رفتن به مطلب

فروش کارت SAPPHIRE R9 295X2 8 GB

Mahdiar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما از فول اچ دی چه انتظاری داری؟؟

این کارت دو چیپست هستش

چیپ دوم وثتی کار میکنه چیپ اول پر شه یعنی 4K

بعد شما چه انتظاری برای FULL HD داری همون یدونه 970 هم کافیه

بعدش من یکم تحقیق کردم متوجه شدم SLI اصلا بدرد نمیخوره

سلام عزيز، من با توجه به تجريه اي كه دارم با حرفت مخالفم، با توجه به اينكه اين روزا بازيا افتضاح Optimize (بهينه) ميشن، Max Out كردن بازيا حتي با كارت هاي High End روي ١٠٨٠ هم خيلي مشكل شده، يا اينكه بايد ٢-٣ ماه بعد بيرون آمدن بازي صبر كرد تا ٣-٤ تا آپديت و پچ بياد تا بشه روون بازي كرد، يا اينكه يه كارت غول داشته باشي تا بتوني همون اول ٦٠ فريم رو پايدار بگيري. كلا دارن بلايي سر گيمر هاي PC ميارن كه برا اينكه بتونن فريم +٦٠ داشته باشن هر سال كارت گرافيكشونو ارتقا بدن. ویرایش شده توسط Mahdiar
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیز

شرمنده اینو میگم ولی بابا یه قیمتی بزار کارتت سریع فروش بره .من الان خیلی وقت هست کارت شما را برا فروش در سایت میبینم .

خودت میدونی کارت گرافیک زود قدیمی میشه و افت قیمت شدید داره معمولا .یه قیمتی بزار بفروشی یه موقع ضرر نکنی .من زیاد دیدم کارت گرافیک با ورود مدل جدید بین 500 تا 1 تومان و حتی بیشتر کاهش قیمت کمتر از 1 ماه داشته .

با ور کنید من تو این مدتی که شما این کارت را برا فروش قرار دادید 2 تا کارت گرافیک High End خریدم و فروختم (البته من فروشنده نیستم و یوزر هستم و کارتها را برا سیستم خودم خریدم)

قیمت مناسب باشه سریع فروش میره ولی تاپیک فروش از 1 هفته بیشتر طول کشید و قطعه فروش نرفت بدون یه جا کار ایراد داره .البته نه این که کارت بد باشه نه بلکه وضعیت بازار و خرید و فروش گاهی بد هست که کاریش نمیشه کرد و قیمت بالاتر یعنی ضرر 100% برا فروشنده در زمان بیشتر.

قیمت این کارت چون کلا کم تولید شده و قبلا برا ماینیگ استفاده میشده (کلا مدل را میگم و نه کارت شما که نو هست) بالا بوده از همون اول وگرنه با این قیمت یوزر میاد 2 تا کارت ارزونتر میخره و  SLI یا Crossfire میکنه و هم در همین حد یا بهتر جواب میگیره و هم ریسک سوختن کارت کمتر میشه و بسوزه هم باز یکی دیگه داره .(البته کارت با گارانتی 2 تا میخره با قیمت کمتر و مشکل سوختن هم گارانتی میشه )

کارتتون گارانتی هم نداره و باید با خریدار سر قیمت کمی بیشتر راه بیاید کلا کارت بالای 1 میلیون بدون گارانتی ریسک بسیار بالایی هست مخصوصا کارتهای AMD که مشکل حرارت دارند و ریسکشون در دراز مدت بسیار بالا هست و بنظر من گارانتیش بسیار مهم هست.قیمت این کارتها بالا بود چون بیتکوین کارها از کارتهای AMD برای ماینینگ استفاده میکردند ولی الان دیگه کسی با این کارتها ماین نمیکنه و گیمرها هم میرند سراغ کارتهای دیگه  .

حرف من را به عنوان یوزری بپذیر که سابقه کار با کامپیوتر بالا داره ( الان شده 20 سال) و سابقه سوزوندن کارت قیمت بالای بدون گارانتی هم داره و میدونه چه دردی داره .بله من هم زمانی بود که دلار 1000 تومان بود و سیستم بستم 6 میلیون و گرونترین و جدیدترین کارت بازار را گفتم برام از خارج ایران آوردند بدون گارانتی ولی وقتی سوخت .... البته بوده که کارت قیمت بالا هم خریدم و بعد مدت کمی با ضرر بالا هم فروختم چون قیمت بازار به دلیل ورود نسل جدیدتر به شدت کاهش پیدا کرده .

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

ولی عجب کارتی هستا :x  :x

یکی نیست از این هدیه ها به ما بده :crying:  :D

لینک به دیدگاه

شما از فول اچ دی چه انتظاری داری؟؟

این کارت دو چیپست هستش

چیپ دوم وثتی کار میکنه چیپ اول پر شه یعنی 4K 

بعد شما چه انتظاری برای FULL HD داری همون یدونه 970 هم کافیه

بعدش من یکم تحقیق کردم متوجه شدم SLI اصلا بدرد نمیخوره

چه جالب! هسته دوم منتظر میمونه که هسته اول بهش کار بده تا کار کنه! از عجایب روزگاره. :laughing: 

عجیبتر اینجاست که SLI اصلاً به درد نمیخوره =)) 

با اجازه صاحب تاپیک، مصرف کارت رفرنس:

Power Consumption

Let's have a look at how much power draw we measure with this graphics card installed. The methodology: we have a device constantly monitoring the power draw from the PC. We simply stress the GPU, not the processor. The before and after wattage will tell us roughly how much power a graphics card is consuming under load. Our test system is based on a power hungry six-core Intel Core i7-3960X Extreme Edition Sandy Bridge-E based setup on the X79 chipset platform. This setup is overclocked to 4.60 GHz on all cores. Next to that we have energy saving functions disabled for this motherboard and processor (to ensure consistent benchmark results). We'll be calculating the GPU power consumption here, not the total PC power consumption.

Power Consumption

1. System in IDLE = 137W
  2. System Wattage with GPU in FULL Stress = 624W
  3. Difference (GPU load) = 487W
  4. Add average IDLE wattage ~20W
  5. Subjective obtained GPU power consumption = ~ 507 Watts

Mind you that the system wattage is measured at the wall socket side and there are other variables like PSU power efficiency. So this is a calculated value not a precise measurement, albeit a very good one.

Above, we have a chart of relative power consumption. Again the Wattage shown is the card with the GPU(s) stressed 100%, showing only the peak GPU power draw, not the power consumption of the entire PC and not the average gaming power consumption either.

Power consumption  TDP in KWh KWh price 2 hrs day 4 hrs day Graphics card measured TDP 0,507 0,23 0,23 0,47           Cost 5 days per week / 4 hrs day € 2,33       Cost per Month € 10,11       Cost per Year 5 days week / 4 hrs day /  € 121,27       Cost per Year 5 days week / 4 hrs day / $ $ 160,08      

Here is Guru3D's power supply recommendation:

• AMD R9-295x2 - On your average system the card requires you to have a 850~1000 Watt power supply unit.
  • AMD R9-295x2 Crossfire - On your average system the cards require you to have a 1250 or higher Watt power supply unit as minimum.
ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

شرمنده اینو میگم ولی بابا یه قیمتی بزار کارتت سریع فروش بره .من الان خیلی وقت هست کارت شما را برا فروش در سایت میبینم .

خودت میدونی کارت گرافیک زود قدیمی میشه و افت قیمت شدید داره معمولا .یه قیمتی بزار بفروشی یه موقع ضرر نکنی .من زیاد دیدم کارت گرافیک با ورود مدل جدید بین 500 تا 1 تومان و حتی بیشتر کاهش قیمت کمتر از 1 ماه داشته .

با ور کنید من تو این مدتی که شما این کارت را برا فروش قرار دادید 2 تا کارت گرافیک High End خریدم و فروختم (البته من فروشنده نیستم و یوزر هستم و کارتها را برا سیستم خودم خریدم)

قیمت مناسب باشه سریع فروش میره ولی تاپیک فروش از 1 هفته بیشتر طول کشید و قطعه فروش نرفت بدون یه جا کار ایراد داره .البته نه این که کارت بد باشه نه بلکه وضعیت بازار و خرید و فروش گاهی بد هست که کاریش نمیشه کرد و قیمت بالاتر یعنی ضرر 100% برا فروشنده در زمان بیشتر.

قیمت این کارت چون کلا کم تولید شده و قبلا برا ماینیگ استفاده میشده (کلا مدل را میگم و نه کارت شما که نو هست) بالا بوده از همون اول وگرنه با این قیمت یوزر میاد 2 تا کارت ارزونتر میخره و SLI یا Crossfire میکنه و هم در همین حد یا بهتر جواب میگیره و هم ریسک سوختن کارت کمتر میشه و بسوزه هم باز یکی دیگه داره .(البته کارت با گارانتی 2 تا میخره با قیمت کمتر و مشکل سوختن هم گارانتی میشه )

کارتتون گارانتی هم نداره و باید با خریدار سر قیمت کمی بیشتر راه بیاید کلا کارت بالای 1 میلیون بدون گارانتی ریسک بسیار بالایی هست مخصوصا کارتهای AMD که مشکل حرارت دارند و ریسکشون در دراز مدت بسیار بالا هست و بنظر من گارانتیش بسیار مهم هست.قیمت این کارتها بالا بود چون بیتکوین کارها از کارتهای AMD برای ماینینگ استفاده میکردند ولی الان دیگه کسی با این کارتها ماین نمیکنه و گیمرها هم میرند سراغ کارتهای دیگه .

حرف من را به عنوان یوزری بپذیر که سابقه کار با کامپیوتر بالا داره ( الان شده 20 سال) و سابقه سوزوندن کارت قیمت بالای بدون گارانتی هم داره و میدونه چه دردی داره .بله من هم زمانی بود که دلار 1000 تومان بود و سیستم بستم 6 میلیون و گرونترین و جدیدترین کارت بازار را گفتم برام از خارج ایران آوردند بدون گارانتی ولی وقتی سوخت .... البته بوده که کارت قیمت بالا هم خریدم و بعد مدت کمی با ضرر بالا هم فروختم چون قیمت بازار به دلیل ورود نسل جدیدتر به شدت کاهش پیدا کرده .

سلام و درود عزيز، چرا شرمنده؟!!، دشمنت شرمنده باشه عزيز، نگران فروش اين كارت نباش عزيز، هرچقدر هم بخواد افت يا ضرر داشته باشه اصلا مهم نيست، به زودي فروش ميره، نرفت هم مهم نيست، اينكه تاپيك رو بالا ميارم بيشتر برا اينه كه ركورد بازديد تاپيك رو بزنم (حدود ٢٠٠٠ تا بيننده ديگه ميخواد تا ركورد) شايد اصلا كارت رو آخرش هديه دادمش به يوزر omidvar777، پس زياد نگران نباش. من لوازم جانبي سيستمم حدود ٦ ميليون فقط هزينه داشته خود كيس كه بماند، پس بازم نگران نباش، اگه يموقع هم كارت منفجر شد تركيد امكانش برام هست ببرم اونور آب از وارانتيش استفاده كنم، ديگه اصلا نگران نباش. بيشتر نگران اين باش كه ببين با اين همه سابقه چي كار ميكني با كارتات كه يكي پس از ديگري منفجرشون ميكني!!!!
لینک به دیدگاه

دادا برای هدیه دادن من رو هم در اولویت بزار :D  سیستم قوی ندارم که این رو بکشه  ولی حاضرم این کارتو بگیرم بجای کامپیوتر رو میزم بزارم  فقط و فقط نگاه کنم :)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

قیمت این کارت چون کلا کم تولید شده و قبلا برا ماینیگ استفاده میشده (کلا مدل را میگم و نه کارت شما که نو هست) بالا بوده از همون اول وگرنه با این قیمت یوزر میاد 2 تا کارت ارزونتر میخره و  SLI یا Crossfire میکنه و هم در همین حد یا بهتر جواب میگیره و هم ریسک سوختن کارت کمتر میشه و بسوزه هم باز یکی دیگه داره .(البته کارت با گارانتی 2 تا میخره با قیمت کمتر و مشکل سوختن هم گارانتی میشه )

کارتتون گارانتی هم نداره و باید با خریدار سر قیمت کمی بیشتر راه بیاید کلا کارت بالای 1 میلیون بدون گارانتی ریسک بسیار بالایی هست مخصوصا کارتهای AMD که مشکل حرارت دارند و ریسکشون در دراز مدت بسیار بالا هست و بنظر من گارانتیش بسیار مهم هست.قیمت این کارتها بالا بود چون بیتکوین کارها از کارتهای AMD برای ماینینگ استفاده میکردند ولی الان دیگه کسی با این کارتها ماین نمیکنه و گیمرها هم میرند سراغ کارتهای دیگه  .

کات گرافیکهای AMD  اونم برند Sophhire به منزله سی پی یو های intel  میمونند! جفتشون گارانتی هم نداشته باشند میشه با خاطر اسوده خریدشون!

در مورد کیفیت این کارت هم همین بس که 2 سال از high end  ترین های nvidia  قدیمیتره ولی قابلیت رقابت نزدیک رو داره باهاشون!!! بنده منتظر FURY X2 هستم وگرنه روز اول استارت این تاپیک معطل نمیکردم.

پاینده باشید

لینک به دیدگاه

سلام و درود عزيز، چرا شرمنده؟!!، دشمنت شرمنده باشه عزيز، نگران فروش اين كارت نباش عزيز، هرچقدر هم بخواد افت يا ضرر داشته باشه اصلا مهم نيست، به زودي فروش ميره، نرفت هم مهم نيست، اينكه تاپيك رو بالا ميارم بيشتر برا اينه كه ركورد بازديد تاپيك رو بزنم (حدود ٢٠٠٠ تا بيننده ديگه ميخواد تا ركورد) شايد اصلا كارت رو آخرش هديه دادمش به يوزر omidvar777، پس زياد نگران نباش. من لوازم جانبي سيستمم حدود ٦ ميليون فقط هزينه داشته خود كيس كه بماند، پس بازم نگران نباش، اگه يموقع هم كارت منفجر شد تركيد امكانش برام هست ببرم اونور آب از وارانتيش استفاده كنم، ديگه اصلا نگران نباش. بيشتر نگران اين باش كه ببين با اين همه سابقه چي كار ميكني با كارتات كه يكي پس از ديگري منفجرشون ميكني!!!!

سلام دوست عزیز

بسیار ممنون از پاسخ زیباتون .آقا خواستی هدیه بدی رو من هم میتونی حساب کنید .

در مورد ترکوندن کارت راستی یه بار یکی از کارتها ترکید جالب بود اصلا هم اورکلاک و ... هم نبود .پیش میاد دیگه

الان کارت Asus GTX 780TI غیر رفرنس دارم باهاش ترکوندم .خمیر زیرش را عوض کردم کارت 26 درجه خنکتر شد .نمیدونم زیرش خمیر سیلیکون زده بودند یا آدامس خرسی

الانم سر حوصله نشستم بایوسشو کلا کاستوم خودم اصولی ادیت کردم فعلا تو سایت Overclock.net دارم کل کل میکنم .

در مورد سیستم هم یادش به خیر یه زمانی حال و حوصل داشتم برا این کارا مثلا CPU از هنگ کنگ سفارش دادم .کیس فول تاور ترمالتیک از چین خریدم .واتر کولینگ کاستوم از آمریکا و ... جوانیه دیگه قدرشو بدونید .

از آشنایی با شما هم بسیار خوشحال شدم .

آقا بزار به حساب آپ تاپیک و زیاد شدن بازدید .

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

امیدوارم خوب بفروشی دوست من من در تعجبم این کارت با این قدرت چرا یک نفرم خریدار نداره

حیف من که از این پولا ندارم وگرنه ازت برش میداشتم نسبت به قیمت 3 برابری بازار خیلی خیلی خوب میفروشی!!

ولی نمیدونم طرف حاضره اون کارت 6 تومنی که یه گارانتی الکی داره بخره ولی مال شمارو....

موفق باشی

لینک به دیدگاه

امیدوارم خوب بفروشی دوست من من در تعجبم این کارت با این قدرت چرا یک نفرم خریدار نداره

حیف من که از این پولا ندارم وگرنه ازت برش میداشتم نسبت به قیمت 3 برابری بازار خیلی خیلی خوب میفروشی!!

ولی نمیدونم طرف حاضره اون کارت 6 تومنی که یه گارانتی الکی داره بخره ولی مال شمارو....

موفق باشی

چون باید بخاطر قدرتش، چند برابر هزینه برق برای استفادش هزینه کنی.

لینک به دیدگاه

چون باید بخاطر قدرتش، چند برابر هزینه برق برای استفادش هزینه کنی.

دقيقآ چقدر بايد پول برق اضافه داد؟!!
لینک به دیدگاه

دقيقآ چقدر بايد پول برق اضافه داد؟!!

فیش برقو بردارین اونجا هر کیلووات ساعت زده چقدر میشه!

لینک به دیدگاه

فیش برقو بردارین اونجا هر کیلووات ساعت زده چقدر میشه!

شما كه اينقدر خوب همه چيو بلدي حدود ٢٠٠ وات مصرف اضافه، هزينه برق خونرو چند برابر ميكنه!!!!!!!!!!!

وقتي ميخواي مقايسه كني كارت رو با هم رده هاي خودش مقايسه كن، اين كارت دو هسته اي هست و واتر كولينگ مخصوص خودشو داره بر خلاف كارت هاي ديگه كه واتر كولينگ ندارن، MSI 980 TI بطور ميانگين ٢٦٢ وات مصرف ميكنه، R9 290x ميانگين ٢٥٨ وات مصرف ميكنه، كارت R9 295x2 به طور ميانگين ٤٣٠ وات مصرف ميكنه(منبع آمار، سايت techpowerup)، اين كارت چون دو هسته اي هست براي مقايسه مصرف برق بايد با كارت هاي دو هسته اي يا كارت هاي SLI يا CrossFire شده مقايسه كرد كه اون موقع اختلاف ناچيزه، هر چند حدود ٢٠٠ وات مصرف اضافي اين كارت در مقايسه با كارت هاي تك هسته اي هم رده هم، با يه حساب كتاب ساده هم چيزه خاصي نميشه، حالا دوست خوب بابا برقيمون ميره فيش برقشونو ميبينه دقيق حساب ميكنه بهمون ميگه تا همه از نگراني در بيايم : )))

لینک به دیدگاه

داداش ناراحت نشی اگه قسطی بدهید من خریدارم. اما نمیشه خو :)

لینک به دیدگاه

شما كه اينقدر خوب همه چيو بلدي حدود ٢٠٠ وات مصرف اضافه، هزينه برق خونرو چند برابر ميكنه!!!!!!!!!!!

وقتي ميخواي مقايسه كني كارت رو با هم رده هاي خودش مقايسه كن، اين كارت دو هسته اي هست و واتر كولينگ مخصوص خودشو داره بر خلاف كارت هاي ديگه كه واتر كولينگ ندارن، MSI 980 TI بطور ميانگين ٢٦٢ وات مصرف ميكنه، R9 290x ميانگين ٢٥٨ وات مصرف ميكنه، كارت R9 295x2 به طور ميانگين ٤٣٠ وات مصرف ميكنه(منبع آمار، سايت techpowerup)، اين كارت چون دو هسته اي هست براي مقايسه مصرف برق بايد با كارت هاي دو هسته اي يا كارت هاي SLI يا CrossFire شده مقايسه كرد كه اون موقع اختلاف ناچيزه، هر چند حدود ٢٠٠ وات مصرف اضافي اين كارت در مقايسه با كارت هاي تك هسته اي هم رده هم، با يه حساب كتاب ساده هم چيزه خاصي نميشه، حالا دوست خوب بابا برقيمون ميره فيش برقشونو ميبينه دقيق حساب ميكنه بهمون ميگه تا همه از نگراني در بيايم : )))

بیا داداش، اینم مقایسه دو تا 970 در حالت Sli با 295x2 (به نمرات بنچمارک و مصرف برق توجه کنید مصرف برقش 1.5 برابره و ضعیفتر از 970 sli عمل میکنه)

zcuq_02.png793i_03.pnguut9_22.png

لینک به دیدگاه

یعنی میشه :crying:

خدا از دلت بشنوه :)

شما محبت داری داداش.ولی واقعا کارت خیلی تکی داری و هنوزم که هنوزه از همه ی کارتها سرتره

به حرف هیچکسی هم گوش نکن.ایشا.. به قیمت خوب میفروشیش @};-

لینک به دیدگاه

خریدارم

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شوخی کردم

اگه هدیه بدید منم هستم

خوب بفروشی عزیز

لینک به دیدگاه

..

بیا داداش، اینم مقایسه دو تا 970 در حالت Sli با 295x2 (به نمرات بنچمارک و مصرف برق توجه کنید مصرف برقش 1.5 برابره و ضعیفتر از 970 sli عمل میکنه)

zcuq_02.png793i_03.pnguut9_22.png

داداش برا مقايسه مصرف برق بايد حالت ميانگين (average) مصرف برق رو نگاه كني كه تو آماري من از سايت ديدم اختلاف r9 290x و r9 290x2 كمتر از ٢٠٠ وات هست ولي ايني كه شما گذاشتي چون ميانگين نيست اختلافش بيشتر از ٣٠٠ وات هست، بعدشم شما كه مياي دوتا 970 رو با r9 295x2 مقايسه ميكني الان قيمت يك 970 حدود ١٦٠٠ هست كه دوتاش ميشه ٣٢٠٠ ، قيمتي كه من گذاشتم ٢٦٠٠ هست ، ٦٠٠ تومن كمتر، تو پرفرمنس هم كه تقريبآ يكي هستن، حالا مشكلات SLI و ساپرت نكردنش تو بعضي از بازيا جدا..
يه سوال سيستمي كه خودت داري همين لپتاپي هست گذاشتي؟

..

داداش برا مقايسه مصرف برق بايد حالت ميانگين (average) مصرف برق رو نگاه كني كه تو آماري من از سايت ديدم اختلاف r9 290x و r9 290x2 كمتر از ٢٠٠ وات هست ولي ايني كه شما گذاشتي چون ميانگين نيست اختلافش بيشتر از ٣٠٠ وات هست، بعدشم شما كه مياي دوتا 970 رو با r9 295x2 مقايسه ميكني الان قيمت يك 970 حدود ١٦٠٠ هست كه دوتاش ميشه ٣٢٠٠ ، قيمتي كه من گذاشتم ٢٦٠٠ هست ، ٦٠٠ تومن كمتر، تو پرفرمنس هم كه تقريبآ يكي هستن، حالا مشكلات SLI و ساپرت نكردنش تو بعضي از بازيا جدا..
يه سوال سيستمي كه خودت داري همين لپتاپي هست گذاشتي؟

https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_980_Ti_Gaming/28.html

power_idle.gifpower_multimon.gifpower_bluray.gifpower_average.gifpower_peak.gifpower_maximum.gif

اینم پرفرمنس که تقریبا یکسانه:

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_970_SLI/9.html

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_970_SLI/16.html

crysis3_1600_900.gifcrysis3_1920_1080.gifcrysis3_2560_1600.gifcrysis3_5760_1080.gifcrysis3_3840_2160.gif

ویرایش شده توسط Mahdiar
لینک به دیدگاه

آره من کلا سیستم دسکتاپ ندارم. لپ تاپم همینیه که تو امضامه.

قیمت کارت گرافیک خیلی خوب گفتین ولی چرا کسی نمیخره عجیبه. من خودم پول ندارم سیستم  ببندم وگرنه همین گرافیک شما رو خریدار بودم.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

دوستان کارت با تخفیف اثتثنایی تقریبا داره تو سایت همسایه فروش میره (2.200 تومان)، اینقدر نیومدید هدیه تونو ببرید که آخر داره کارت فروش میره ( یعنی کسی که صاحب کارت میشه شاید تا آخر عمرش همچین تخفیفی دیگه نگیره!!!!!

لینک به دیدگاه

دوستان کارت با تخفیف اثتثنایی تقریبا داره تو سایت همسایه فروش میره (2.200 تومان)، اینقدر نیومدید هدیه تونو ببرید که آخر داره کارت فروش میره ( یعنی کسی که صاحب کارت میشه شاید تا آخر عمرش همچین تخفیفی دیگه نگیره!!!!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...