رفتن به مطلب

این مانیتوره چیه جلوی عادل فردوسی پور ؟

Mahyar Curious
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

این مانیتور کوچیکه سمت چپ عادل چیه ؟ ویژگی خاصی داره که هوز ازش استفاده میکنند ؟

post-7116-0-32714100-1438365573_thumb.jpg

post-7116-0-92701100-1438365564_thumb.jpg

post-7116-0-19264900-1438365552_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Mahyar Curious
لینک به دیدگاه

این از خسیسی سازمانه!!! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا نمیدونم اما یادمه یه همچین چیزی دیده بودم حالا نمیدونم اینم مثل اونه یا نه. من توی دم و دستگاه فیلم برداری کنسرت یه همچین چیزی دیده بودم

از تلویزیون معمولی میشه اون تصویری رو دید که برای همه بینندگان پخش میشه (یعنی از بین همه دوربین هایی که دارن فیلم میگیرن یه تصویر واحد کارگردانی میشه و به من و شما میرسه) و اون دستگاه کوچیکتر امکان تعویض دید از دوربین های مختلف نصب شده رو بصورت دستی داره... مثلا وقتی اون تصویر واحد که ما داریم میبینم داره روی یکی از دروازه ها رو نشون میده ، از اون دستگاه بصورت دستی میشه سوییچ کرد روی دوربین سمت نیمکت ها 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا نمیونم اما یادمه یه همچین چیزی دیده بودم حالا نمیدونم اینم مثل اونه یا نه. من توی دم و دستگاه فیلم برداری کنسرت یه همچین چیزی دیده بودم

از تلویزیون معمولی میشه اون تصویری رو دید که برای همه بینندگان پخش میشه (یعنی از بین همه دوربین هایی که دارن فیلم میگیرن یه تصویر واحد کارگردانی میشه و به من و شما میرسه) و اون دستگاه کوچیکتر امکان تعویض دید از دوربین های مختلف نصب شده رو بصورت دستی داره... مثلا وقتی اون تصویر واحد که ما داریم میبینم داره روی یکی از دروازه ها رو نشون میده ، از اون دستگاه بصورت دستی میشه سوییچ کرد روی دوربین سمت نیمکت ها 

احسنت :)

لینک به دیدگاه

پرویز مظلومی   :laughing:  =))

و فرهاد مجیدی  =))

دوست عزیز لطفا ادب و رعایت کنید.

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...