رفتن به مطلب

ارور در بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان وقتی دارم بازی را نصب میکنم این ارورا میده مشکل از چیه!! http://8pic.ir/images/cg4p6s3s0m1aekowcjb5.png

لینک به دیدگاه

از روی DVD نصب میکنی؟ خط و خش نداره؟

بنظر یکی از فایل ها مشکل داره

لینک به دیدگاه

از روی DVD نصب میکنی؟ خط و خش نداره؟

بنظر یکی از فایل ها مشکل داره

اره از روی dvd

نه خط و خش نداره

حالا چیکار کنم!!

لینک به دیدگاه

کپيش کن تو هارد از تو هارد نصب کن. ممکنه موقع ريپک کردن از تو خود شرکت ناقص کپي شده.

لینک به دیدگاه

کپيش کن تو هارد از تو هارد نصب کن. ممکنه موقع ريپک کردن از تو خود شرکت ناقص کپي شده.

فقط dvd1 را کپی کنم
لینک به دیدگاه

همه DVD هاشو بریز روی هارد بعد بزن نصب

اگه بازم ارور داد یعنی فایل هاش ناقصه !

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتی دارم بازی را نصب میکنم این ارورا میده مشکل از چیه!! http://8pic.ir/images/cg4p6s3s0m1aekowcjb5.png

منم سر rome 2 total war همچین اروری داشتم...

ویندوز عوض کردم درست شد :D

یکبار دیگه هم یادمه ریختم توی هارده خودم کاملا unzip کردم شد

لینک به دیدگاه

خوب پس يا خش داره يا موقع ريپک کردن ناقص کپي شده. يه خورده بشورشو حسابي تميز کن ببين چي ميشه. نشد برو فروشگاه هاى بازى بگو اگه امکان داره همون dvd رو واست يه رايت بکنن. البته از رو نسخه هاى که تو فروشگاهشون هست.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

کپی هم نمیشه هی میزنه try again

عزیز یک نرم افزار هست برا بد کپی شدن برای من فایل رار شده بود ارور میداد استفاده کردم با لو لول نرم افزار حدود یک ساعت بیشتر یا کمتر طول کشید دی وی دی رو کپی کرد باورم نمیشد کار کنه الان اسمش یادم نیست رفتم خونه پستم رو ویرایش میکنم بهت میگم تست کن ضرر نداره.میتونی از تو گوگل هم سرچ کنی.اما یادم نیست کل دی وی دی حدود یک ساعت طول کشید یا فایل ها اخه دو تا فایل خراب بود.یک در کل کار کرد برای من.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

------------------------------------------------------------------,ویرایش

دوست عزیز ببخشید من فراموش کرده بودم پاسخ بدم من با این نرم افزار تونستم برگردونم فایل ها رو البته قبلش dvd رو یکبار شستم یک قسمت dvd کثیف بود و پاک هم نشد

AnyReader 3.8 Build 1011

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

اگه اين راه هم نشد برو صفير کامپيوتو ببين اگه داره همچين بازيو بده واست از پک هاى خودش رايت کنه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این راهها رو امتحان کنید انشالله که حل بشه:

با CloneCd ایمیج بگیرید ، بعد با Virtual Clone Drive یا deamon tools ایمیج هارو به ترتیب اجرا و نصب کن.

اگر موقع ایمیج گرفتن بد سکتور شناخت(در قسمت LOG مینویسه)  دیسک مشکل داره (عجله نکنید) و اول حتما با یک رایتر از برند دیگر تست کنید اگرباز هم بدسکتور داد ، دیسک مشکل داره.

اگر دیسک مشکل نداشت و باز هم این مشکل رو داشتید ممکنه درایو ویندوزتون جا برای انتقال فایلهای TEMP یا موقتی نداشته باشه،چون بعضی بازیها فشرده سازی میشن و ست آپشون طوری هستش که از پوشه TEMP نصب میشوند، حتی الامکان درایو ویندوزتون رو خالی کنید.

اگر باز هم مشکل داشتید کلا فایلهای نسخه بازی ایراد داره و باید بازی رو دوباره تهیه کنید.

ویرایش شده توسط abbas_mt
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...