رفتن به مطلب

هیچ کاربری

ali hosein
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان اگه انجمنی هیچ کاربری نداشته باشه که به سوالات دیگران جواب بده انوقت مدیران اون انجمن چیکار میکنند؟؟

لینک به دیدگاه

اونوقت اون انجمن مدیرهاش به سوالات پاسخ میدن کم کم راه میفته اون انجمن اگه انجمن خوبی باشه از نظر محتوا شاید رشد خوبی کنه

این روزها انجمن زدن زیاد ارزش نداره 

مگه اینکه فروشنده ایی چیزیی باشی برای محصولاتت انجمن بسازی

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

انجمن به چه دردی میخوره اصل اینه ادم معرفت داشته باشه 

والا :)  :D  :cool:

لینک به دیدگاه

معمولا انجمن بدون کاربر نمیشه  ؛؛ حداقل چند نفری کاربر هست. حالا چه انجمنی بوده فعلا که این دوستمون جواب ندادن ؛؛

لینک به دیدگاه

اگه انجمن هیچ کاربری نداشته باشه که عملا پس کسی نیست که سوالی مطرح کنه پس نه سوالی مطرح میشه نه متعاقبا جوابی داده میشه ....

لینک به دیدگاه

انجمن تو ایران معنی نداره حالا چه با کاربر بی شمار یا بدون کاربر چون تو فرهنگ کنونی مردم ایران چیزی به اسم هم یاری یا همزاد پنداری خیلی کم رنگ شده و هرشخصی روهم که میبینید در انجمنی خیلی فعالیت میکنه بیشتر هدفش برای منافع خودش هست

به همین دلیل هم هستش که شما یه مسئله ای یا پرسشی داری به عنوان یه کاربر جدید مطرح میکنی تو انجمنی مثل لیون یا هر انجمن دیگه کسی نیست که پاسخ شمارو بده اگر هم بده خبلی با اکراه و ادعا جواب میدن .

حالا توی همین انجمنها یک کاربر پلاتینیون آلمینیوم منیزیوم میادو یه مسئله ای خیلی بیربط مطرح میکنه مثلا میگه فلان شامپو خوبه برای استفاده یا فلا پفک نمکی چرا اینقر شوره یا چرا نوشابه قاز داره و در اون لحضه هست که همه کاربران فوق تخصوص فلان تکنولوژی که اگه محدودت ها نمیبود همشون برای خودشون یه پا بیل گیت بودن میانو با تعاروف تیکه پاره کردن های فراوان (خب بلاخره طرف رتبه کاربری پلاتینیون آلمینیوم منیزیومه شایدم بنزوات سدیوم داره) اظهار نظر میفرماییند 

و اینجوری مشه که یه انجمن در عین حال هم کاربر داره هم نداره  @};- 

قبول دارم حرفتو داداشم

لینک به دیدگاه

انجمن تو ایران معنی نداره حالا چه با کاربر بی شمار یا بدون کاربر چون تو فرهنگ کنونی مردم ایران چیزی به اسم هم یاری یا همزاد پنداری خیلی کم رنگ شده و هرشخصی روهم که میبینید در انجمنی خیلی فعالیت میکنه بیشتر هدفش برای منافع خودش هست

به همین دلیل هم هستش که شما یه مسئله ای یا پرسشی داری به عنوان یه کاربر جدید مطرح میکنی تو انجمنی مثل لیون یا هر انجمن دیگه کسی نیست که پاسخ شمارو بده اگر هم بده خبلی با اکراه و ادعا جواب میدن .

حالا توی همین انجمنها یک کاربر پلاتینیون آلمینیوم منیزیوم میادو یه مسئله ای خیلی بیربط مطرح میکنه مثلا میگه فلان شامپو خوبه برای استفاده یا فلا پفک نمکی چرا اینقر شوره یا چرا نوشابه قاز داره و در اون لحضه هست که همه کاربران فوق تخصوص فلان تکنولوژی که اگه محدودت ها نمیبود همشون برای خودشون یه پا بیل گیت بودن میانو با تعاروف تیکه پاره کردن های فراوان (خب بلاخره طرف رتبه کاربری پلاتینیون آلمینیوم منیزیومه شایدم بنزوات سدیوم داره) اظهار نظر میفرماییند

و اینجوری مشه که یه انجمن در عین حال هم کاربر داره هم نداره @};-

سلام عزیز

به نظر شما احترام میزارم، ولی!

ولی با نظر شما مخالفم!

نمیدونم شما در کجای فروم لیون دیدید که کسی کمک یا سؤالی داشته باشه و کسی به کمک او نره!

بگذارید چند مثال برای شما بزنم.

مثلا تاپیک مشاوره برای خرید سیستم کامل که از 1000 صفحه هم گذشته هر سؤالی پرسیده میشه افراد بدون هیچ دریغی به اون فرد که فرقی نمی کنه کاربر به قول شما پلاتینوم یا هر درجه دیگه ای داشته باشه یا تازه وارد باشه کمک میکنند!

و در اکثر اوقات هر کاربری به کاربران تازه وارد یا پلاتینوم فرقی نداره در حد توانش به هر گونه که بتونه به یک دیگر کمک میکنند.

لاعقل من چنین رفتاری ندیدم در فروم لیون ( البته در بعضی از فروم ها این رفتار ناشایست را دیدم )

به نظرم باید چشم ها را شست، جور دیگر باید دید!

پایدار باشید.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان اگه انجمنی هیچ کاربری نداشته باشه که به سوالات دیگران جواب بده انوقت مدیران اون انجمن چیکار میکنند؟؟

سلام .

دوست عزیز ممکن هست در بعضی از انجمن ها به این صورت باشه  ولی بنده حرف شما رو 100 % رد میکنم .

بنده خودم در چند انجمن مدیر هستم  یکیش هم انجمن زیر  که انجمن 1 در موبایل ایران هست.

forum.and-roid.ir

خودم شاهد  هستم کاربر میاد سوال میپرسه و دوستان هم منتظر هستند برای پاسخ دادن و کار همدیگه رو راه میندازند.

حالا نمیدونم شما توی کدوم انجمن به این صورت باهات برخورد شده .

ولی در کل انجمن چیز خوبی هست  نمونه های قدیمی هم زیاد هست

mobilestan -ir-tci - p 30 world - و ........... یکیشم این لیون که ممکن هست قدیمی نباشه ولی کاربر های خوبی داره .

یه چیز دیگه مگه مدیر ها شاخ دارند یا دم ؟

در کل در هر انجمنی یه سری قوانین وجود داره و با توجه به وجود قوانین  مدیر هم باید وجود داشته باشه که بر درست اجرا شدن قوانین نظارت داشته باشه .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

حالا توی همین انجمنها یک کاربر پلاتینیون آلمینیوم منیزیوم میادو یه مسئله ای خیلی بیربط مطرح میکنه مثلا میگه فلان شامپو خوبه برای استفاده یا فلا پفک نمکی چرا اینقر شوره یا چرا نوشابه قاز داره و در اون لحضه هست که همه کاربران فوق تخصوص فلان تکنولوژی که اگه محدودت ها نمیبود همشون برای خودشون یه پا بیل گیت بودن میانو با تعاروف تیکه پاره کردن های فراوان (خب بلاخره طرف رتبه کاربری پلاتینیون آلمینیوم منیزیومه شایدم بنزوات سدیوم داره) اظهار نظر میفرماییند 

کاملا موافقم

یکیش خودمم که هرچی سوال میپرسم کسی جواب نمیده!!!

ولی با پروفایل دیگم که  چند ستاره وکلی امتیاز دارم میام همه جواب میدن!!!

ویرایش شده توسط soheb
لینک به دیدگاه

کاملا موافقم

ولی با پروفایل دیگم که چند ستاره وکلی امتیاز دارم میام همه جواب میدن!!!

درود

دوست عزیز شما مولتی یوزر تشریف دارید؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما مولتی یوزر تشریف دارید؟؟؟

تنها بنده نیستم بیشتر دوستان مولتی یوزرن

لینک به دیدگاه

تنها بنده نیستم بیشتر دوستان مولتی یوزرن

آخ آخ آخ چقدر نا امید کننده!

احساس خیلی بدی بهم دست داد، یه چیزی مثل اینکه یک رنگی وجود نداره!!!!!!

( البته جسارت نشه منظورم کلی بود )

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

ممنون از همگی

لیون برای سخت افزار خوبه :انجمن سافت 98 برای نرم افزار خوبه

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم

ولی با پروفایل دیگم که چند ستاره وکلی امتیاز دارم میام همه جواب میدن!!!

خب چه نیازی هست که شما با پروفایل دیگتون که کلی ستاره و امتیاز داره وارد نمیشین؟

عجیب نیست به نظر خودتون؟

بعد ماشالا اینجور که میفرمایید پس حسابی باید تو جواب دادن به سوالات خبره باشید

پس احتمالا منظورتون از سوال پرسیدن با یوزر تازه ازمودن سطح بار علمی فروم هست

من واقعا ازتون تشکر میکنم

لطفا به این کارتون ادامه بدید [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به به نصف شب چه بحثی بوده... :D

بله برخی دوستان راس میگن و من خودم هم احساس کردم که (سو تفاهم نشه)قضیه فیض بوک نشه که میگن دختره امده کامنت گذاشته که وای امروز دلم باقالی پلو میخواد و 10000تا لایک خورده چن نفرم زدن سر و کله همو شیکوندن و بعضیا هم پیش مرگش شدن در ادامه! :D

لینک به دیدگاه

هر مدیری حداقل چندتا رفیق و دوست داره.فکر نکنم بدون کاربر بمونه :)

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه اکثر فرومهای ایرانی به این شکل هستن منم زیاد این مورد رو دیدم که به سوالات افراد امتیاز بالا یا مونث بهتر جواب میدن اون کسای هم که پاسخ گو هستن اکثرا برای اینکه امتیازشون بره بالا پاسخ میدن.ولی انصافا فروم لیون جزع اون محدود فرومهای هست که جو دوستانه داره که اینم بر میگرده به مدیریت آقای حسینی که در خلال کارشون که سرشون شلوغ هم هست به سوالات بچه ها جواب میدن.
لینک به دیدگاه

والا من هر دفعه که سوال پرسیدم یا چند دیقه بعد یا چند ساعت بعد پاسخ داده شده ...

به نظر من مقدار امتیازات اصلا زیاد مهم نیست چون + ها به معنی موافقت با اون پست یا تشکر از اون پست هست ... نه شان یک نفر در فروم ...

بعدشم من بدون هیچ تعصبی میگم که لیون رو با هیچ فرومی عوض نمیکنم ... چون محیط صمیمی و بچه های با انگیزه ای داره ...درسته کاستی های وجود داره ولی مزایا باعث چشم پوشی از معایبش شده ...

شما هم که تاپیک میزنی جواب داده نمیشه ممکنه کسانی که جواب سوال شما رو میدونن آنلاین نباشن ... ممکنه افرادی که آنلاین هستن اصلا به این مورد برخورد نکرده باشند که بخوان جوابی بدن ...با این وجود حتی کسانی که تجربه ی خیلی کمی هم دارن راهکار هایی که به نظرشون میرسه یا پرس و جو کرده اند رو در اختیار استارتر تاپیک میزارن ...

لینک به دیدگاه

والا من هر دفعه که سوال پرسیدم یا چند دیقه بعد یا چند ساعت بعد پاسخ داده شده ...

به نظر من مقدار امتیازات اصلا زیاد مهم نیست چون + ها به معنی موافقت با اون پست یا تشکر از اون پست هست ... نه شان یک نفر در فروم ...

بعدشم من بدون هیچ تعصبی میگم که لیون رو با هیچ فرومی عوض نمیکنم ... چون محیط صمیمی و بچه های با انگیزه ای داره ...درسته کاستی های وجود داره ولی مزایا باعث چشم پوشی از معایبش شده ...

شما هم که تاپیک میزنی جواب داده نمیشه ممکنه کسانی که جواب سوال شما رو میدونن آنلاین نباشن ... ممکنه افرادی که آنلاین هستن اصلا به این مورد برخورد نکرده باشند که بخوان جوابی بدن ...با این وجود حتی کسانی که تجربه ی خیلی کمی هم دارن راهکار هایی که به نظرشون میرسه یا پرس و جو کرده اند رو در اختیار استارتر تاپیک میزارن ...

منم اولش که اومدم مهدی جون نظر شمارو داشتم اما کم کم نظرم عوض شد متاسفانه...فک نکنم نیاز به توضیح اضافه باشه کاملا بدون شرحه! آدمها شاید همدیگرو تو اینترنت نبینن اما احساسات دورادور یکدیگرو نسبت به هم از بازخوردهای دیگران کاملا متوجه میشن نفس حرف دوستمون عین واقعیت بود منم خودم کاملا بهم چنین احساسی دست داده تنها فرقش اینه که برا من هیچ اهمیتی نداره بازخوردهای دیگران نسبت به خودم چی باشه اما همه اینطور نیستن بعضیها بهشون برمیخوره .دقیقا میتونم درک کنم منظور بعضیها از چنین حرفهایی چیه و باهاشون همذات پنداری میکنم تو این فقره

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

تو بیشتر فرومهای ایرانی متاسفانه پارتی وپارتی بازیه مخصوصا فروم خرید وفروش وقوانین که گذاشتن برای نیو یوزر و غریبها صدق میکنه :crying:

لینک به دیدگاه

تو بیشتر فرومهای ایرانی متاسفانه پارتی وپارتی بازیه مخصوصا فروم خرید وفروش وقوانین که گذاشتن برای نیو یوزر و غریبها صدق میکنه :crying:

من درمورد این فروم باهات مخالفم ... من با اکثرشون رابطه ی خوبی دارم ولی اگه مشکلی پیش بیارم دقیقا مثل بقیه با من و تمام اعضای فروم برخورد میشه و پارتی بازی تو اینجا معنی خودشو از دست میده ...

شما ها هم 4 تا پست بدین امتیازتون از ماهم میزنه بالا غصه نخورین ...این فروم متعلق به ماست و همه اینجا یه خانواده واحد رو تشکیل میدیم و مسائل و مشکلات هم گریبان همه رو میگیره ... پس هرکدوم از ما باید به دیگری کمک کنه تا این مشکلات از بین بره نه مشکلی به اینا اضافه کنه :x

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...