رفتن به مطلب

فروش 3 اسپیکر قدرتمند !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست عزیز اگه قیمت Z623 رو اصلاح کردی و قیمت مناسب گذاشتی من خریدارم.قیمت آکش الان 540 هست.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگه قیمت Z623 رو اصلاح کردی و قیمت مناسب گذاشتی من خریدارم.قیمت آکش الان 540 هست.

623   یک ماه هست که فروش رفته.... شما همون 540 تومنی رو بخر . اسپیکری که من داشتم در حد چندتا آهنگ گوش کردن استفاده شده بود و به کسی که ارزش این سیستمو میدونست به قیمت 500 تومن فروختم و خداروشکر کاملا راضی بود....... جنس کارکرده تا کارکرده داریم

زد523 آکبند دارم به قیمت 230 بفروش میرسه اگه خواستین

ویرایش شده توسط alirezamrl
لینک به دیدگاه

سلام

مدل دقیق مورد شماره رو لطفا ذکر کنید

سلام

منظورتونو متوجه نشدم ؟!

2 اسپیکر آکبند موجود هست

لاجیتک زد 523 با 2 سال گارانتی تعویض پانا   .   230 تومن

انرژی سیستم که 1 سال گارانتی پاپیون داره. رم خور و فلش خور هم هست و کیفیت خوبی داره .   200 تومن

لینک به دیدگاه

623   یک ماه هست که فروش رفته.... شما همون 540 تومنی رو بخر . اسپیکری که من داشتم در حد چندتا آهنگ گوش کردن استفاده شده بود و به کسی که ارزش این سیستمو میدونست به قیمت 500 تومن فروختم و خداروشکر کاملا راضی بود....... جنس کارکرده تا کارکرده داریم

زد523 آکبند دارم به قیمت 230 بفروش میرسه اگه خواستین

شلوغش نکن لطفا...خودم Z623 داشتم تو فیدبک ها میتونی ببینی همینجا فروختمش...قیمتی که گفتم قیمت روز تو بازار ایران هست.Z523 هم ماله خودت اصلا قابل مقایسه نیست با Z623...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40347

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

شلوغش نکن لطفا...خودم Z623 داشتم تو فیدبک ها میتونی ببینی همینجا فروختمش...قیمتی که گفتم قیمت روز تو بازار ایران هست.Z523 هم ماله خودت اصلا قابل مقایسه نیست با Z623...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40347

شلوغش نکردم با ادبیات خودت باهات صحبت کردم!

دوما داشتی که داشتی به من چه مربوط ؟ دست زور نداشتم بیای اسپیکر منو بخری و تو حیطه اختیارات شما نیست که بگی قیمتو اصلاح کن !من کار ندارم که شما از کجا قیمت داری و شاید دلت بخواد جنستو مفت بفروشی.بنده از دیجیکالا به قیمت 680 تومن خریدم در حد تست استفاده شد ویک ماه بعد قیمت آکبندش شد 620 و البته تو سایتای دیگه و بیرون 30 تومن ارزونتر هم گیر میاد. بله معلومه که 523 به 623 نمیرسه و تفاوت قیمت داره .هرچقدر پول بدی آش میخوری

در ضمن کارشناسی ممنوع هست !!!

هر موقع نیاز به کارشناس بود زیاد هست......

موید باشید

لینک به دیدگاه

مدیر عزیز هر 3 اسپیکر فروش رفت لطفا تاپیک بسته بشه @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...