رفتن به مطلب

روش نصب کولر macho hr-02 روی سوکت 1150 ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خیلی ممنون

بله من رو جعبه رو خوندم که یه طرفش نوشته macho rev A و یه طرفشم برچسب خورده که روی برچسب نوشته cpu cooler macho hr-02 و رنگ جعبه سبز و مشکی هست.

روی جعبه خودش نوشته L152xW136xH163 MM ظاهرا چند مدل داره! یا روی جعبه اشتباه نوشته؟!

حالا کدومش درسته؟

فکر کنم فقط دو مدل هست

معمولی و بلک

تا جایی که من می دونم جا نمی شه و در کیس هم بسته نمی شه بر فرض این که حالا دو میلی متر هم کوتاه تر باشه بازم دردی دوا نمی کنه ولی شما اگه می خوای مطمئن بشی راهی جز امتحان کردن نداری ولی از من می شنوی جا نمی شه

حالا سیستم چی هست که true spirit براش کافی نیست ؟

لینک به دیدگاه

بعید می‌دونم جا نشه. من این کولر رو تو خیلی کیس‌ها بسته‌ام. از اونجایی که ممکنه حافظه‌ام خطا کنه، بهتره بزنگی گرین

۰۲۱۸۸۹۱۱۳۷۸

داخلی ۱۵۳

پ.ن پوزش می‌خوام من ده میل رو ده سانتی‌متر نوشته بودم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

فکر کنم فقط دو مدل هست

معمولی و بلک

تا جایی که من می دونم جا نمی شه و در کیس هم بسته نمی شه بر فرض این که حالا دو میلی متر هم کوتاه تر باشه بازم دردی دوا نمی کنه ولی شما اگه می خوای مطمئن بشی راهی جز امتحان کردن نداری ولی از من می شنوی جا نمی شه

حالا سیستم چی هست که true spirit براش کافی نیست ؟

true sprit برای سیستمم 4790k کافیه (چون اورکلاک نمیشه)  ولی فروشنده نداشت این چون بهتر بود خریدمش . فکر کنم تو یه سایتی هم دیدم یکی نوشته بود ماچو داخل کیس مگنوم 2 جا میشه

به هر حال خیلی  ممنون

ویرایش شده توسط s414m
لینک به دیدگاه

بعید می‌دونم جا نشه. من این کولر رو تو خیلی کیس‌ها بسته‌ام. از اونجایی که ممکنه حافظه‌ام خطا کنه، بهتره بزنگی گرین

۰۲۱۸۸۹۱۱۳۷۸

داخلی ۱۵۳

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

۰۲۱۸۸۹۱۱۳۷۸

داخلی ۱۵۳

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

true sprit برای سیستمم 4790k کافیه (چون اورکلاک نمیشه)  ولی فروشنده نداشت این چون بهتر بود خریدمش . فکر کنم تو یه سایتی هم دیدم یکی نوشته بود ماچو داخل کیس مگنوم 2 جا میشه

به هر حال خیلی  ممنون

ببین دوست عزیز مطمئن باش جا نمی شه این رو ببین سند تایید حرفم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=33375 

خب اگه جا می شد نیازی نبود از بست کمربندی به جای بست های فلزی استفاده بشه تازه این روش هم اصولی نیست چون فن اگه بیاد پایین تر از جای اصلیش و رم هیت سینکش بلند باشه فکر کنم گیر می کنه تازه با همین تغییرات هم به زور جا می شه

ولی در حالت استاندارد محال ممکن هست جا بشه

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز مطمئن باش جا نمی شه این رو ببین سند تایید حرفم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=33375 

خب اگه جا می شد نیازی نبود از بست کمربندی به جای بست های فلزی استفاده بشه تازه این روش هم اصولی نیست چون فن اگه بیاد پایین تر از جای اصلیش و رم هیت سینکش بلند باشه فکر کنم گیر می کنه تازه با همین تغییرات هم به زور جا می شه

ولی در حالت استاندارد محال ممکن هست جا بشه

خیلی ممنون لینک رو دیدم بله نوشته جا نمیشه ولی

در سایت گرین نوشته کیس گرین x2-jaguar کولر cpu تا ارتفاع 160 میلی متر ساپورت میکنه.

اینجا هم نوشته این کولر داخل کیس x2 جا میشه

http://lioncomputer.ir/product/223/Thermalright+HR-02+Macho

حالا کیس مگنوم 2 که نوشته کولر پردازنده تا ارتفاع 17 سانت ساپورت میکنه پس وضعیت بهتری باید از کیس x2 داشته باشه! پس احتمالا سایت گرین  اشتباهی زده کیس مگنوم 2 کولر تا 17 سانت ساپورت میکنه یا اینکه داخل x2 هم جا نمیشه. من که گیج شدم!

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون لینک رو دیدم بله نوشته جا نمیشه ولی

در سایت گرین نوشته کیس گرین x2-jaguar کولر cpu تا ارتفاع 160 میلی متر ساپورت میکنه.

اینجا هم نوشته این کولر داخل کیس x2 جا میشه

http://lioncomputer.ir/product/223/Thermalright+HR-02+Macho

حالا کیس مگنوم 2 که نوشته کولر پردازنده تا ارتفاع 17 سانت ساپورت میکنه پس وضعیت بهتری باید از کیس x2 داشته باشه! پس احتمالا سایت گرین  اشتباهی زده کیس مگنوم 2 کولر تا 17 سانت ساپورت میکنه یا اینکه داخل x2 هم جا نمیشه. من که گیج شدم!

تا جایی که من می دونم تو کیس x2 جا می شه چون عرض کیس x2 دو سانت بیشتره یعنی 22 ولی کیس شما 20 هست

لینک به دیدگاه

تا جایی که من می دونم تو کیس x2 جا می شه چون عرض کیس x2 دو سانت بیشتره یعنی 22 ولی کیس شما 20 هست

درسته عرضش 22 سانت هست (شاید با برآمدگی روی درب کیس حساب شده) ولی داخل سایت گرین اگه نگاه کنید نوشته

دارای قابلیت نصب کولرهای حرفه ای تا ارتفاع 160 میلی متر

green-case.com/products/case/midi/case.php?model=X2_Jaguar

ویرایش شده توسط s414m
لینک به دیدگاه

درسته عرضش 22 سانت هست (شاید با برآمدگی روی درب کیس حساب شده) ولی داخل سایت گرین اگه نگاه کنید نوشته

دارای قابلیت نصب کولرهای حرفه ای تا ارتفاع 160 میلی متر

green-case.com/products/case/midi/case.php?model=X2_Jaguar

اون عدد که واسه هر کیسی یه چیزی زده شما نگاه کنی واسه مگنوم 2 زده 17 که عمرا 17 باشه عدد 17 مربوط به کیس مگنوم پلاس هست که فاصله دو سانتی پشت برای عبور کابل ها رو نداره اون وقت x2 رو زده 16 سانتی متر در صورتی که خیلی بزرگ تر هست و کولر با ارتفاع بیش از 16 هم توش جا می شه

ببین شما مگه اون تاپیک رو ندیدی به وضوح توضیح داده شده این کولر ماچو داخل مگنوم 2 و x1 جا نمی شه

اگه اصرار دارید حتما از این فن استفاده کنید خب کیس رو تعویض کنید و x2 یا x3 بگیرید

لینک به دیدگاه

قبول دارم ولی همین اعداد اشتباه باعث انتخاب اشتباه کیسم شد

ویرایش شده توسط s414m
لینک به دیدگاه

درود

من اندازه گرفتم ماچو توی مگنوم۲ جا نمی شه. پوزش می خوام برای اشتباهم. اگر فروشنده ازت می پذیره کولر رو با true spirit عوض کن. تو رده ی قیمتی ش بی رقیب ه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...