رفتن به مطلب

نویز در ATi 5870

Soroosh.3d
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا چند وختيه windowsam مياد بالا تويه وارد شدنه دسک توپ تويه ول کام تصوير خيلی پرش داره البته بيشتر از اين مورد هست. يعنی تويه دسک توپ اينطوری نيستش گرفيکم بردم گارانتی گفت سالمه پس از چيه گرفيکم 5870 windowsamam 7 64 بيته پاورم 885 رم 4گیگ همين ديگه اشکال از چيه ؟ کابله دي وی ای زدم بازم نشد

تمم الکی عوض ميکنه

ویرایش شده توسط Soroosh.3d
لینک به دیدگاه

دوست گلم لطفا بیشتر توضیح بده و وقتی هنگام بالا اومدن اینطوری میشه ربطی به ویندوز نداره در کل . پس به ترتیب و لطفا با فونت استاندارد توضیح بدید ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

صحبت اقای حسینی رو تایید میکنم .

دوست عزیز لطف کنید یه مقدار شمرده تر توضیح بدین من دقیقا متوجه نشدم I%20Do%20not%20Know.gif

صفحه رگه رگه میشه چرا ویندوزو عوض کردین ؟ !!!! thinking.gif

درایور جدید نصب نشد ؟ thinking.gif

لینک به دیدگاه

چشم حتماً نه ببينيد دريور نصب شده تويه دسک توپ يا بالا اومدن ول کام تويه بوت صفحه پرش داره دريوره گرفيکو نصب ميکنم اين اتفاقا ميافته گارانتی هم بردم گفت سالمه خود به خودم رنگ تم رو عوض می کنه

لینک به دیدگاه

@};- بازم متوجه نشدم

از اول ميريم جلو ببينيد من تا اينکه درايور کارت گرفيکمو نصب ميکنم تويه دسک توپ پرش داره البته ولی ديده نميشه تويه game مشخص ميشه اونم کم ولی وختی رست ميدم تويه بوت يه پرشایی هست بالا ومدنه ول کامم يه جوری ميشه انگار کارت گرافيک نصب نيست بد همش صفحيه ابی مياد بد رست ميده امروز رم خريدم پس مشکل از کجاس ؟

لینک به دیدگاه

میتونی از وضعیت داخل کیس و فنهایی که داخلش نصب شده یه عکس بگیرید ؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه یه مقدار غلط املایی دارین واسه همین ما قشنگ متوجه نمیشیم که راهنماییتون کنیم .

از اول ميريم جلو ببينيد من تا اينکه درايور کارت گرفيکمو نصب ميکنم تويه دسک توپ پرش داره

این یعنی اینکه تا کارت گرافیک نصب میشه و شما Finish میزنید و کار رو تمام میکنید صفحه Desktop به پرش میفته ؟

البته ولی ديده نميشه تويه game مشخص ميشه اونم کم ولی وختی رست ميدم تويه بوت يه پرشایی هست بالا ومدنه ول کامم يه جوری ميشه

توی گیم پرش ها مشخص تر میشه و وقتی ریست میدین و سیستم داره بوت میشه بازم پرش داره ؟

انگار کارت گرافيک نصب نيست بد همش صفحيه ابی مياد بد رست ميده امروز رم خريدم پس مشکل از کجاس ؟

منظورتون از صفحه ابی همون Blue Screen هست ؟

ویرایش شده توسط Green Day
لینک به دیدگاه

متاسفانه یه مقدار غلط املایی دارین واسه همین ما قشنگ متوجه نمیشیم که راهنماییتون کنیم .

این یعنی اینکه تا کارت گرافیک نصب میشه و شما Finish میزنید و کار رو تمام میکنید صفحه Desktop به پرش میفته ؟

توی گیم پرش ها مشخص تر میشه و وقتی ریست میدین و سیستم داره بوت میشه بازم پرش داره ؟

منظورتون از صفحه ابی همون Blue Screen هست ؟

چشم عکسم ميگيرم اون صفحه ابيه انگار مشکلش حال شده نه وختی که دريور نصب ميشه فينيش ميزنم ریست ميدم مشکلا شروع ميشه.همش them عوض ميکنه windowsam

موسم هنگ ميکن آروم آروم حرکت ميکنه همه ميگن از windowse منم همچين احساسی کردم فگهت کمک کنيد

لینک به دیدگاه

چشم عکسم ميگيرم اون صفحه ابيه انگار مشکلش حال شده نه وختی که دريور نصب ميشه فينيش ميزنم ریست ميدم مشکلا شروع ميشه.همش them عوض ميکنه windowsam

موسم هنگ ميکن آروم آروم حرکت ميکنه همه ميگن از windowse منم همچين احساسی کردم فگهت کمک کنيد

لینک به دیدگاه

درود .

دوست من چه ورژنی از CCC یا همون درایور کارت رو دانلود کردید؟ آیا هنگام دانلود به سیستم عامل های مچ شونده با درایور دقت کردید؟ سیستم عمالتون چیه ؟ اگه می تونید برنامه GPU-Z که حجمشم کم هست دانلود کنید یه عکس هم از سربرگ اول و دوم اون برنامه برامون بزارید.

کلن خط خط شدن تصویر چنتا عامل داره . ممکن کابل تصویرتون یه اتصالی کوچیک داشته باشه که در رابطه با شما صدق نمی کنه چون هم همیشه تصویر خط خط نمی شه و هم بعد از نصب درایور این اتفاق واستون می افته.ممکن دمای چیپ های مموریتون بالا باشه که باز هم این احتمال ضعیف هستش . و یا ممکن اختلال نرمافزاری باشه که این احتمالش خیلی بیشتره ، یا مشکل ویندوزتون هست یا درایورتون که با هم درست مچ نمی شن.

لینک به دیدگاه

سلام

صحبت اقای حسینی رو تایید میکنم .

دوست عزیز لطف کنید یه مقدار شمرده تر توضیح بدین من دقیقا متوجه نشدم I%20Do%20not%20Know.gif

صفحه رگه رگه میشه چرا ویندوزو عوض کردین ؟ !!!! thinking.gif

درایور جدید نصب نشد ؟ thinking.gif

الان کامل توضيح دادم

@};-

لینک به دیدگاه

از چه ویندوزی استفاده میکنین ؟

windowsw 7 64 BIT

لینک به دیدگاه

الان کامل توضيح دادم

@};-

لینک به دیدگاه

با سلام واقعاً ممنون از همه والا مشکلم فک کنم از windows باشه هتما تست ميکنم فردا ميگم چشم اکسم ميزرم

قابل توجه بگم که يک بار درست شد به مهسه اپديت کردن windows دوباره اين پرشا ومدstraight%20face.gif

لینک به دیدگاه

قابل توجه بگم که يک بار درست شد به مهسه اپديت کردن windows دوباره اين پرشا ومدstraight%20face.gif

من فکر کنم بايد بايس گرفيکمو عوض کنم به asus بهتر نيست ؟ حالا اگه کسی پيشنهاد ميکنه اين کرو کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...