رفتن به مطلب

فروش کارت SAPPHIRE R9 295X2 8 GB

Mahdiar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ای بابا من هنوز کنکورم تموم نشده تا 6 ماه دیگه هم این فروش میره چه بد شد

لینک به دیدگاه

ای بابا من هنوز کنکورم تموم نشده تا 6 ماه دیگه هم این فروش میره چه بد شد

میلاد، خوب شود دختر نشودی ، یه کنکور دیگه ، ای کارا چی ؟

لینک به دیدگاه

خدا وکیلی مفته از دلارش کم تر اونم این کارت داش من میگم اصلا نفروشی بهتره

لینک به دیدگاه

میلاد، خوب شود دختر نشودی ، یه کنکور دیگه ، ای کارا چی ؟

بخدا فقط یه رشته میخوام اونم معماری داخلی هست فقط 5 تا دانشگاه توی ایران تدریس میکنن

میخوام برم طراحی دکوراسیون بیام اتاق تک تک بچه های لیون رو مجانی اتاق گیمینگ حرفه ای کنیم خخخ

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان .

صحبتهای در مورد خرید گرافیک با آقای مهدیار انجام شده و ببینیم خدا چی میخاد .

لینک به دیدگاه

ببخشید دوست عزیز این سوال رو میپرسم ولی یکم برام عجیب هست که چرا شما میخواید این کارت رو بفروشید در صورتی که از سایت خارجی هم خرید کردید و باید دردسر زیادی داشته باشه همچین کاری یکم برای عجیب هست در ضمن این کارت اگه به امریکا بره شامل گارانی میشه یا کلا گارانتی نداره چون من فامیل اونجا دارم و میخوام بدونم مثلا اگر کارتی مشکل دار بشه میشه فرستاد اونجا یا خیرر

لینک به دیدگاه

سلام عزيز، اين كارت رو خودم از سايت آمازون و از خود فروش آمازون خريدم، گارانتي بين المللي هم داره، كيفيت خريد از آمازون هم كه خودتون ميدونيد احتمال خرابي تقريبا صفره، كارت گرافيك هم اينجور نيست كه ٦ ماه كار كنه بعد يهو كلا خراب بشه اگه مشكل داشته باشه همون اول موقع اولين اجرا نشون ميده اگه نداشته باشه ديگه خيالت راحت، بازم به هر حال تصميم با خودتونه، من خودم كلي جنس الكترونيكي از آمازون خريدم بدون كوچكترين مشكلي، كلا چه از نظر كيفيت و چه از نظر بسته بندي قابل مقايسه با اجناس ايران نيست، اكثر اجناس تو ايران مشخص كه قبلا باز شده اند.

لینک به دیدگاه

یگ سوال دیگه با مادربورد و سی پی یو من مشکل که پیدا نمیکنه منظور گلوگاه هست و یا این که پاور رو هم باید عوض کنم یا خیر چون اگه جور در بیاد میخرمش

power:Green 850

CPU:i7 2600k

main:asus P8Z68-V PRO

لینک به دیدگاه

یگ سوال دیگه با مادربورد و سی پی یو من مشکل که پیدا نمیکنه منظور گلوگاه هست و یا این که پاور رو هم باید عوض کنم یا خیر چون اگه جور در بیاد میخرمش

power:Green 850

CPU:i7 2600k

main:asus P8Z68-V PRO

Cpu و مادر بوردت عالين هيچ مشكلي نداري ازون جهت فقط ميمونه پاورت ، چون برندش گرين هست من نميدونم، چون شنيدم برند گرين معمولا توانشون كمتر از اون چيزيه كه اعلام ميكنن، وگرنه يه پاور برند با كيفيت ٧٥٠ وات هم اين كارت رو جواب ميده، ضمنا به طول كيستم بايد توجه كني كه توش جا ميشه يا نه،نزديك ٣١ سانت طولشه و ٢ تا ٨ پين هم نياز داره.

:x

لینک به دیدگاه

قیمت کل سیستمی که میشه این کارت رو روش بست چند در میاد؟؟!؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش سوالت خيلي كليه، بستگي داره چه سيستمي بخواي ببندي و براي چند سال بخواي ببنديش، و چه قطعاتي برات مهم هست مثلا يه هارد ٥٠٠ گيگ معمولي حدود ١٠٠ تومنه ولي اگه همين هارد ٥٠٠ گيگ رو بخواي ssd ببندي حدود ٨٠٠ تومن ميشه فرقشون هم تو سرعت خواندن اطلاعات و زمان لود كردن بازياست.
لینک به دیدگاه

درود

آقا چرا کسی نمیخره اینوووووو؟ :-?

درود، دوتاش فروش رفته، این سومیش فعلا تو مذاکرات گیر کرده :D

لینک به دیدگاه

کارت توسط بنده خریداری شد{ واریز کردم} منتظر ارسال فروشنده گرامی هستم.

لینک به دیدگاه

کارت توسط بنده خریداری شد{ واریز کردم} منتظر ارسال فروشنده گرامی هستم.

مبارک باشه

میشه بگین با چه قیمتی خریدین؟

میشه تو GTA:V و چند تا بازی گرافیکی تست کنین نتایجو بزارین؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...