رفتن به مطلب

راهنمای بک آپ گرفتن از سیو بازی GTA V

omide1648
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام...

دوستان من بازی gta v رو تا 30 در صد رفتم ولی حالا میخوام ویندوز کامپیوتر رو از 8.1 به 10 عوض کنم ولی اونوقت سیو های بازی حذف میشه کسی اگه بلده بگه که چطوری از سیوهاش بک آپ بگیرم بعد از اینکه ویندوز 10 رو نصب کردم اونقت چطوری سیوهارو دوباره نصب کنم.

ممنون میشم جواب بدید.

هر کس خوب جواب بده +1 ;) .

لینک به دیدگاه

سلام...

دوستان من بازی gta v رو تا 30 در صد رفتم ولی حالا میخوام ویندوز کامپیوتر رو از 8.1 به 10 عوض کنم ولی اونوقت سیو های بازی حذف میشه کسی اگه بلده بگه که چطوری از سیوهاش بک آپ بگیرم بعد از اینکه ویندوز 10 رو نصب کردم اونقت چطوری سیوهارو دوباره نصب کنم.

ممنون میشم جواب بدید.

هر کس خوب جواب بده +1 ;) .

درود

پیشنهاد رشوه؟  :D

بازی ارجینال که نیست؟

اینجا

اینجا

اینجا

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به این ادرس برو و اون پوشه رو کپی کن بعدا دوباره بریز همونجا

C:\Users\amin\Documents\Rockstar Games\GTA V

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من هم مشکل این دوستمون رو دارم و بخاطر تعویض ویندوز میخوام از سیو های بازی کپی بگیرم ولی توی این ادرسی که دوستان اعلام کردن سیو بازی من ذخیره نشده!!

دیگه کجا ممکنه ذخیره شده باشه سیو های این بازی؟؟ ممنون میشم اگر کسی جواب بده و کمکی بکنه

لینک به دیدگاه

من هم مشکل این دوستمون رو دارم و بخاطر تعویض ویندوز میخوام از سیو های بازی کپی بگیرم ولی توی این ادرسی که دوستان اعلام کردن سیو بازی من ذخیره نشده!!

دیگه کجا ممکنه ذخیره شده باشه سیو های این بازی؟؟ ممنون میشم اگر کسی جواب بده و کمکی بکنه

نسخه Reloaded اینجا

C:\ProgramData\Socialclub

نکته: پوشه ی ProgramData ممکنه hide باشه

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام ی سوال داشتم بکاپ گرفتن یا سیو بازی جی تی ای آنلاین پی اس فور چطوریه ایمیل و پسورد سوشیال کلاب راک استار دارم اما یوزر psn ایمیل و پسوردشو یادم رفت میخوام سیوبازیشو روی یوزر جدیدم بیارم چیکار کنم

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام رفقا من وقتی میخام بازی رو نصب کنم نصب میشه کامل ولی میرم تو پوشه های نصب شدش میبینم بهم ریخه هستن و بازی هم بالا نمیاره چیکار کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...