رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید هدست/هدفون با کیفیت

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

برای هدفون یک دوست عزیز رو دیدم  ديجی کالا - هدست ریزر کراکن 7.1 کروما - Razer Kraken 7.1 Chroma Headset

chroma رو 420 قیمت داره به قیمت 300 میفروشه { کم استفاده شده } نمیدونم برای موزیک خوبه یا نه چون 7.1 هست یکی از دوستان گفت برای موزیک ساخته نشده

منم همین حدود بیشتر نمیخوام خرج کنم به نظرت اینو بخرم یا مدل karen pro ؟
ديجی کالا - ریزر هدست کراکن پرو - Razer Kraken Pro Headset

گیمر که هستم ولی اولویتم با موزیک هست چون انواع مختلف موزیک رو مدت زمان زیادی گوش میدم و کیفیت برام مهمه

چه کنم ؟؟؟ انتخاب بهتری هست با حدود 300 تومن ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من هدست های 7.1 virtual surround sound بخصوص مدل های razer مناسب موسیقی نیستن و احساس میکنین نوعی equalizer دارن که صدای گنگی ارایه میده حتی وقتی stereo میکنین اون صدای طبیعی و شفافی که براش هزینه ی بیشتر پرداخت کردین ندارن ولی .متاسفانه صدای kraken رو نشنیدم اما megalodon که خودم استفاده میکنم با این قیمت به هیچ عنوان برای موسیقی پیشنهاد نمیکنم بخصوص اگه پیانو محور و با سازهای طبیعی باشه .هرچند برای موسیقی سبک الکترونیک بد نیست و شاید برای عده ای راضی کننده باشه  اما بازهم اون شفافیت لازم رو نداره اگه گوش های حساسی دارین.نکته ی دیگه ای که در مدل مدنظر شما بنظرم میاد اینه که میتونه در استفاده ی طولانی بر خلاف megalodon گوشتون رو با توجه به طراحیش اذیت کنه.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

برای موزیک این مدل پیشنهاد میدم تفکیک بسیار عالی داره http://iranheadphone.com/sennheiser-hd-215-II?search=Sennheiser%20HD%20215-II 

لینک به دیدگاه

برای موزیک این مدل پیشنهاد میدم تفکیک بسیار عالی داره http://iranheadphone.com/sennheiser-hd-215-II?search=Sennheiser%20HD%20215-II 

تایید میکنم و هدفون بسیار مناسبی رو پیشنهاد دادین. محصولات  شرکت sennheiser واقعا بی نظیر هستند و به کلی آلمانی ها درک مناسبی از موسیقی دارند  و تنها وجود نام هایی همچون Johann Sebastian Bach و Ludwig van Beethoven و Wolfgang Amadeus Mozart  کافی هست تا بشه گفت آلمانی ها و محصولاتشون در زمینه ی موسیقی بی همتا هستند.البته درمورد تفاوت صدای اصلی و تقلبیشون اطلاعی ندارم متاسفانه و امیدوار هستم کالای اصلی به دستتون برسه.هرچند درمورد بازی شاید بنظرتون این مدل مناسب نیاد.در هرحال هرکه را بهر کاری ساختن و البته لازم هست یاد آوری کنم بیس قوی ای نداره اگه قصد استفاده برای سبک موسیقی الکترونیک دارین 

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من هدست های 7.1 virtual surround sound بخصوص مدل های razer مناسب موسیقی نیستن و احساس میکنین نوعی equalizer دارن که صدای گنگی ارایه میده حتی وقتی stereo میکنین اون صدای طبیعی و شفافی که براش هزینه ی بیشتر پرداخت کردین ندارن ولی .متاسفانه صدای kraken رو نشنیدم اما megalodon که خودم استفاده میکنم با این قیمت به هیچ عنوان برای موسیقی پیشنهاد نمیکنم بخصوص اگه پیانو محور و با سازهای طبیعی باشه .هرچند برای موسیقی سبک الکترونیک بد نیست و شاید برای عده ای راضی کننده باشه  اما بازهم اون شفافیت لازم رو نداره اگه گوش های حساسی دارین.نکته ی دیگه ای که در مدل مدنظر شما بنظرم میاد اینه که میتونه در استفاده ی طولانی بر خلاف megalodon گوشتون رو با توجه به طراحیش اذیت کنه.

تایید میکنم و هدفون بسیار مناسبی رو پیشنهاد دادین. محصولات  شرکت sennheiser واقعا بی نظیر هستند و به کلی آلمانی ها درک مناسبی از موسیقی دارند  و تنها وجود نام هایی همچون Johann Sebastian Bach و Ludwig van Beethoven و Wolfgang Amadeus Mozart  کافی هست تا بشه گفت آلمانی ها و محصولاتشون در زمینه ی موسیقی بی همتا هستند.البته درمورد تفاوت صدای اصلی و تقلبیشون اطلاعی ندارم متاسفانه و امیدوار هستم کالای اصلی به دستتون برسه.هرچند درمورد بازی شاید بنظرتون این مدل مناسب نیاد.در هرحال هرکه را بهر کاری ساختن و البته لازم هست یاد آوری کنم بیس قوی ای نداره اگه قصد استفاده برای سبک موسیقی الکترونیک دارین 

ممنون بابت راهنمایی من انواع مختلف موزیک رو گوش میکنم الکترونیک هم دوست دارم :( ایا به نظرتون Sennheiser HD 215-II رو بگیرم یا مدل دیگه ای مد نظرتون هست ؟!!!

ممنون بابت پیشنهاد خود شما اینو دارین ؟؟؟

لینک به دیدگاه

اولویت سونی . سنهایزر . بیرداینامیک ...

من beyerdynamic dt235 دارم و موزیک هم مدام گوش میدم ... حجم صدای بالا و وضوح صدای خوبی هم داره

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

اولویت سونی . سنهایزر . بیرداینامیک ...

من beyerdynamic dt235 دارم و موزیک هم مدام گوش میدم ... حجم صدای بالا و وضوح صدای خوبی هم داره

شما اون دفعه گفتی چندین هدفون و هدست رو تست کردین و بعد انتخابتون رو کردین درسته ؟؟

یک بنده خدا تو انجمن chroma رو با قیمت خیلی خوب میداد میخواستم بخرم .... دوستان گفتن برای موزیک خوب نیست بی خیال شدم

الان موندم چی بگیرم ..... 300-350  یک چیز عالی با صدای فوق العاده با کیفیت برای ترنس و الکترونیک و پاپ و راک و ... کلا من همه چی گوش میدم :| مدت زمان زیادی هم گوش میدم ...

لینک به دیدگاه

تو این رنج قیمت من فقط میتونم بهت محصولات برند superlux رو پیشنهاد کنم٫ مدل های hd681 evo و hd681 و hd668b مناسب نیاز شماست٫ این برند از اون برندای چینی پدر مادر داره و بهت قول میدم بعد از خریدش دعام میکنی٫ قیمتاش هم بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هست.

یه راهنما هم واسه خرید هدفون نوشتم ببین شاید به دردت بخوره

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=42604

ویرایش شده توسط ZigZag
لینک به دیدگاه

شما اون دفعه گفتی چندین هدفون و هدست رو تست کردین و بعد انتخابتون رو کردین درسته ؟؟

یک بنده خدا تو انجمن chroma رو با قیمت خیلی خوب میداد میخواستم بخرم .... دوستان گفتن برای موزیک خوب نیست بی خیال شدم

الان موندم چی بگیرم ..... 300-350  یک چیز عالی با صدای فوق العاده با کیفیت برای ترنس و الکترونیک و پاپ و راک و ... کلا من همه چی گوش میدم :| مدت زمان زیادی هم گوش میدم ...

سنهایزر حجم صدای زیادی نداره ولی تفکیک صدای خیلی خوبی داره ... میتونی یه سنهایزر بگیری بعد یه آمپلی پرتابل بهش وصل کنی ...ولی امپش حدود 200 تومن در میاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...