رفتن به مطلب

بررسی Windows 10

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ک/

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و درود و خسته نباشید خدمت جناب کریمی عزیز بابت مطالب مفید ، مهم و ارزشمندشون 

اونطور که معلومه مایکروسافت این بار واقعا خوب کار کرده روی این ویندوز .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی مطلب خوبی بود خبات جان و بیشتر مشتاق به استفاده از ویندوز 10 شدم

من هنوز نصب نکردم چون نمیدونم اگه نصب کنم فعال میشه یا نه.... توی windows insider ثبت نام کرده بودم قبلا" اما چیزی برای فعال سازی نیومده برام (اونجایی که باید iso رو دانلود کنیم توی توضحات نوشته که باید متوجه باشید که برای نصب ویندوز به سریال نیازه و منم دیگه گیج شدم نصب نکردم) از نرم افزار هیچی سر در نمیارم :دی

لینک به دیدگاه

من هنوز نصب نکردم چون نمیدونم اگه نصب کنم فعال میشه یا نه.... توی windows insider ثبت نام کرده بودم قبلا" اما چیزی برای فعال سازی نیومده برام (اونجایی که باید iso رو دانلود کنیم توی توضحات نوشته که باید متوجه باشید که برای نصب ویندوز به سریال نیازه و منم دیگه گیج شدم نصب نکردم) از نرم افزار هیچی سر در نمیارم :دی

فرجام جان اگه خواستی نصب کنی نسخه ی کی soft98 داده نصب کن راحت از طریق بوت نصب شد بدون سریال یا هرچیز دیگه

خودشم فعال شده بود ولی بازم اگه خودکار فعال نبود با ksm که خود soft98 داده تو عرض ۲۰ ثانیه میشه اکتیو کرد

لینک به دیدگاه

کي تو فروشگاه ها مياد؟. مهم ترين نگراني من نداشتن گذينه اى براى غير فعال کردن windows update هست که يکي از دوستان يک روش گفت نميدونم والا ميترسم دانلودش کنم اما نشه غير فعال کرد :D

يه سوال هم دارم واسه گرافيک هاىه DX 11.1 يا DX 11.2 هستن اينا ميتونن از 12 پشتيباني کنن تو اين ويندوز؟ اگه کامل نه منظورتونه بيشتر توضيح بديد.

لینک به دیدگاه

کي تو فروشگاه ها مياد؟. مهم ترين نگراني من نداشتن گذينه اى براى غير فعال کردن windows update هست که يکي از دوستان يک روش گفت نميدونم والا ميترسم دانلودش کنم اما نشه غير فعال کرد :D

يه سوال هم دارم واسه گرافيک هاىه DX 11.1 يا DX 11.2 هستن اينا ميتونن از 12 پشتيباني کنن تو اين ويندوز؟ اگه کامل نه منظورتونه بيشتر توضيح بديد.

تست کردم نمیشه ویندوز ابدیت رو غیر فعال کرد ولی اگه یکبار از طریق خود ویندوز ویندوز رو ابدیت کنید گزینه غیر فعال کردنش ظاهر میشه

لینک به دیدگاه

تست کردم نمیشه ویندوز ابدیت رو غیر فعال کرد ولی اگه یکبار از طریق خود ویندوز ویندوز رو ابدیت کنید گزینه غیر فعال کردنش ظاهر میشه

تو نسخه pro هم نميشه نه؟ چند مگ هست اپديدش حدودا؟
لینک به دیدگاه

تو نسخه pro هم نميشه نه؟ چند مگ هست اپديدش حدودا؟

من نسخه enterprise رو نصب کردم که از pro خیلی بهتره ظاهرا تو همه نسخه ها نمیشه .

چون دارم از خود ویندوز ابدیت میکنم نشون نمیده حجمش چقدره 

.لی چندتا ابدیت موجوده که شما اگه بخواید فقط ابدیت قسمت ویندوز ابدیت رو دانلود کنید نه همشو

لینک به دیدگاه

فیزیکس اسکور خیلی گند شده فرجام جان نمیدونم دلیلش چیه خیلی فاجعست

ویندوز 7 

6632photo-2015-07-31-17-09-51.jpg

ویندوز  10

8c29snaphsot0002.png

ولی تم این ویندوز انقدر سبکه که باعث میشه غیر فعال کردن و فعال بودن تم تو اسکور کارت گرافیک نتثیری نداشته باشه

درواقع پروفمنس بهتر شده

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...