رفتن به مطلب

آیا امکانش هست؟؟؟رم از 2 برند متفاوت ولی با...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز...یه سوال فنی....میخوام رم سیستمو افزایش بدم..متاسفانه از مدل رمی که دارم(تو امضام) تو بازار نیست...میخواستم بدونم اگه الان من این رمو Corsair Vengeance 4GB DDR3 1600MHz CL9 بخرم سیستم بدون هیچ افتی کار میکنه؟؟؟با توجه به اینکه فرکانس و تایمینگ یکی هست...

لینک به دیدگاه

اگر فرکانس و تایمینگ یکی باشه نه.

لینک به دیدگاه

من خودم دوتا اپيسر 1060 و يه برند ديگه با باس 1333 دارم و مشکلي پيش نيومد. بعيد ميدونم مشکلي پيش بياد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

فرقی نمیکنه... تایمینگ و فرکانس و برند اگه متفاوت باشند هم مشکلی نخواهد بود... سیستم گیم من 2 تا رم4گیگ G.skill Tridentx 2400cl10 داره که یک عدد Kingston Fury 4GB 1866c10 هم گذاشتم کنارشون و راحت دارن کار میکنن 12 گیگه :دی... حتی همون رم کینگستون رو هم بدون هیچ تنظیماتی با یکی از رم های ترایدنت 2400 دوال کردم و راحت دارن کار میکنن

ساده ترین روش کار هم اینه که از داخل بایوس تایمینگ ها و فرکانس های مدل پایینتر رو ست بفرمایید برای کل رمها...

بنده حتی تا 3 ماژول رم متفاوت رو هم در کنار هم امتحان کردم...حتی ماژول رم 2 گیگ رو با 4 گیگ دوال کردم (البته آخری فقط روی بعضی بوردها کار میکنه)

ویرایش :

برای دونستن توضیح کاملتر به این لینک تشریف ببرید :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43928&hl=

پست شماره 9 و 11 به مفصل تر توضیح دادم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتره به ولتاژ رم ها هم دقت کنید!

برای مثال رم لپتاپ من DDR3L بود که ولتاژ 1.35 داشت!

و با رم های DDR3 معمولی که ولتاژ 1.5 داشتند نمیتونست کار کنه و به مشکل میخورد!

بهتره در کنار فرمانس و تایمینگ، به ولتاژ هم دقت کنید.

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان گل...مخصوصا آقا فرجام دوست گلم که من حسابی قبولش دارم...بزنم به تخته همه چیزو عملی تجربه کرده :) @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...