رفتن به مطلب

فروش Boogie Board Sync 9.7 --> از کاغذ بی نیاز شوید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 
یه وسیله خاص رو تو این تاپیک میخوام به فروش بذارم
Boogie Board SYNC 9.7

این وسیله جای کاغذ و قلم رو میگیره و میتونید جزوه ها و متنایی که مینویسید رو بصورت pdf ذخیره کنید و روی گوشی و کامپیوترتون داشته باشید و نیازی نیست دیگه با خودتون دفتر و کاغذ اینور اونور ببرید

این وسیله رو یکی از اشنایانم به من هدیه داده ولی بکارم نمیاد چون من بیشتر با کیبورد مینویسم تا قلم کاغذ 

قیمتش توی ایران 440 هزار تومنه من قیمتو میذارم 350.000 تومان

1. کاملاً ایده آل برای نوت برداری و نوشتن جزوه در کلاس های درس و یادداشت برداری برای خبرنگاران و مهندسین و دانشجویان و پزشکان و وکلا و به خصوص، مدیران
  2. اين محصول شبيه يک تخته سياه همراه (پرتابل) مي باشد ، نوشتن با آن واقعاً لذت بخش است.
  3. بوگي برد طوري طراحي شده که هنگام نوشتن از دست شما ليز نخورد.
  4. صفحه نمايش آن به چشم شما آسيب نمي رساند و به راحتي در برابر نور خورشيد خوانده مي شود.
  5. صرفه جويي ساليانه تا 100.000 صفحه کاغذ و صرفه جويي اقتصادي.
  6. يک بار هزينه مي کنيد ، ساليان سال از آن استفاده مي کنيد.
  7. تبلت ها و گوشي هاي موبايل هوشمند به هيچ عنوان جايگزين محصولات بوگي برد نمي شوند.
  8. تکنولوژي در نظر گرفته در صفحه نمايش بوگي برد کاملاً انحصاري و خاص طراحي شده است.
  9. با هر قلمی غیر از قلم خودش هم میشه روش نوشت

پیشنهادات فقط در تاپیک مطرح شود 

zp6vm2ljjsczkss5ygl6.jpgoyv5hnd0be8o7hlwlvmb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام 
Boogie Board SYNC 9.7

این وسیله جای کاغذ و قلم رو میگیره و میتونید جزوه ها و متنایی که مینویسید رو بصورت pdf ذخیره کنید و روی گوشی و کامپیوترتون داشته باشید و نیازی نیست دیگه با خودتون دفتر و کاغذ اینور اونور ببرید

این وسیله رو یکی از اشنایانم به من هدیه داده ولی بکارم نمیاد چون من بیشتر با کیبورد مینویسم تا قلم کاغذ 

1. کاملاً ایده آل برای نوت برداری و نوشتن جزوه در کلاس های درس و یادداشت برداری برای خبرنگاران و مهندسین و دانشجویان و پزشکان و وکلا و به خصوص، مدیران
  2. اين محصول شبيه يک تخته سياه همراه (پرتابل) مي باشد ، نوشتن با آن واقعاً لذت بخش است.
  3. بوگي برد طوري طراحي شده که هنگام نوشتن از دست شما ليز نخورد.
  4. صفحه نمايش آن به چشم شما آسيب نمي رساند و به راحتي در برابر نور خورشيد خوانده مي شود.
  5. صرفه جويي ساليانه تا 100.000 صفحه کاغذ و صرفه جويي اقتصادي.
  6. يک بار هزينه مي کنيد ، ساليان سال از آن استفاده مي کنيد.
  7. تبلت ها و گوشي هاي موبايل هوشمند به هيچ عنوان جايگزين محصولات بوگي برد نمي شوند.
  8. تکنولوژي در نظر گرفته در صفحه نمايش بوگي برد کاملاً انحصاري و خاص طراحي شده است.
  9. با هر قلمی غیر از قلم خودش هم میشه روش نوشت

zp6vm2ljjsczkss5ygl6.jpgoyv5hnd0be8o7hlwlvmb.jpg

سلام

تعویض هم دارید؟!

ویرایش شده توسط mahdihd
لینک به دیدگاه

سلام 

Boogie Board SYNC 9.7

جواب ما رو نمیدی؟!  :(  :crying:

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...