورش همین بچه های انجمن بود. اینجا کسی درحال فیدبک دادن به ماکروسافت نیست. هست؟ :دی

لینک به دیدگاه

چون رزو کردیم خودش ابدیت کرد خب 

وقتی خودش اپدیت میکنه ...کدوم نسخه ویندوز 10 رو میده

لینک به دیدگاه

اینی که شما میگی درسته ولی اون بنده خدا منظورش همین بچه های انجمن بود. اینجا کسی درحال فیدبک دادن به ماکروسافت نیست. هست؟ :دی

خب خود شما آستین هاتون رو بزنین بالا در راه خدمت به جامعه ی دوست دار تکنولوژی بنده هم دورادور تشویقتون میکنم.  :)

لینک به دیدگاه

hi

برای نسخه ی اورجینالش چه قیمتی در نظر گرفته مایکروسافت؟

نسخه های ریتیلش موجوده الان؟

لینک به دیدگاه

جواب ما را ندادید دوستان!!!

من نسخهMicrosoft.Windows.10.Enterprise.Build.10240 را دانلود کردم این اخرین ونهایشه یا نه؟؟؟

بله دوست عزیز بیلد 10240 نسخه نهایی هست و بعد از این اپدیتها بصورت تغییرات جزیی توسط windows update دانلود و نصب میشه روی سیستمتون

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...